Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Spoko ta maska mordercy, chyba najlepsza od czasów Hills Run Red.

 

Swoją drogą 2:09 w trailerze. Wydaje mi się że ilość zabitych stróżów prawa w thrillerach i slasherach w punktach kulminacyjnych filmu stała się już niepoliczalna, szacuję że w 80% horrorów o zabijaniu występuje ten motyw.

Odnośnik do komentarza

Też mi się że wydaje że nie zawiedzie, atmosferę Krzyku da się wyczuć, więc liczę na przyjemny film.

 

Filmów z motywem dnia świstaka kojarze może z dwa, wiec powiedzmy że temat świezy.

 

no ja tylko sam Dzień Świstaka widziałem xd. Ale nie miałem na myśli że motyw dnia świstaka się powtarza, a że motyw policjanta / szeryfa w slasherach który przyjeżdża gdzieś około 60 minuty filmu gdy już parę osób jest zabitych, wprowadza jakiś spokój, że uratuje bohaterów, a tu je.b, morderca go w jakiś nagły sposób zabija xD Dlatego w 2:09 poczułem wręcz deja vu. Taka luźna obserwacja.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

 

 

Filmów z motywem dnia świstaka kojarze może z dwa, wiec powiedzmy że temat świezy.

 

nie, nie mówię o motywie dnia świstaka, a o motywie policjanta w slasherach który przyjeżdża gdzieś około 60 minuty filmu gdy już parę osób jest zabitych, wprowadza jakiś spokój, że uratuje bohaterów, a tu je.b, morderca go w jakiś nagły sposób zabija xD Dlatego w 2:09 poczułem wręcz deja vu. Taka luźna obserwacja.

 

Wiem, ale ja pisałem o motywie dnia świstaka w oderwaniu od Twojego posta ;]

cor, to na pewno znasz

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwipwczX8JzVAhWJQBoKHTh0BD4QFggnMAA&url=http%3A%2F%2Fwww.filmweb.pl%2Ffilm%2FNa%2Bskraju%2Bjutra-2014-577622&usg=AFQjCNG12uYsYExkQ4gSjTcaqXu0edHA6w

 

albo

 

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjpoPXr8JzVAhWGHxoKHXZQDT0QFggnMAA&url=http%3A%2F%2Fwww.filmweb.pl%2Ffilm%2FKod%2Bnie%25C5%259Bmiertelno%25C5%259Bci-2011-418967&usg=AFQjCNF2N-j-lXaCYN5sDdhg5r5KL7zCUg

Edytowane przez milan
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po trailerze film wydaje się niezwykle wierny książce. Można się doczepić do szczegółów, np wygląd Bev, która jest kompletnie inna w książce. Całość jednak jest imponująca. W analizach trailera nawet rozkład miasta z lotu ptaka zgadza się z książkowym.

 

No i trzeba pamiętać, że to pierwsza część. Druga za rok opowie historie po 27 latach. Przesunięto też czasy w których rozgrywa się akcja. Młodość Klubu Frajerów będzie miała miejsce w latach 80' a dorosłych współcześnie.

Odnośnik do komentarza

A balonik przy logo WB zauwazyli?


No i trzeba pamiętać, że to pierwsza część. Druga za rok opowie historie po 27 latach. Przesunięto też czasy w których rozgrywa się akcja. Młodość Klubu Frajerów będzie miała miejsce w latach 80' a dorosłych współcześnie.

A jak bylo w oryginale? Bo te lata 80 w filmie spoko wygladaja, za to wspolczesnosc mi srednio pasuje.

Odnośnik do komentarza

A balonik przy logo WB zauwazyli?

No i trzeba pamiętać, że to pierwsza część. Druga za rok opowie historie po 27 latach. Przesunięto też czasy w których rozgrywa się akcja. Młodość Klubu Frajerów będzie miała miejsce w latach 80' a dorosłych współcześnie.

A jak bylo w oryginale? Bo te lata 80 w filmie spoko wygladaja, za to wspolczesnosc mi srednio pasuje.

Dzieci w roku 58, a dorośli 85.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...