Skocz do zawartości

Najbardziej oczekiwane gry


Rewett

Rekomendowane odpowiedzi

1. God of War ]I[ (zamawiam preorder, a po premierze biorę urlop, wyłączam telefon, podłączam się pod kroplówkę i gram do upadłego, tak było z 1 i 2, więc z 3 nie może być inaczej :woot: )

2. Uncharted 2 (jedynka rządzi to i na dwójce się nie powinienem zawieść)

3. Heavy Rain (bo świetnego Fahrenheit'a skończyłem w jedną noc, a potem jeszcze długo badałem inne rozwiązania)

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Gry podane w kolejności od najbardziej oczekiwanej:

 

1) God of War 3 - tytuł, który sądzę, że zepchnie U2 z piedestału najlepszej gry na PS3

 

2) Heavy Rain - no chyba jak każdy czekam na pewien przełom, dodatkowo nie często mamy do czynienia z naprawdę dorosłą grą

 

3) Resistance 3 (mam nadzieje, że wyjdzie w tym roku) - dla mnie ta seria to nr jeden FPS tej generacji. Słyszałem, że Naughty Dog, ma użyczać swój silnik i wiedzę innym studiom. Mam nadzieje, że doradzą Insomaniacom w aspekcie technologicznym (choć już dwójka Res była dla mnie kozacka technologicznie).

 

4) Jakiś kozacki platformer od wewnętrznego studia sony - jestem miłośnikiem tego gatunku, a niestety co raz rzadziej jest mi dane zagrać w dobrą platformówkę

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Pod uwagę biorę tylko zapowiedziane gry.

 

Jeżeli chodzi o exy na Ps3 to:

 

1. God of War 3

2. Heavy Rain

3. Agent

4. The Last Guardian

5. Final Fantasy Versus XIII

6. Gran Turismo 5

 

Jeżeli chodzi o multiplaftormy to:

 

1. Mafia 2

2. Red Dead Redemption

3. L.A. Noire

4. Ufc 2010

5. EA MMA

6. FF XIII

7. Dead Rising 2

8. Just Cause 2

9. Batman: AA2

10. BioShock 2

Odnośnik do komentarza

1. God of War III

2. Batman AA2

3. Dead Rising 2

4. FF XIII (nie jestem fanem RPG, ale więcej liniowości i napier*alani przemawia do mnie ;) )

5. Batllefield BC 2

6. Mafia 2

7. GT5

8. Nowy PoP

9. EA MMA/ UFC 2010

 

Ha, i jako jeden z niewielu nie umieściłem Heavy Rain, gdyż moim zdaniem szykuje się tu najbardziej przehypowana produkcja ostatniej dekady. Mała ilość czystego gameplayu, moim zdaniem nie jest warta fabuł z filmowym rozmachem.

Odnośnik do komentarza

1. God of War III - Moja ulubiona gra na PS2 i jedna z w ogóle ulubionych serii, Kratos rozpie.rdoli tę konsole.

2. Mafia II - Nie grałem zbyt dużo w 1 część, ale po filmikach, gameplayach widzę, że to będzie godny konkurent dla GTA IV, które uwielbiam.

3. Bioshock 2 - Na tą grę nie da się nie czekać, jedynka mnie rozwaliła, a w zapce PE koso pisze, że będzie jeszcze lepiej.

4. Battlefield: Bad Company 2 - Wiele osób mówi, że ta gra zarządzi w multiplayerze i pobije MW 2. W BFa 1943 wsiąkłem na dobre, więc tu musi być już tylko lepiej.

5. Heavy Rain - Nigdy się nie interesowałem tą pozycją i nie podniecałem, aż tak bardzo, gdyż PS3 mam od nie dawna, ale mimo wszystko intryguje mnie i chętnie wypróbuję. Dla dojrzałego, filmowego scenariusza.

Odnośnik do komentarza

Osobiscie czekam na Mafie 2, Red Dead Revolver, Heavy Rain oraz GoW 3.

 

Osobna kategoria to Bad Company 2 i Yakuza 3 (swoja droga dziwne, ze nikt jej tutaj nie wymienia - wszyscy zdaja sie pomijac ta gre, dziwne), no i mam dylemat - na co sie zdecydowac najpierw: Yakuze czy Battlefielda.

Z 1 strony jestem fanem BFa, a z drugiej na ta Yakuze czekam juz od marca zeszlego roku, kiedy to gra miala premiere w Japonii.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...