Skocz do zawartości

Najbardziej oczekiwane gry


Rewett

Rekomendowane odpowiedzi

Krótko i treściwie , wzorem @ Square'a nie zamierzam się rozwodzić za daleko w przyszłość .

1. Assasins Creed : Brotherhood -ponieważ nie zamierzam kupować podstawowej wersji

2. Crysis 2 - Bo jestem niezmiernie ciekawy co z tego wyjdzie , czy fabuła będzie ciekawa i jak sprawa sie ma z liniowością i AI wrogów.

3.Dead space - bo ponieważ dlatego gdyż szykuje się sequel doskonały :rolleyes:

4. Killzone 3 - Bo gra będzie Bigger Better more Badaas (gwarancja jakości?).

5. InFamous 2 - Bo sam jestem elektrykiem...

PS. Umyślnie nie wymieniłem FF13 Versus i The Last Guardian bo nie mam pewności , czy te gry wyjdą w 2011 roku.

Edytowane przez masaKRATOS
Odnośnik do komentarza

2010:

 

-Mafia 2

-Dead rising 2

-PeS2011

-Enslaved

-Sly Collection

-GT5

-LBP2

 

2011:

 

-Mass Effect 2

-Dead Space 2

-Killzone 3

-Bulletstorm

-Mortal Kombat 9

-Infamous 2

-Batman: Arkham City

-Agent !?

-Tle Last Guardian !?

-L.A. Noire !?

-Final Fantasy Versus XIII !?

 

2012:

 

-BioShock: Infinite ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Co jak co, ale zapowiedzi gier w tym momencie mnie nie szokują. Na pewno czekam na nowe Call of Duty, jak na kazda czesc. A tak poza tym to Bioshock 3, Rage no i oczywiscie Last Guardian. Resistance 3 moze takze dac sporo radosci, przy czesci drugiej bawiłem sie przednio.

 

Czekam tez na zapowiedzi Dead or Alive 5, DMC5(błagam, ja chce klimat z "trójki"!) no i Uncharted 3 oraz nowego God of War, ktory pewnie powstanie.

Odnośnik do komentarza

Czekam tez na zapowiedzi Dead or Alive 5, DMC5(błagam, ja chce klimat z "trójki"!) no i Uncharted 3 oraz nowego God of War, ktory pewnie powstanie.

 

A ja chcę klimat jedynki.

 

Na ten moment najbardziej oczekiwaną przeze mnie grą jest nowy Mortal Kombat, nie będę wymieniał RE i DMC bo to odległa przyszłość.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...