Skocz do zawartości

Najbardziej oczekiwane gry


Rewett

Rekomendowane odpowiedzi

I. Battlefield bad company 2

Bo multi na jednej tylko mapie w becie pochłonęło mnie na 90 godz a co będzie jak otrzymamy ich 10 :woot:. a tryb singla będzie tylko wisienką na torcie

 

II. Mafia II

 

Bo pierwsza część była grą doskonałą z genialną fabułą gdzie każda z części GTA może jej co najwyżej lizać buty.

 

III. Max Payne III

 

Bo to Max Payne najtwardszy z wirtualnych skurczybyków

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Heavy Rain - nadzieja na rewolucję gier fabularnych, które zatrzymały się w agonii po tym, jak nikt nie poszedł w ślady Bladerunnera. Thriller i niezwykły gameplay, niezwykła atmosfera i muzyka a przede wszystkim zaangażowanie emocjonalne gracza. Zwrot w grach po prostu.

 

Episodes from Liberty City - najlepszego GTA nigdy za mało.

 

Mafia II - Ahh, zwiastuny obiecują niezwykłą grę z bardzo dobrym gameplayem, istnego konkurenta GTA. Czy klimat wypali? Jedynka się udała, tutaj też trzeba trzymać kciuki.

 

L. A. Noir - Najnowsze zapowiedzi wskazują na kolejną grę fabularną, która może wskrzesić dogasający gatunek. Mrok, noc, długie płaszcze i łiskacz. Czego chcieć więcej?

 

Red Dead Redemption - Bo Marsten wygląda na kozaka.

Odnośnik do komentarza

1. Heavy Rain - chyba na nic tak nie czekam jak na nową grę QD. Recenzje, zapowiedzi, demo, wskazują na ewolucje i muszę sam się przekonać jak ona smakuje.

2. The last Guardian - Ostatni Strażnik od Uedy wzbudza u mnie pozytywne myśli i czekam z wywieszonym jęzorem na nową porcje ICO/SotC.

3. Bioshock 2 - Już się ukazał, ale na zakup poczekam, choć wiem że "dwójka" będzie tak samo dobra jak "jedynka".

4. Mafia 2 - Konkurent GTA i to w lepszych klimatach? Wchodzę w to! Czekam!

5. Bad Company 2 - Nowy musi znowu zrobić rozpierduche i zrównac z ziemią połowe tereneu na którym przyjdzie mu walczyc. A do tego zapowiada się najlepsza gra multi ever.

6. Red Dead Redemption - Bo GTA4 na dzikim zachodzie to jest to! FPSy w tych klimatach mi nie pasują ale skoro jest TPP i lasso to wpadam i obrabuje sklep z nowa kopia.

7. Alien vs. Predator - mały entuzjazm ale nadal czekam na tryb Survivor w multi. brakuje gier z tym trybem, a z kumplem będzie nieziemsko fajnie. Ten klimat... (L4Aliens).

8. God of war 3 - Po prostu totalna masakra. Kratos powraca.

Edytowane przez Kaucz
Odnośnik do komentarza

Hmm oczywiscie ze GOD OF WAR 3 ta gra popoprostu zmiażdzy konkurencje !!!! :thumbsup: .Ale oczekuje też Gran Turismo 5 jestem zagożałym fanem tej zeri ,no i Beyond Good & Evil 2 pierwsza czesc na PS2 bardzo mi sie spodobał wiec sadze ze dwójka bedzie równie dobra jak jedynka. Chetnie zagrał bym w gierke pokroju Sly cooper ale nestety chyba nie doczekam sie kontynuacji przygód sławnego złodzieja :(

Odnośnik do komentarza

 1. Heavy Rain - choć opinie są podielone i tak czekam z niecierpliwoscią. Zapowiada się nie gorzej niż Farenheit (w moim mniemaniu przynajmniej), a tego wspominam bardzo miło... ale jeszcze tylko dwa tygonie i można rozgrzewać palce oraz nadgarstki xD

2. The Last Guardian - Nie chce wiedzieć nic ponadto kto odpowiada za tą produkcję... Fumito Ueda - i wszystko jasne xP Szkoda tylko że tyle czasu do premiery =/

3. GoW 3 & Castlevania: Lords of Shadow - bo dobra akcja nie jest zła xP

4. Mafia II - GTA mi się przejadło, a z drugiej strony mam nadzieje że druga część stanie się godnym następcą pierwowzoru.

 

Szkoda, że nie we wszystko da się zagrać w wymarzonej kolejności, a do tego od razu xP  

 

 

Edytowane przez Yamamdowna
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...