Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam problem, chcialem wziac quest galaxy news radio i nie ma tego dj confused.gif chyba przez to ze jak byla misja z GNR w watku glownym to udalo mi sie dzieki wysokiej retoryce ominac tego questa confused.gif i myslalem teraz ze bede mogl go wziac sad.gif

Można go wziąc nawet po udmówieniu, jestem pewny.

 

potwierdzam, ja go wziełem nawet przed tym questem.

Odnośnik do komentarza

niewazne zaczynam F3 od nowa :P za pierwszym razem przeszedlem za szybko jakies 20h, troche postac spartolilem i ukonczylem tylko na 16 lvl chce ja wymaksowac do konca, wlasnie czy macie jakis dobry Bulid na postac? co polecacie rozwinac? ja pakowalem na maxa w lekka bron palna, retoryki tez duzo, otwieranie zamkow tez duzo, medycyna tak do polowy, i jak naprawiac rzeczy? jakos nie doszedlem do tego :/ co jest potrzebne zeby naprawic bron i armor? i czy mozna go jakos ulepszac zeby zadawal wiecej dmg?

Odnośnik do komentarza

Co do build'a jakiejś wielkiej różnorodności nie ma, Small Guns rządzą później Energy Weapons, wiadomo Lockpick, Science, Repair itp. Przy rozplanowaniu S.P.E.C.I.A.L'a weż pod uwagę Bubble Heads oraz specjalne perki/itemy podnoszące wartość danej cechy. W kwestii perków jest grupa must have'ów, średnio skutecznych oraz totalnych crapów, naprawdę nie da się w tym pogubić. Co do naprawy, musisz mieć odpowiednio rozwiniętą zdolność Repair oraz potrzebujesz drugiego przedmiotu danej klasy (np. combat armor) aby naprawić swój egzemplarz i to w sumie tyle.

Odnośnik do komentarza

Chyba wiem o co może chodzić z tymi zwłokami - w kanałach Old Olney, po rozwaleniu kilku Szponów Śmierci, znalazłem kilka ciał w pancerzach wspomaganych - przy jednym z nich była na kartce spisana instrukcja korzystania z tego pancerza. Nawet stwierdzenie, że był stworzony by dziecko się nauczyło w nim chodzić.

Sęk w tym, że ja już tę umiejętność miałem i nie wiem czy ta "instrukcja" faktycznie dodała by tę możliwość - wydaje się, że tak.

Odnośnik do komentarza

W kanałach Old Olney powiadasz? Sprawdzę to przy najbliższej okazji.

 

EDYTA:

 

Sprawdziłem

 

http://fallout.wikia.com/wiki/Prototype_Medic_Power_Armor

 

w OO można znaleźć mój ulubiony Medic Armor ale nawet ta notka nic nie pomoże jeśli nie mamy szkolenia z Cytadeli od Gunny'ego.

 

EDYTA2:

Zauważyłem straszną bzdurę w F3 - gdy znajdziemy na pustkowiach Power Armor i mamy jakiegoś ludzkiego kompana to dając mu ten pancerz może on go nosić bez żadnego treningu. Sam trening potrzebny do założenia PA to bardzo dobry pomysł Bethy ale to, że jakiś śmieszny raider, który nigdy PA nie widział na oczy a już tym bardziej nie mógł dostać nigdzie szkolenia w jego uzywaniu, może go nosić to idiotyzm na miarę ghula Moiry po wysadzeniu megatony. Nie wiem jak dla was ale dla mnie wygląda to po prostu śmiesznie. To samo z nieskończoną amunicją do jakiejkolwiek broni, którą towarzysze używają. Dasz tej pani paladyn Cross Alien Blastera to będzie z niego strzelała zawsze i wszędzie. Nigdy jej nie zabraknie Alien Cell's, których w grze jest sztuk 320 :lol:

 

Trzecim debilizmem, który jest ukłonem w stronę casuali to nic nie ważąca amunicja. Kur.. żeby mini nuke lub 30 rakiet w ogóle nie obciążało plecaka? Kompletna głupota. W poprzednikach takie niedociągnięcia (a raczej celowy zabieg twórców bo przecież betha zrobiła to specjalnie) byłyby niedopuszczalne. No cóż, trzeba się pogodzić z kilkoma (no powiedzmy) durnotami w dziele Bethy. Mają chłopaki szczęście, że grywalność ich dzieła jest bardzo wysoka oraz klimat falloutowych pustkowi został zachowany.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Poza amunicją, jak widzisz zresztą w ekwipunku - może. Więc nie wiem o czym ty do mnie rozmawiasz i jak to się ma do nic nie ważącej amunicji. Nie rozmawiałem o idealnym odwzrowaniu aspektów rzeczywistości bo oczywiste jest, że w każdym erpegu można nosić tony sprzętu. Naprawdę nie wiem co miał pokazać ten twój post.

 

I to, że chodzi w erpegach o świat, fabułę i eksplorację nie oznacza, że skaszanione aspekty, o kórych wspomniałem nie moga być zrobione dobrze/logicznie.

Odnośnik do komentarza

jak zwykle nie czytasz ze zrozumieniem (nawet własnych wypowiedzi)

a nawet zaprzeczasz samemu sobie

z jednej strony dla ciebie jest normalne/logiczne 200kg ekwipunku - z drugiej strony płaczesz ze naboje nic nie ważą

 

z jednej strony rozumiesz ze "oczywiste jest, że w każdym erpegu można nosić tony sprzętu" z drugiej strony "nic nie ważąca amunicja" czyli "skaszanione aspekty, o kórych wspomniałem nie moga być zrobione dobrze/logicznie"

 

"Nie rozmawiałem o idealnym odwzrowaniu aspektów rzeczywistości" - to po co lamentujesz 3 posty wyzej, ze brak logiki/czyli aspektów rzeczywistosci

 

to tylko erpeg i skończ temat bo nawet sam go nie ogarniasz - czyli temat realizmy w rpegach(sa erpegi co nie nosimy tony sprzetu tylko max 30-40kg co juz jest dosc ciezkie dla przeciętnego człowieka a i to z minusami do cech)

 

ps wszystko w "-" to twe własne wypowiedzi (jak bys nie zauważył)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...