Skocz do zawartości

Najbardziej oczekiwane gry


Rewett

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mr. Blue

Obecnie to właściwie oczekuję jedynie Mass Effecta 3 :wub:

 

No ale Deus Ex też się łapie do koszyka. Na razie to tyle, za bardzo w przyszłość nie wybiegam.

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

1. Bulletstorm - bo polskie, bo ładne, bo efektowne, bo krwawe, bo skillshoty

2. Killzone 3 - bo Killzone, bo ładniejszy, bo to prawdziwa wojna, bo split i Move

3. Dragon Age 2 - bo Bioware ostatnio mnie zawodzi, więc może rehabilitacja, bo sposób narracji rządzi, bo to RPG w świecie fantasy

4. Uncharted 3 - bo Uncharted w nazwie = 10 w ocenie

5. Battlefield 3 - bo Bad Company 2 to najlepsze konsolowe multi w shooterze ever

6. Batman: Arkham City - bo jedynka pozamiatała

Odnośnik do komentarza

1.killzone 3

2.battlefield 3

3.batman arkham city

4.infamous 2

i pewnie coś tam jeszcze kupie :teehee:

 

rozi widzę że lubisz pewną firmę i ich gry :potter:

Zgadza się. Zapomniałem dodać jeszcze kolejnego Bully'ego. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

1) The Last Guardian

2) Ni No Kuni: The Another World ( zakupiłem ps3 dla gier jrpg a tu nici ( nie wymieniajcie mi tu FFXIII...), oby panowie z Level5 dali tutaj czadu... )

3) Uncharted 3

Wszystkie Perełki współtwórców "Ni no Kuni" do obejrzenia na kanale TVP kultura !

 

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,9077287,Obejrzyj_filmy_wspolautorow_Ni_No_Kuni_w_TVP_Kultura.html

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Pora uaktualnic swoja liste:

 

Zdecydowanie najbardziej czekam na God of War IV, gdyz niewatpie ze ta gra powstaje, a po genialnej "trojce" nadal chce mordowac, pytanie tylko - kogo tym razem?

 

Nastepny w kolejce jest The Last Guardian, chociaz ostatnio troche zaczalem sie niepokoic o ten projekt. Mam nadzieje, ze Fumito Ueda nie zawiedzie.

 

Intryguje mnie rowniez The Last of Us, chociaz nadal nie wiadomo czym bedzie ta gra.

 

Poza tym oczywiscie Bioshock Infinite, bo nie mam watpliwosci, ze bedzie to fenomenalna pozycja. Dobry moze byc tez Max Payne 3, licze na hektolitry krwii i mroczna fabule.

Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

1. Resident Evil 6

2. Bioshock Infinite

3. Max Payne 3

4. Tomb Raider

5. The Last Of Us

6. Hitman Absolution

6. DMC

7. GTA5

8. The Last Guardian

9. Assassins Creed 3

10. COD ;]

 

Z niezapowiedzianych czekam na

 

1. God Of War 4

2. Splinter Cell

3. Mafia 3

4. Bully 2

5. Prince Of Persia

 

Dobrze byłoby zobaczyć wyżej wymienione jeszcze na tej generacji. No i dodatkowo Beyond Good & Evil 2, ale ta gra na 100% (przynajmniej według zapewnień Ubi) nie pojawi się na obecnych konsolach.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Z oficjalnie zapowiedzianych:

1. The Last of Us

2. The Last Guardian

3. Tomb Raider

4. AC3

5. Bioshock Infinite

6. Dishonored

7. Spec Ops: The Line

8. Hitman: Absolution

9. Sly 4

10. Datura

 

A z takich jeszcze oficjalnie niezapowiedzianych (ale na 90% pewnych) to:

1. "KARA"/nowa gra od QD :wub: (najbardziej oczekiwana gra ze wszystkich)

2. Mirror's Edge 2

3. Splinter Cell (od Jade Raymond :rolleyes:)

4. wyścigi od Criterion (czyli pewnie tegoroczny N4S)

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

- the last of us (zapowiada sie jedna z najlepszych gier na ps3, pod warunkiem że to co widzimy to prawda a nie tylko efektowne trailery)

- gta 5 (tu nie trzeba mówić, też pewnie jedna z najlepszych gier, TLOU dalem na pierwszym za innowacyjność)

- mgs GZ (zgarficznie zapowiada sie killer, a i pewnie inne rzeczy bedą super, nie jestem obrażony na kojime wiec czekam)

- dragons dogma 2 (nie ma oficjalnej zapowiedzi ale myśle że wcześniej czy później wyjdzie, gdyby bylo oficjalnie zapowiedziane było by na 2 miejsu)

- dragons dogma dark arisen (dodatek do DD)

- metal gear rising (licze na ciekawą sieczke z dużą domieszką klimatu mgs)

- bioshock infinite (mam mieszane uczucia, klimat i design mi sie bardzo podobają ale mam nadzieje że usprawnią technicznie gameplay bo poprzednio mnie nie powalił)

- dark souls 2 (gralem w poprzednie wiec warto sprawdzić i tą)

- god of war (w sumie nie czekam ale mam nadzieje że zaczne jak pokażą singla)

- tomb rider (czekam mniej niż na początku po tym jak sie okazalo że to nie sandbox tylko uncharted ale pewnie dam szanse)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...