Skocz do zawartości

Supernatual


Gość Beka Wnusiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Finał sezonu był pełen sprzeczności. Ostatnie dwa odcinki w ekspresowym tempie wyjaśniały wątki przez co mocno zamieszało akcją.

 

Świetne role Acklesa i Shepparda nawet Padalecki dał radę w finale. Natomiast rozwiązanie niektórych wątków wzięto z dupy strony. Zrobienie z Metatrona badassa było dosyć ciekawym posunięciem. Zapewne sporo namiesza jeszcze. Wprawdzie ani piekło ani niebo nie zostały zamknięte ale ostatnia scena może nastrajać na ciekawy sezon. Anioły, demony, potwory i ludzie w jednym miejscu: armagedon gwarantowany choć pewnie anioły zostały pozbawione mocy (odpadające skrzydła) jak Cass. Ciekawe czym były te "procedury bezpieczeństwa" w bunkrze Ludzi Pisma. Nie wiem po co odkopywano Abaddon. Wyskoczyła tylko po to żeby randomo dać się załatwić. Może twórcy mają jakiś plan co do niej w 9 sezonie. Zwłaszcza, że Crowley po "oczyszczeniu" raczej nie będzie nadawał się na króla piekieł.

Najbardziej szkoda mi było, że odpuszczono postać Gartha oraz, że nie wrzucono na koniec Chucka, który samą obecnością epicko zamknąłby sezon (wciąż obstawiam, że to on jest Bogiem).

 

Cały 8 sezon był pełen sprzeczności, a dobre odcinki przeplatały się ze słabymi.

Czekam na 9 sezon choć mam obawy co do pomysłu nań.

Odnośnik do komentarza

Najgorszy sezon to ten z lewiatanami , gorszej papki nie mogli wymyslec. Ten sezon naprawde dawal rade brakowalo tylko dobrej muzy i nie przypomianam sobie jakiegos wybitnie komediowego odcinka. Do klimatu z pierwszych 2-3 sezonow to juz chyba nigdy nie powroci ten serial a szkoda bo polowania na potwory z miejskich legend to bylo wlasnie to co mnie przyciagnelo do tego serialu . Brakuje mi jeszcze tych demonow co rzucali ludzmi jak szmatkami gdzie zeby powstrzymac byle jakiego demona musieli zmarnowac bardzo cenny naboj z kolta a teraz wybija sie je grupkami latwiej niz ludzi . 5 sezon to rzeczywiscie idealne zakonczenie ale ogladac bede dalej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...