Skocz do zawartości

Soul Calibur IV


Aramis

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasandra
Jeżeli prawdą jest że gra wymaga dysku twardego do xboxa- to posiadacze Arcade są w (pipi)e, w tym ja :(

 

Daj wiarygodnego linka do niusa, jak coś podajesz.

Poza tym wydaje mi się że podobnie jak było przy Burnout'cie może chodzić wyłącznie o online.

Odnośnik do komentarza

Na pewno chodzi o online, bo nie oszukujmy się, kto przy zdrowych zmysłach zabiera się za online bez dysku?

 

W ogóle kupno Xa bez dysku to błąd moim zdaniem.

 

Kamil, siedzisz teraz we Wrocku ziom? Jak tak to można by skołować jeszcze Kapę i coś zagrać (i nie mam na myśli tylko Soula - VF4evo, jakieś 2d może, czy nawet dziadowy Tekken) bo musze sobie przypomnieć jak się w ogóle trzyma pada lol :D . Nawet ten weekend by mi raczej pasował na chwilę obecną :) .

Odnośnik do komentarza

O to Namco w tym momencie pojechało posiadaczom Arcadeów z grubej rury...

 

W takim wypadku chodzi pewnie o tworzenie własnych łebków. Jak dla mnie całkowicie zbędna opcja, bo w bijatyce liczy się tylko practice, VS zwykłą ekipą, no ale Namco komercjalizuje swoją serię jak tylko może, cóż.

 

Poza tym interesujące jest co też drzemie w Soul Calibur 4, że wymaga on "twardziela"

Bugi i nowe VC :D .

Edytowane przez Aramis
Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem, to to jest niestety potwierdzona informacja. Z kolei wersja na PS3 będzie zajmowała po instalacji ponad 6GB. Save ma zajmować... 2048MB o_O Ale podejrzewam, że to jest czeski błąd i MB pomylono z kB.

 

 

 

 

Proszę nie umawiać się na granie tutaj, od takich spraw jest PM, a na SCPL jest nawet specjalny topic dotyczący granek we Wrocławiu ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
Proszę nie umawiać się na granie tutaj, od takich spraw jest PM, a na SCPL jest nawet specjalny topic dotyczący granek we Wrocławiu ;)

 

Czilałt, już żesmy sie umówili.

 

A co do tych linków, to macie jakiś link z oficjalnym stanowiskiem Namco??

Edytowane przez Kasandra
Odnośnik do komentarza
Mało mnie obchodzą wszelkie komercjalizacje. Oby tylko nie zapomniano hardcorowych graczach i każdy był zadowolony z gry.

Dokładnie, jeśli w grze będą wszystkie potrzebne tryby, system bez bugów i (w miarę) zbalansowany skład, to namco może sobie upchnąć na tym blu-ray'u nawet trzysta bezsensownych dodatków.

Proszę nie umawiać się na granie tutaj, od takich spraw jest PM

Wiesz co, Aramis po takim czasie wykazał w końcu ponowną chęć do grania w bijatyki, a Ty go tu jeszcze upominasz :P

 

EDIT by Di: Ja bym nawet Reseta upomniał, gdyby coś takiego napisał :P

Odnośnik do komentarza

Namkoczaki po raz kolejny pojechały po bandzie. Nie będzie już jakiejkolwiek nowej postaci. Mamy więc:

Hilde - nowa

Algol - nowy, walczy tak jak Necrid

Amy - obecna w SC3 jako Bonus i w SC3 AE jako pełnoprawna postać

Ashlotte, Shura, Scheherezade, Angol - Bonus

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...