Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Lockpick w ogóle nie będzie potrzebny, chyba że chcesz np.

włamać się do chałupy "szeryfa" w Megatonie

.

 

Trzy możesz ominąć na zawsze:

 

1.

w Megatonie jak ją wysadzisz, a nie weźmiesz wcześniej

 

2.

w schronie 101, można potem wrócić podczas dodatkowego questu, czyli łącznie dwie wizyty

 

3.

w Raven Rock w pokoju półkownika

 

 

---

 

W nieskończoność można 'spiczować' robota w Riviet City (ten na górze, któremu można wmawiać że go wezwali na dół (czy jakoś tak, dawno nie grałem)).

Odnośnik do komentarza

Kurcze zacząłem grać złą postacią i zauważyłem, że już na początku w Vault 101 jest bubble od medicin i zauważyłem, że go nie mam :(, a już nie wrócę do 101 :( Na szczęście udało mi się wygrać 50 speechów, poszedłem to Tennypenny tower czy jak to się tam zwało i tam było kogo przekonywać :) Obecną postacią jeszcze zabije wszystkich przerośniętych i być może wykonam questy które mi jeszcze zostały. Ktoś ma platynę w F3?

Odnośnik do komentarza

Co do cenegi, zamowilem u nich Asassins Creed ( oficjalny dystrybutor na Polske ) jakos pare dni przed premiera, potem juz po premierze zadzwonilem zapytac co z gra, powiedzieli, ze bedzie za 2 tyg. wiec zrezygnowalem z zamowienia i po 3 tyg. zjawia sie kurier z paczka od nich...Smieszna firma

Odnośnik do komentarza

I pomysleć że na początku zamówiłem wersje pl hehe. Jak tylko dowiedziałem się o psie zwanym "chłopcem" i innych wpadach, zmieniełem zamówienie na wersje angielską.

 

ja tam z Cenegi jestem zaje.biście zadowolony, zapłaciłem za swoją kopie a w paczce dostałem 2 Fallouty :D. Oczywiscie jako całkowicie uczciwy obywatel polski i słowianin z krwi i kosci grę odesłałem... temu kto da więcej w pewnym serwisie aukcyjnym... hehe 

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie, nie. Przysłali 2 ENG hehe. Jak się okazało że bedzie opóźnienie wer PL i do tego dubbing woła o pomste do nieba, zmieniłem status z preordera PL na wer ENG którą to wysłali natychmiast z tym że w 2 egzemplarzach hehe (jeszcze przed nowym rokiem to było)

 

Pewnie którys z pakowaczy był po ostrej bibie i sie piz.nął przy zamówieniu hehe.

Odnośnik do komentarza
5 miesięcy po premierze :D żałosne to mało powiedziane-jeszcze sugerowana cena też przystępna :P

 

Cenega wydawcą roku :)

chcialbym przypomniec, ze bronilem cenegi, gdy pojawila sie fala krytyki na wiesc, ze polska wersja ma wyjsc w okolicach mikolajek

 

teraz jednak zostaje mi napisac jedno:

wpis

Odnośnik do komentarza

Ech Panowie narzekający, znacie jakie sa dokładne procedury związane z polonizacją i póżniejszym wydaniem gry?Wyobrażacie sobie że Cenega mając już opracowaną wersję na PC postanowiła celowo zwlekać?

 

No, oczywiste, ktos tam usiadł i powiedział- "Panowie, mamy gotowy produkt, ale nie wydamy go żeby na złość zrobić- co z tego że na tym stracimy, wazne zeby pokazać że mamy kogoś tam w d...., przecież to jest najwazniejsze"

 

Chyba oczywiste jest że Cenega nie zwleka z wydaniem gry po polsku, gdyż dla niej każdy dzień zwłoki to uciekająca kasa.

 

Problemem jest system pozwoleń SONY i MS, o czym był kiedyś stosowny artykuł w PSXEXTREME.

 

Mi jest w tym momencie szkoda Cenegi, gdyż ze względów "papierkowych" nie mogą wydać gry najszybciej jak to mozliwe , tracąc na tym kasę i zbierając zupełnie nie zasłuzone z(pipi)ki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...