Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Bodom - ło matko jakie to jest (pipi). Scenariusz to chyba pisał upośledzony mający biegunkę.

 

The Void - całkiem przyjemny, ale bez rewelacji. Widać nawiązania do wielu horrorów jak Hellraiser, The Thing, Silent Hill czy From Beyond. Jak najbardziej do obejrzenia.

Edytowane przez Sep
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio obejrzałem February. Ciężko mi coś napisać, bez spoilery,wiec ogranicze się jedynie do tego, że polecam ten dość oryginalny horror :)

Taki przygnębiający,bez jumpscerów i musiałbym jeszcze raz go oblukać bo nie bardzo go skumałem.

 

Coś w podobnym klimacie i jeden z bardzej pop*&*rdolonych filmów jakich ostatnio widziałem.Film który się ogląda i myśli jak nasrane we łbie musiał mieć autor tego dzieła.Brakowało jeszcze tekstu,oparte na faktach.

The eyes of my mother

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

U mnie w kinie nie było, zobaczyłem że jest na CDA to obejrzałem.

 

Swoją drogą chyba obniżę ocenę, bo film jest nierealistyczny nawet jak na standardy thrillera / horroru.

 

ReTWtck.jpg

 

Kto kur.wa używa binga xDDDDDD

 

Tam wszystko było od M$, to i bing zamiast google. 

Właśnie obejrzałem Get Out. Dobry shieeeeeeet  :shieeet:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

ech, Split... pisałem już o nim, i im więcej dni mija odkąd go obejrzałem, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że gra McAvoya i ciekawy końcowy twist to jedyne pozytywy tego filmu.

 

żeby to chociaż miało jakiś mocniej rozwinięty wątek psychologiczny, bo ogólnie fabuła jest mocno spłycona i dało się więcej z niej wycisnąć.

 

ale scena tańca na propsie.

 

Ten film mial jakis twist? Bo chyba przegapilem.

Odnośnik do komentarza

 

w autobusie

btw obejrzałem pierwszy raz w życiu piątek 13. Powiem wam że nie urwało mi dupki 

 

Ale ten pierwszy oryginalny czy reboot, który można rozbić o kant chuja?

 

 

To się w sumie tyczy każdego remake'u klasycznych slasherów prócz Halloween Roba Zombiego.

I Teksańskiej Masakry z 2003 oczywiście, niesamowity klimacik odtworzyli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...