Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Hounds of love

 

7+/10

 

Porządny thriller z gatunku porwanie i przetrzymywanie laski do celów wszelakich. Można zdecydowanie obejrzeć.

 

Killing Ground

 

7+/10

 

Porządny horror z gatunku eden lake z fajnym realistycznym podejsciem co  do "HURR DURR teraz was powybijam, patrzta jak potrafie sobie radzic". Można zdecydowanie obejrzeć.

 

Plus ponownie polecam wczesniej opisywany horrorek.

Odnośnik do komentarza

Cult oc Chucky olaboga co ja oglądałem? Absurd gonił absurd i kręciłem tylko głową z poczucia żenady. Reżyser pierwowzoru wciąż odcina kupony kręcąc nowe części i powinien za to odpowiedzieć karnie. Absolutnie stracone 90 minut z życia. Z sentymentu oglądałem poprzednie popłuczyny po trylogii ale tym razem cierpliwość się skończyła. Jedyne co w tym potworku zasługuje na uwagę to efekty gore - brak animowanej krwi to jest to! No i miło lalkę spotkać znowu i poznać pana doktora od hipnozy. W sumie wystarczy trailer zobaczyć by stwierdzić, że film się widziało. Serce mi krwawi ale ten film to gniot jakich mało. 3+/10

 

+ za śmiech i teksty Chuckyego

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nowa Anabelle lepsza jak poprzednia. To z pewnością.

 

Ze staroci (pewnie Milan podrzuci więcej tytułów): Evil dead 1-3, coś, Mucha, hellraiser, Harry angel, oni żyją, bad taste, reanimator, w paszczy szaleństwa, drabina Jakubowa, dracula, candyman, wywiad z wampirem. Jak coś jeszcze sobie przypomnę to wpiszę. :lapka:

Edytowane przez wuJJek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie obejrzałem Annabelle: Creation i było całkiem dobrze. Największą wadą, tego filmu są do bólu przewidywalne straszące sceny, jest ich ciut za dużo.  Reżyser zdecydowanie postawił na akcję, bo w drugiej połowie dzieje się na prawdę sporo. Kolejnym minusem, to znowu główne role, grają przerażone dziewczynki - sierotki, który to już raz?  Podoba mi się natomiast miejsce i czas akcji. Lata  50-te, domek na prerii ,spalone słońcem pastwiska czy noc oświetlona lampami naftowymi, dodają klimatu. Dzieciaki grają poprawnie z wybijającą się Jannice. 

Śmiało można już mówić o The Conjuring Cinematic Universe. Podobnie jak u Marvela mamy dwie sceny po napisach końcowych,

a i końcówka filmu zostawia uchylone drzwi do trzeciej części. W której  nareszcie lalka będzie wyglądać jak ta prawdziwa Annabelle. 

 

Annabelle.jpg

 

 

 

 

 

6,5/10

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Ok, no z tymi niedopowiedzinaymi końcówkami tak już jest, nawet jak w tym przypadku jest zrobiona fajnie i w zasadzie cringe mówi sam za siebie co dalej będzie, tak zawsze najfajniej jakby dawali  nie dośc że całe zakończenie,  to jeszcze po  napisach "... 5 lat pózniej " ;]


Najlepsza scena byłą gdy

 

babka szła przez las, a w tle było widac dzieciaka kóry ledwo żywy za nią idzie

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Myślę że wiadomo że facet nie miał  darmowego seksu już.

 

no pewno tak ale 

 

 

po co w ogóle ta scena w szpitalu? XD co to miało pokazać?

 

Już lepiej jakby film skończył się w momencie jak laska rozpie/rdala typowi łeb kamieniem - czarny ekran - napiski

 

ew. rzut tylko na tego dzieciaka zagubionego w lesie, byłoby niezłe

 

 

Odnośnik do komentarza

koledzy jutro Halloween i przydałyby mi sie jakieś horrory z lat 80' i 90' co polecacie? Raczej jakieś mało znane szukam bo te najbardziej znane już dawno za mną.

 

Prince of Darkness, Street Trash, Night of the Creeps, Brain Damage. 

   

Z tym że są to filmy dość mocno ukierunkowane na bekę (poza PoD). 

Edytowane przez japco
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...