Skocz do zawartości

Guitar Hero III: Legends of Rock


jiloo

Rekomendowane odpowiedzi

Ile czasu zajelo wam opanowanie gry w takim stopniu by grac na expercie? Ja gram drugi dzien i choc na medium radze sobie jako tako, to nie wyobrazam sobie grania czegos trudniejszego, tym bardziej na piec przyciskow. Stad mam drugie pytanie? Jak ukladac palce? Wiem, ze po jakims czasie kazdy wyrobi sobie wlasny nawyk, jednak chcialbym zasiegnac waszych opinii. Na medium nie ma problemu, bo wszystko palce, wraz z malym maja swoj klawisz i nie trzeba sie gimnastykowac.

 

Do experta doszedłem w 2 tygodnie i sobie bardzo dobrze radziłem. Układanie palców naprawdę zależy od ciebie, jak ci wygodniej. Będziesz się musiał nauczyć "jeżdżenia" palcami po buttonach :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 365
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przeszedł ktoś z was Rainign blood na expercie? Bo mnie juz cos trafia, dzisiaj byłem o WŁOS, wyciagałem po 65% na Mosh 1, przeszedłbym gdybym tylko wziął star powera, a tego nie udało mi sie łapac, natomiast jesli złapałem star powera ta piosenka szła mi fatalnie, no ja pier.dole

Ja przeszedłem dzisiaj . nareszcie!!! myśłałem ,ze nigdy tego nie przejde. hyperspeed +1 i nawalanka na przypał,oby szybciej. po moshu juz jest łatwoooo. PS: no i całą kariere na expercie tez ukończyłem:) pozdrroo

Tez juz przeszedłem raining blooda, Lou jeszcze nie ruszałem, odpuszczam sobie tą gre na pare dni.

 

w07t3k, ta gra jak żadna inna pokazuje że praktyka czyni mistrza. Jak np. Po expercie wrócisz do piosenki na hardzie na której ledwo miałeś 4* powiesz sobie "omg jakie to łatwe"

Odnośnik do komentarza

Używaną perkusję z kilkoma bębnami i talerzem lub dwoma można kupić po okazji za cenę dwóch zestawów Rock Band. Niby nic wielkiego to nie będzie (niektórzy powiedzą: nędza), ale to i tak inna kategoria, niż naparzanie po plastikowych tackach grubych na kilka centymetrów i machanie nogą w powietrzu.

 

A z tym wyrywaniem lasek to nie do końca prawda. Guitar Hero, na swój sposób, działa. Większość dziewcząt ma zaskakująco wielką wczuwkę w atmosferę koncertu, nawet te, które z reguły niezbyt się interesują rockowym graniem. Warto zauważyć, że w Polsce naprawdę dla wielu osób Guitar Hero będzie czymś nowym, czego się nie spodziewali, a takie rzeczy zawsze pociągają. No i, w przeciwieństwie do gitary, tutaj jest kilka przycisków, dość prosty interfejs i można namówić dziewczę do samodzielnych prób;].

 

Sam się zastanawiam, czy sobie specjalnie nie sprawić zestawu GH3 na kompa, żeby móc go nosić ze sobą razem z laptopem;].

Odnośnik do komentarza

Skill w GH wyrabia się po tygodniu intensywnego grania.Prawdziwa gitara to jakis conajmniej pół roku żeby barowych akordów się nauczyć,nie mówiąc o skalach etc.Ja w zyciu nie kupie RB bo żal by mi było kasy na jakies plastiki w cenie których moge kupic jakiś piecyk rolanda 50W.

Co do lasek to masz trochę racji pokazałem taki dwóm (zauważcie aluzje) to teraz chcą cały czas do mnie wpadac.

Ale naprawdziwą gitarę to lecą tłumy a nie dwie.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

posiadanie zespolu, a gra w GH czy RB to dwie rozne rzeczy ktore wcale sobie nie zaprzeczaja.

 

i nie mowcie mi, ze muzykowanie to jest tanie hobby. muzykuje od wielu lat - z ostatnim zespolem juz jakies 7 lat (z 2 letnia przerwa). przez te lata wydalismy (wspolnie - jest nas 5-ciu) na kapele tyle szmalu, i uzbieralismy tyle sprzetu, ze dorobilismy sie swojego wlasnego studia. jakby to wsyzstko zliczyc i sprzedac starczylo by pewnie na zestaw GH3 dla kazdego udzielajacego sie w tym watku. a i na jakas woodeczke by pewnie zostalo :)

 

anyway. proba, tworzenie, koncert, publika, nawet klotnie o to jak ma wygladc kawalek to niezapomniane przezycia. zespol to nie tylko muzyka, ale poprostu grupa dobrych kumpli.

bycie zespolem nie przeszkadza jednak w tym by w czasie wolnym zebrac sie razem i pograc w GH czy chocby Frets on Fire. woodzitsu, dwie gitary i dobrze sie bawimy. nawet nikomu nie przeszkadza, ze nasz basista jest alienem i ogrywa nas wszystkich bez wiekszych cwiczen w grze (na instrumencie, owszem, cwiczy) :]

 

jednak przesada byloby granie przez nas w RB, od tego mamy swoj wlasny rock band ;)

Odnośnik do komentarza
Ile czasu zajelo wam opanowanie gry w takim stopniu by grac na expercie? Ja gram drugi dzien i choc na medium radze sobie jako tako, to nie wyobrazam sobie grania czegos trudniejszego, tym bardziej na piec przyciskow. Stad mam drugie pytanie? Jak ukladac palce? Wiem, ze po jakims czasie kazdy wyrobi sobie wlasny nawyk, jednak chcialbym zasiegnac waszych opinii. Na medium nie ma problemu, bo wszystko palce, wraz z malym maja swoj klawisz i nie trzeba sie gimnastykowac.

 

Nie gram moze non-stop, ale gram w GH od czasu premiery drugiej czesci (nie wiem ile to, ponad pol roku?) i w dalszym ciagu nie jestem jakims mega wymiataczem. To kwestia treningu (choc nie katuje piosenek - boje sie ze mi sie znudza :(. Pamietam ze po paru piosenkach w gh2 na easy stwierdzilem ze to nuda i wzialem medium, poziom trudnosci wzrosl dramatycznie (4 przyciski! ;) ale po pewnym czasie wskoczylem na hard (i tu znowu masakra - "przeciez nie da sie oderwac tej reki!! :D az w koncu i hard sie zrobil za prosty. Trzeba grac, najlepiej wskakuj od razu na hard. W koncu przestaniesz myslec o tym jak grac i reka bedzie chodzic sama, bez myslenia :P

 

O co do klawiszy. Widzialem wywiad z tym mlodym szczylem 9-letnim z ameryki co tak wymiana na gitarze (p. youtube). On radzil zeby wogole "nie przywiazywac" palcow do klawiszy. Cos w tym jest..

 

PS. Naucz sie na powaznie hamer-onow i pull-offow. Zrozumienie, a bardziej umiejetnosc ich wykorzystania, jest bardzo przydatne (ja zrozumialem jak ich uzywac, tak naprawde, dopiero w gh3 :DDD)

Odnośnik do komentarza

Mam problem, być może wynikający z tego że może jestem upośledzony.

Kupiłem (używanego) Guitar Hero 3 i nie umiem podłączyć gitary. Podłączyć to może źle powiedziane, baterie są, gryf jest ale konsola nie umie jej wyłapać. Lampki na kółeczku się kręcą i nic. Wymieniałem baterię i dalej kupa. Instrukcję mam tylko z gry i tam nic nie pisze na ten temat.

Prosiłbym o jak najszybszą pomoc.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam. W najbliższym czasie kupuje sobię GH 3 i juz na wstępie mam kilka pytań.

 

Czy to ze nie posiadam dysku, a karte pamięci 512mb ma jakiś wpływ na grę?. Przykladowo w Halo 3 nie moglem grać co-opa bo potrzebowało dysku >_<

 

Gitara bezprzewodowa, jak to jest z bateriami? Na ile starczają? Bo jakoś nie widzi mi się latac co 3 dni do sklepu po nowe baterie....

 

No i czy gra jest warta swojej ceny ; >

 

Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź.

 

 

 

 

@Keymaker

Dzięki, o taką odpowiedź mi chodziło : >

W niedziele dokonam zakupu za pośrednictwem allegro xP

Do zobaczenia na lajvie xp

Edytowane przez Dagadagadaga
Odnośnik do komentarza
ja swoja gh3 mam od dnia premiery czyli jakies 5miesiecy i ciagle jade na jednych bateriach (duracell), ktore byly dodane do gry. w gre gram duzo i przez dwa miesiace gralem tylko w gh3. dodam tylko ze mam wersje na ps3, ale to chyba roznicy nie robi.

 

To chyba masz pietnastominutowe sesyjki w GH, skoro ci te baterie do dzisiaj trzymaja. Owszem, sa niezle, ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...