Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno trzeba bardziej kombinować. Możliwe, że później, wraz ze wzrostem lv. różnica poziomu trudności faktycznie się zaciera, jednak wątpię, żeby na VH nawet z dwudziestym levelem można było beztrosko hasać sobie po pustkowiach po nocy czy wstąpić na teren super mutantów i wyrżnąć wszystkich kawałkiem zardzewiałej rury. W każdym razie chybione jest IMO granie w Fallout'a na easy czy normalu. Ta gra to czysty survival, a im bardziej ten survival podkreślony tym większa wczuwa w klimat.

Odnośnik do komentarza
Wiele osób twierdzi, że Fallout 3 jest banalnie prosty. Ja niestety tak nie uważam. Na jednego Raidera schodzi cały magazynek. Żeby zadziałał VATS trzeba stać na prawdę blisko, żeby prawdopodobieństwo trafienia wynosiło komfortowe 50%. Gorzej jest gdy przeciwników jest trzech. Gdy podejdziesz bliżej usmażą cię miotaczem a gdy trzymasz dystans kule latają nad ich głowami. Oczywiście można użyć granat jeśli wcześniej przewidziało się taką sytuację i zajrzało do sklepu lub znalazło klika w skrzynce na listy. Jeśli nie trzeba dalej kombinować.

 

To naprawiaj sobie broń i strzelaj w łeb, a nie jelita. ;)

Odnośnik do komentarza

Jedno jest pewne. Żeby pokonać Behemotha niezbędna będzie wyrzutnia rakiet nuklearnych. Gościu ma jakieś 10 metrów wzrostu i drzwi od samochodu w formie ochraniaczy. Mam nadzieje, że wystrzelanie kilku magazynków z karabinu również wystarczy.

 

Moim zdaniem jest jeszcze szansa na to, że dodatki zostaną dołączone do wersji Game of the Year. Na jesieni powinno się to wyjaśnić.

 

Dzisiaj dowiedziałem się o odwróconej-kradzieży. Reverse-pickpocket można zastosować, żeby:

a) zabrać jakiejś postaci unikatowy przedmiot np. kapelusz szeryfa miasta Megaton

b) ochronić przed napadem podróżnych handlarzy

W obu przypadkach należy podłożyć postaci przedmiot o wyższej wartości obrony.

Traktuje to bardziej jako ciekawostkę bo takie obdarowanie jest chyba traktowane jak zwykła kradzież. Jeśli jednak wszyscy handlarze zaliczą zgon trzeba będzie pomyśleć o zastosowaniu tego triku.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Może grając na wyższym poziomie trudności trzeba użyć wyrzutni rakiet nuklearnych ( co za idiota to wymyślił? ) ale ja grając na normalu użyłem tylko szotguna i chińskiego karabinu, a mój brat zabił go z haunting riffle. W F3 wystarczy walić po głowie i wszystko pada w miarę szybko...

Odnośnik do komentarza

Miałem to napisać już dawno temu : Alien blaster to jest tak masakryczna giwera że głowa mała , solówa z behemotem to naprawde 10 sekund , dodatkowo ta broń prawie zawsze wali criticale ;) Amunicji nie ma do niej prawie wogóle ale 60 naboi starczyło naprawde na długo , używając jej tylko w krytycznych momętach . Spluwa lincolna to następny rarytas , boże jak ja lubie używać tej broni, odgłos lecących kul,całkiem niezła siła i wyje.bany klimat jaki daje bujanie się z tym cackiem sprawiają że jest to mój ulubiony weapon ;)

Odnośnik do komentarza
Miałem to napisać już dawno temu : Alien blaster to jest tak masakryczna giwera że głowa mała , solówa z behemotem to naprawde 10 sekund , dodatkowo ta broń prawie zawsze wali criticale ;) Amunicji nie ma do niej prawie wogóle ale 60 naboi starczyło naprawde na długo , używając jej tylko w krytycznych momętach .

Kurde, właśnie dzisiaj ją sprzedałem :P w sumie to połowę broni można by z tej gry wywalić, po co kilka rodzajów pistoletów, maszynówek i jakichś pierdo-blasterów jak i tak najkorzystniej jest walić z shotguna czy snajpery?

Odnośnik do komentarza
w sumie to połowę broni można by z tej gry wywalić, po co kilka rodzajów pistoletów, maszynówek i jakichś pierdo-blasterów jak i tak najkorzystniej jest walić z shotguna czy snajpery?

 

Tak, świetny pomysł, zostawmy tylko dwa rodzaje broni. Po co komu dodatkowe, nie mówiąc już o unique weapons?... :closedeyes:

 

---

 

Uf, dobrze zatem, że powstrzymałem się przed kupnem tej gry. Za niedługo kupię GoTYE i będę mieć 1.10+dodatki na jednej płycie. Ciekawe co na to userzy polskiej upośledzonej wersji... Jak już złamią PS3 to może zrobi się jakiś merge. ;)

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem czy dobrze? Teraz można znaleźć kolekcjonerską edycję za 150 zł. Jak wyjdzie wersja GotY to standardowo będzie kosztowała ze 200 zł. A dodatki nie są aż tak bardzo potrzebne. Jeśli kogoś ta gra wciągnie to sama wersja podstawowa zapewni 200 godzin rozrywki.

 

Patch się przyda. Ostatnio konsola coś źle przeliczyła i "zamroziła" jednego z NPC. Gdy zacząłem do niego strzelać gra się od razu zawiesiła.

Odnośnik do komentarza

Nówka na pewno, ale minie z pół roku, może rok i 150zł to będzie maksimum. Mnie tam nie stać, żeby w dniu premiery lecieć do sklepu z wywieszonym jęzorem i bulić 200-250zł za grę, która nie jest tyle warta. ;P

Może to i tylko dodatki, ale nie lubię ściągać patchy i reszty pierdół via internet ("zawrotnie szybki" trzeba dodać...). Gdyby Sony oddało dostęp do zasobów to mniej by mnie to irytowało, a tak to nie ma jak robić kopii danych i dlatego preferuję jeden nośnik.

 

PS: Nie ma komputera, który "coś źle obliczy" ;]]

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

gametrailers wlasnie padlo wiec nie moge podac linka, ale na koncu trailera, o ktorym mowie, byly loga PC X360 i PS3 stad moje podejrzenia, ze wyjdzie to i na PS3, jesli nie, to sorry za zasmiecanie topicu EOT.

 

EDIT: stoodio - no racja, widzialem co chcialem zobaczyc - :/

Edytowane przez villain
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...