Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

No to ładnie...widać uprzedzenia do użytkowników PS3 zostały i mamy taką konwersję jaką mamy, w końcu to Bethesda ;]

Heh, no tak... bo jak wiadomo wersja na klocka nigdy się nie zawiesza, śmiga w stałych 50 fps i jest pozbawiona bugów :D

Bo tak jest. Oczywiście poza tymi twoimi 50 klatkami/sekundę (gra działa w 30k/s) jest dokładnie tak jak ironicznie napisałeś. Jeszcze większą ironią jest fakt, że F3 na X360 się nie zawiesza przy logowaniu do usługi sieciowej, wersja PL nie wywala błędów, nie jest zabugowana jak wersja PL na PS3. Acziwy działają bez względu na to czy uruchamiamy płytę PL czy ENG (To dzięki temu, że acziwy były od początku drugiego Xboxa i musza być możliwe do nabicia w każdej kopii gry na X360. Nie to co Trofea od "2006: my nie potrzebujemy cyferek w naszych grach bo nasze gry są fajne bez aczików" Sony)Nie wiem jakim cudem ale widocznie tak wyglądały wersje 1.0 (Bo na ich podstawie były tłumaczone PLki na obydwie konsole). I wychodzi szydło z wora jak się patrzy na skandaliczne problemy z gołą wersją PS3. Dzięki stabilniejszej wersji 1.0 polski F3 na X360 jest po prostu bardziej dopracowany.

 

Dziękuję za uwagę. Miło było po raz kolejny sprostować banialukę na podforum PS3.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Witam, po ukończeniu całej gry (wątku fab. i dodatków - notabene zabugowanych konkretnie) i beztroskiego eksplorowania pustkowi jestem zmuszony do sejwowania co ~30minut, żeby nie stracić zdobywanych itemów, bo właśnie co 30 minut mniej więcej gra łapie zwiechę. Gdyby nie to, że sama gra jest (imho)bardzo dobra to już nigdy bym do niej nie wracał. Szkoda, że panowie z Bethesdy tak potraktowali temat F3 na PS3, takiej ilości bugów i freezów to nawet święty nie zniesie:)

Mam tylko nadzieję, że jeśli kiedykolwiek powstanie F4, to chłopaki wyciągną wnioski z poprzednika i nie odwala takiej maniany w przyszłości.

Odnośnik do komentarza

Kup wersję angielską do której działają łatki z PSN a zmienisz zdanie co do technicznej jakości F3 na PS3. To nie wina Bethesdy to wina Cenegi bo spolonizowała pół roku po premierze wersję 1.0 zamiast, powiedzmy, 1.4. Ostatnia łatka ma numer bodajże 1.6. To pokazuje skalę zacofania PLki.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

No widzisz, ciesz się że tylko 2 razy, bo w wersji na PS3 to już byś się pozbył tej gry hehe :)

Mimo wszystko gra jest bardzo dobra i żywotna a to w dzisiejszych czasach nie lada atrakcja

 

poiuytr, jeśli masz nerwy ze stali i jesteś w stanie przymknąć oko na częste zwiechy (szczególnie pod koniec gry w moim przypadku) to warto.

Ja przebolałem te zwiechy, jeno dobrze jest często sejwować, tak na wszelki wypadek ^_^

Edytowane przez davidk3
Odnośnik do komentarza

Widzę, że sprawa maila giero pl do Cenegi raczej ma małe szanse na doczekanie się odpowiedzi. Cóż, w końcu nie mają obowiązku odpowiadać na wszystkie maile, które do nich dochodzą. Z resztą pytanie jest jak zwykły człowiek zachowałby się w podobnej sytuacji, co w analogicznej sprawie polskiego Xbox Live robi MS Polska. Obie sprawy są podobne i w obu najlepszą obroną jest po prostu ignorancja, w skrajnych przypadkach zrzucanie winy na kogoś innego. Polecam po prostu zakupić anglika, zwłaszcza że teraz z drugiej ręki da się wyrwać za 60zł. Zrobiłem tak ja, mimo iż na limitkę wersji PL wydałem ponad 2 stówki.

Odnośnik do komentarza

Nadgryzłem GoTYE. I pierwsze co mnie dobiło to zwiechy co 5 min. W pamięci miałem, że ten silnik jest generalnie kiepski i lubi się wysypywać, ale to już przerosło ludzkie pojęcie, pomyślałem. Ciekawostka: po wgraniu fw3.15, jak ręką odjął... Do k*!@#! nędzy przecież to jest jakiś skandal. Co by było jakbym nie miał dostępu do sieci? Czekałbym na nowy fw wlutowany w jakąś nowszą grę? A może miałbym się mordować z tymi freezami? Pamiętam jak jeszcze nie tak dawno człowiek, przychodził do domu, wkładał grę do czytnika i *wszystko działało jak trzeba*. Żadnych patchy, (pipi)zy, update'ów, gówien, czekania na cache'owanie i dojenia kasy z DLC, które za horendalne pieniądze oferują godzinę dłużej gry...

 

A właśnie, jestem po Anchorage, kończę Broken Steel i mam raczej mieszane uczucia. Liczę, że The Pitt i Point Lookaout poprawią mój odbiór tej gry (tjaa... ;]).

 

Jakby kogoś to interesowało to save'y z PAL działają (nie wiem czy save'y z polskiej wersji też, ale coś mi się widzi, że za pięknie by było ;]).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Nie chodzi mi o polską wersję, tylko o dostępnośc dodatków na PSNie polskim ;) Ale w takim razie rozumiem, żę ich też nie ma - szlag by to :(

Były i nie ma. Jak zwykle. Lepiej kupić kolekcjonerską a potem najwyżej GOTY. Na to samo wyjdzie. Same dodatki kosztują ok. 150zł.

Nowego konta na Europę nie będę zakładał bo to śmieszne. Dodatki były i działały z wersją angielską, więc o co chodzi?

 

Shivering Isles do Obliviona też do tej pory nie zdołali wrzucić chociaż na amerykańskim PS Store od zawsze był. Z Oblivionem to w ogóle parodia jest bo w Ameryce jest GOTY, podstawowa wersja, sam dodatek na oddzielnej płycie i na PS Store. A u nas tylko GOTY lub zwykła wersja.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Nadgryzłem GoTYE. I pierwsze co mnie dobiło to zwiechy co 5 min. W pamięci miałem, że ten silnik jest generalnie kiepski i lubi się wysypywać, ale to już przerosło ludzkie pojęcie, pomyślałem. Ciekawostka: po wgraniu fw3.15, jak ręką odjął...

Jak wyglądają zwiechy Fallouta? Zawiesza się tylko gra (można z niej wyjść przez PS button i włączyć ponownie) czy cała konsola wymaga resetu?

Odnośnik do komentarza

Różnie, to co opisałem wyżej tyczy się "zwiechy pernamentnej" czyli wciskamy eject i czekamy na watchdoga. Często jednak bywają i takie "przycinki" na kilka minut jak w wersji podstawowej.

 

Generalnie rzecz biorąc to wszystkie te dodatki wieszają się często i gęsto, czego dobitnym przykładem jest The Pitt (gdzie nawet framerate na poziomie 15 klatek jest czymś normalnym...). Skandal i tyle. :| Nie wiem czy to do końca wina Bet(a)hesdy czy też i Sony (na 3.10 nie dało się grać w ogóle, a więc jakaś to jest pewnie kwestia bibliotek).

 

Uzyskałem te 100%, ale przyznam, że jestem zawiedziony - głownie ze względu właśnie na te freezy. Ponoć wersja na X360 nie ma tego problemu w takim stopniu.

Odnośnik do komentarza

Ja mam GotY i na jakies 20h grania scielo mnie doslownie 1 raz przy ladowaniu lokacji. Jestem wyjatkowy czy cos naprawili, bo nie kumam tego gadania o zwiechach.

Owca pograj jeszcze 2x tyle i wtedy zdaj relację :) im dalej tym powinno być coraz więcej zwiech. W moim przypadku właśnie tak było, ale może coś tam naprawili ( w co wątpię ).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...