Skocz do zawartości

Najbardziej oczekiwane gry


Rewett

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem przejść obojętnie obok FEAR2, ale od wczoraj szpilam w demo, które dostałem od Qore i muszę przyznać, że Killzone killer to nie jest, ale gra mi podeszła bardziej niż Resistance 2.....

 

Jak cena spadnie to na 100% wezmę pełną wersję, niestety priorytet mają Killzone 2, SF4 i RE5 :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Moje TOP 15

 

 

God of War 3

Dragon Age: Origins

Gran Turismo 5

Dante's Inferno

Modern Warfare 2

Ił 2 Sturmovik. Birds of Prey

Mafia 2

Final Fantasy XIII

Fuel

Operation Flashpoint: Dragon Rising

Red Dead Redemption

DiRt 2

Uncharted 2: Among Thieves

Battlefield Bad Company 2

Assassin's Creed 2

 

Odnośnik do komentarza

Heavy Rain - na tą grę czekam od filmiku z castingu oraz przejściu Fahrenheita, jeśli pan Cage dotrzyma słowa zapowiada się przełom

 

TrICO (?) - Team ICO jest jednym z teamów, które sobie najbardziej cenię. Oczekuję gry, która znowu mnie wzruszy

 

Gran Tursimo 5 - jeśli PD dostarczy zmienne warunki pogodowe, zniszczenia i dobry online, jeśli nie to nie

 

Next Metal Gear - nie wiem co to będzie, ale czekam na ogłoszenie jakichś oficjalnych informacji

 

FFXIII/Versus - jestem fanem serii. Myślę, że XIII przywróci moją wiarę w SE, a Versus przyniesie powiew świeżości w jRPG

 

Asassin's Creed 2 - ta gra ma szansę poprawić błędy poprzedniczki i stać się tym czym miała być jedynka czyli grą totalną

 

Beyond Good & Evil 2 - lubię francuskie podejście do sprawy, po pierwszym materiale zapowiada się kawał świetnej gry jaką była jedynka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Ignorant. ;) Wiem, że sobie cenisz Team ICO, ale faktycznie na nic innego nie czekasz? Żadna inna gra Cię nie rusza?

mnie w sumie tez ;]

 

ale ok...

 

1. gra od Team Ico ;]

2. Beyond Good & Evil 2

3. Heavy Rain

4. Nowy (?) MGS

5. ewentualnie jeszcze uncharted 2 i gow3, ale te gry [poprzednie czesci] IMO byly tylko dobrymi, poprawnymi grami i nie wyczekuje ich. nie zmienia to faktu, ze chetnie zagram ;]

Odnośnik do komentarza

Mnie w tym roku Sony ma :) praktycznie każda ich gra ,którą pokażą na E3 jest na mojej liście must have czyli:

Heavy Rain,Uncharted2,Ratchet i God of War3,do tego czekam dalej na wielkie jrpg na PS3,pokładam duże nadzieję w Modern Warfare2 i oczekuje,że poprawiając błędy jedynki nowy Assasin Creed mocarnie zarządzi :)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...