Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

The Wind [2018] - nietypowe miejsce akcji bo preria, u schyłku XIX wieku, raczej rzadko się trafia. Horror w klimatach VVitch czy February, jednak nie tak dobry,  stawiający bardziej na atmosferę niż rozlew krwi czy klasyczne jumpscary. Aktorstwo/muzyczka/zdjęcia dobre, sam film nie za długi - 90min, fani wcześniej wymienionych produkcji powinni być zadowoleni.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 5 tygodni później...
W dniu 21.07.2019 o 10:21, Ma_niek napisał:

Happy death day 2

 

No co tu duzo pisac...po prostu swietna kontynuacja jedynki.Idealna na wieczor ze znajomymi.I ta głowna bohaterka ehh cudo :)

Dla mnie to już było straszne meczenie buły. Komediowe fragmenty były ok, ale reszta, niestety zawodzi. Szkoda, bo jedynka była super. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pierwsza i druga część tworzą po prostu jedną całość. Współczuję tym, którzy np. pójdą tylko na drugą część. 

 

Dwójka niżej niż jedynka, ale nadal bawiłem się dobrze. Nie wiem czy dobrym zabiegiem było ładowanie tak dużej ilości scen z młodymi odpowiednikami, bo starsza ekipa broni się dość dobrze. Efekty są kapitalne a niektóre patenty ryją beret

(głowo-pająk, piesek, Pennywise plus mała dziewczynka na początku)

, a Pennywise jest kapitalny w każdej scenie. Nawet finał, inny od książki, jakoś się spina. Plus cameo Kinga i przytyki o dzieła, które mają słabe zakończenia ;) 7/10

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przestrzegam przed oglądaniem HAUNT

 

Film jest mega schematyczny. Ot grupka znajomych, udaje się do domu strachów żeby

Spoiler

w miarę efektownie w nim zginąć.

Postacie kopiuj wklej z większości horrorów. Jedyna, która miała potencjał

Spoiler

chłopak głównej bohaterki, jedzie do niej przez cały film po to żeby efektownie dostać młotkiem w głowę.

Twórcy niby się starają zwodzić i łamać schematy ale średnio obeznana z gatunkiem osoba będzie wiedzieć kto i w jakiej kolejności zginie.

Jedynym plusem jest gore. Ujęcia śmierci są krótkie i urwane ale w miarę sugestywne.

 

Takie 2/10, za wyżej wymienione efekty.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
12 godzin temu, drozdu7 napisał:

Oglądał ktoś tą nową Laleczke? Wiele osób pisze, że wyszedł z tego bardzo dobry film. Prawda to? 

 

Jak byłem totalnym przeciwnikiem powstawania tego rimejku, tak bawiłem się świetnie na seansie. Na plus na pewno przeniesienie genezy czakiego, na współczesne tory. Gore jest mało (może ze 2, 3 sceny) ale jak już jest to konkretnie. Poczucie humoru również in plus, chociaż do oryginału się nie umywa. No i Aubrey :wub:

 

Podsumowując nic specjalnego ale do obejrzenia, takie 6/10.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...