Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

pół roku czekania na wersję polską,cena z kosmosu i jeszcze ta wersja nie ściąga patcha 1.1 dodającego trofea i naprawiającego bugi.....

 

hahahaha,ciekawe czy Adi będzie dalej jej bronić i Cenegi :P

 

Poczekajmy parę dni, jeśli nic nie naprawia to nie będe bronił :P

 

A z patchem bugi i tak wystepują, urok takich gier ;)

Odnośnik do komentarza
To najlepiej napisac do cenegi w sprawie dlaczego nie ma trofeów i jakby o to kiedy chcą dołołyc.

Właśnie to zrobiłem, jak odpiszą dam znać. Ja za preorder zapłaciłem w listopadzie, także trochę było tego czekania. Dobrze, to im wybaczam, bo spolszczenie wyszło bardzo dobrze. Dodatkowo na otarcie łez, dorzucili mi koszulkę firmy Fruit of the Loom i rabat na trzydziestoprocentową zniżkę do końca marca. Ale brak trofików jest już dla mnie ciężki do strawienia. Wiem że się na nie uparłem, ale za wywalone niespełna dwie stówki, chyba mi się należą ;)

Edit----

Jeżeli chodzi o krwiste kawałki w spolszczeniu na PS3 to lekkie przekleństwa usłyszałem, ale tych w rodzaju k..wa, s......j itd, to na razie nie. Może w dalszej części gry będą. Praktycznie przeszedłem kryptę i z godzinkę poszwendałem się na zewnątrz. Także zagadałem tylko do paru osób i na razie dałem sobie spokój. Dlatego że nie chcę gry przechodzić od początku, dopóki nie wyjaśni się sprawa z trofeami.

Edytowane przez romakowie
Odnośnik do komentarza
Co do spolszczenia.. jak wygląda sprawa słownictwa.. bo na PC Ku..wy i inne mięsne kawałki lecą co chwilę...

Dziś przysiadłem dłużej do wersji PL i stwierdzam, że mięsne kawałki lecą i to w hurtowych ilościach :)

 

A apropo Trofeów, to Cenega od paru dni mi nie odpisuje. Pozostawiam to bez komentarza.

Edytowane przez romakowie
Odnośnik do komentarza

Jak możesz skopiować patch na pendrive'a, skoro jest z automatu wgrywany do cache (czyt. danych instalacyjnych)? ;) Poza tym musiałyby się zgadzać ID, a prawdopodobnie Polska edycja ma już inny numer katalogowy.

 

---

 

Ktoś wie może skąd skręcić klucz do bramy w Mama Dolce i do magazynu na północ od Wheaton Armory?

Odnośnik do komentarza

CYTAT

Vice prezydent odpowiedzialny za marketing w firmie Bethesda potwierdził, że w chwili, gdy gra Fallout 3 trafi do sklepów, tytuł ten nie będzie obsługiwał trofeów na Playstation 3. W przyrodzie jednak nic nie ginie - na pocieszenie Pete Hines dodał, że nie widzi żadnych przeszkód, aby cechę tę wprowadzić w życie nieco później.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...