Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawości sprawdziłem tego Deadly Manor, bo lubię mało znane slashery. Jedyne plusy to chyba scenografia, niewielkie nawiązania do stylu giallo no i może jeszcze początkowe śmiechowe 20 minut z grą aktorską jeszcze gorszą niż w Psycho Cop. Scenariusz, zdjęcia (ciemno, że nic nie widać), ścieżka dźwiękowa to dolna półka, niestety.

:facepalmz: /10

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z ciekawości sprawdziłem tego Deadly Manor, bo lubię mało znane slashery. Jedyne plusy to chyba scenografia, niewielkie nawiązania do stylu giallo no i może jeszcze początkowe śmiechowe 20 minut z grą aktorską jeszcze gorszą niż w Psycho Cop. Scenariusz, zdjęcia (ciemno, że nic nie widać), ścieżka dźwiękowa to dolna półka, niestety.

:facepalmz: /10

Zaczynać przygodę z forum od podziałów z powodu różnicy zdań ? Nie chce tak zaczynać :) Czegos mało miłego tez nie napisze, wiec ogólnie - nie zgadzam sie z Tobą. Pozdro

Odnośnik do komentarza

Dzieki sprzyjajacym warunkom w  postaci rzygania i  srania od 24h umiliłem sobie umieranie w łóku skończeniem reszty pił, no moze poza 7ką, ktorą przeleciałem po łebkach.

I w sumie fajnie to wszystko zrobili, jakoś to wszystko się sklada w całość,  a scena odcinania ręki przez murzynke, podczas gdy jej kolega grubas ucinal sobie kawałek brzucha zdecydowanie pomogła mi w wymiotowaniu.

 

No i jednak ten tekst Jisawa ze nigdy nikogo nie zabił to bullshit, jeżeli daje wybór gościowi czy przezyja laska czy facet, i  ze jego karą jest to że ma zdecydować, to niby kto jest winny smierci tego co musiał umrzeć ? ;D no i  scena na huśtawce z 6 pracownikami, 4 musiało umrzeć, więc takie gadanie ze nikogo nie zabił to jednak bzdura. No ale John był tylko human, więc miał  prawo się mylic.

Odnośnik do komentarza

Wciągnąłem nosem 7 części Koszmaru i powiem krótko - Freddy 1-3 najlepsze chociaż kolejne części również dobrze się ogląda. Z czasem postać Fredka robi się coraz zabawniejsza ale pomysłów nie brakuje - Super Freddy z 5 części :obama: Uwielbiam tą serię.

 

Zaraz zasiadam do Get Out z tego roku. Zaskakujące oceny na imdb i gatunek ponoć horror.

Odnośnik do komentarza

Gram w Until Dawn i tak mnie naszło na jakiś slasher w podobnych klimatach. Ostatni jaki widziałem, to chyba Wrong Turn. Wyszło coś godnego uwagi w ostatnim dziesięcioleciu? 


Wciągnąłem nosem 7 części Koszmaru i powiem krótko - Freddy 1-3 najlepsze chociaż kolejne części również dobrze się ogląda. Z czasem postać Fredka robi się coraz zabawniejsza ale pomysłów nie brakuje - Super Freddy z 5 części :obama: Uwielbiam tą serię.

Zaraz zasiadam do Get Out z tego roku. Zaskakujące oceny na imdb i gatunek ponoć horror.

Nope. Nie jest to, też wybitne arcydzieło, ale warto obejrzeć.

Odnośnik do komentarza

ja zawsze będę polecał w kwestii slasherów:

 

  • trylogię Hotelu Zła, solidne slashery z uwielbianym przeze mnie skandynawskim klimatem. I to wkur.wiające zakończenie w trójce, o jezu, piękne.
  • Wszyscy kochają Mandy Lane - tak samo robi klimatem, ale zupełnie przeciwnym, wręcz wakacyjnym. W dodatku przez długi czas nie zdradza kim jest zabójca.
  • remake Teksańskiej Masakry z 2003 - niesamowity remake, niesamowity. Jeden z moich ulubionych horrorów ever.
  • remake Halloween Roba Zombiego, jak wyżej.

Do Until Dawn nawet podobne jest też Zejście jeśli nie oglądałeś.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...