Skocz do zawartości

Supernatual


Gość Beka Wnusiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

W kazdym sezonie byl odcinek "na beke" dzisiaj bracia wraz z Garth (koles z The New Guy) beda polowac na japonskiego ducha ktorego mozna zobaczyc tylko po pijaku.....ja juz lece po browarki :D

 

Edit...Nie, to nie byl odcinek "na beke" jak changing channels. Btw

Po tym odcinku domyslam sie ze bobby odegra jakas wieksza role w finale

 

Edytowane przez smallv86
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Zacząłem oglądać i nawet całkiem dobra rzecz, chociaż widać od razu, że to taka 'nastoletnia' wersja The X Files momentami.

Dean jest zawsze ultra cool i ogólnie odcinki mają zasadniczo bardzo podobną strukturę (coś jak House ;) ).

Na razie zaliczyłem 13 epów pierwszego sezonu i był tylko jeden odcinek, który był tak koszmarnie słaby, że prawie cały przewinąłem a ja nigdy nie przewijam seriali ani filmów. Mowa oczywiście o 1x08 "Bugs".

Najlepszy do tej pory to chyba ten o Strachu na wróble.

 

Zobaczymy czy im dalej tym lepiej jak to niegdyś czytałem o Supernatural i czy po drodze mi się nie znudzi.

Odnośnik do komentarza

Lepiej lepiej. Pomysły na monster of the week sa coraz ciekawsze z czasem, główny wątek zostaje bardziej nakreślony, a odcinki komediowe, to niesamowite pokłady beki. Nie przestawaj <ok>

 

I nie przewijaj odcinków... czasami jedna scena potrafi wynagrodzic całą resztą, a przewijając można łatwo coś fajnego pominąć.

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jestem przed podwójnym finałem 2ego sezonu.

Kurde, jak na początku serial był średniawo-dobry tak w tym sezonie już mogę z całą odpowiedzialnością napisać, że jest zayebisty!

Lepsze sprawy, powracające postaci, główny wątek faktycznie sprawniej nakreślony i wszystko wciąga jak bagno.

 

Mam pytanko- czy w Supernatural będzie jakiś motyw z podróżami w czasie/alternatywne rzeczywistości(jak w odcinku 'What is and what should never be", ten z Dżinnem)/tego typu sprawy ?

Odnośnik do komentarza

No, im dalej w las, tym coraz ciekawsze pomysły i realizacje odcinków. Najśmieszniejszy to chyba 3x03, ostrą beke miałem.

W ogóle te odcinki na pół serio są najlepsze xd Musze sobie zrobić rewatch, bo pozapominałem mnóstwo rzeczy.

 

Tak w ogóle to jak tam 7 sezon się prezentuje? Bo jeszcze go nie ruszyłem w ogóle, a 6 biedny był niestety :/ Poprawiło się coś?

Odnośnik do komentarza

Co tu ogarniać, skoro nie ma jakiegoś głównego motywu przewodniego, spinającego wszystko. Motoru napędzającego główną oś fabuły, która mogła być stopniowo odkrywana przez twórców. Do tego postacie przestały być wiarygodne. Pozbawiono je unikatowych cech oraz celu.

 

W pierwszych sezonach był motyw ojca głównych bohaterów, polowanie na potwory miało sens - w końcu byli łowcami, jedynymi z wielu. Do tego tajemnice - chociażby śmierć matki czy dziewczyny Sama, jego dziwne zdolności i rozwijające się możliwości. Dean borykający się z wiarą w Boga. Wydarzenia w danym sezonie były tylko wstępem, skrawkiem tego, o co tak na prawdę toczyła się gra. Wszystko to zostało sensonie zakończone dwa sezony temu. Obecnie zamiast podążyć w miarę sensowną i ciekawą drogą - np. motywem śmierci lub nieobecności Boga wolą zawalić sezon potworami wrażliwymi na WC Piker. Ciągnący się wątek Bobiego, który i tak pewnie w następnym sezonie powróci by pomagać Deanowi w czyśćcu. Z najlepszej postaci całego serialu(Castiela) zrobili przygłupa. Nawet Impali już nie ma, a na Meg nie można sie patrzeć.

 

 

Kiedyś ten serial miał moc...

http://www.youtube.com/watch?v=u1EzU9sLQ6I

 

A teraz...

111.jpg

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...