Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem wszystkie dodatki i jestem z nich zadowolony. Nie ukrywam jednak, że najbardziej opłaca się Broken Steel. Przekroczenie magicznej bariery 20. levelu + nowi przeciwnicy + nowe perki + nowe questy wystarczy. Jeżeli ktoś się zastanawia, czy wziąć konkretny dodatek, to może obejrzeć trailer, poczytać o nim na stronie Fallouta lub obejrzeć nieco gamaplayu na Youtube.

Odnośnik do komentarza

kazdy dodatek powinien odblokowywac chociaz dodatkowych 5-10 leveli

ja w polowie gry standardowej juz mialem 20level, pozniej gra stracila sens dla mnie, bo zabijanie kogokolwiek jedynie bylo marnowaniem amunicji (na piecu jak gralem od reki wladowalem patcha na 40 level i po sprawie) i reszte gry tylko parlem na przod by skanczyc watek dla GSow

 

pytanko jest czy dodatek Broken Steel odblokuje od reki mozlwiosc 30 leveli nawet jakbysmy gre przechodzili od nowa?

czy to ma zwiazek z ukonczeniem lub zaczeciem odpowiedniej misji i czy ta misje mozna rozpoczac w dowolnym momencie czy np. tylko po ukonczeniu gry?

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Coś chyba było mówione, że Cenega ma spolszczyć i chyba wydać. Jednak nie jestem pewien. A co do gry. Skończyłem główny wątek, będę teraz robił quest z dodatku Broken Steel. Zostało mi jeszcze dość sporo Questów pobocznych i trzeba dobić 30 Level, także zabawy przede mną dość sporo :)

Odnośnik do komentarza

Dopiero zaczynam swoją przygodę z Falloutem, więc nie miejcie mi za złe, że pytam o pewnie oczywiste dla was rzeczy.

O co chodzi z tą karmą? W spisie achievementów znalazłem kilka osiągnięć za dobrą i złą karmę, więc myślałem, że dobra karma będzie odpowiadać za wykształcanie się dobrych cech u mojej postaci, a zła będzie ją sprowadzać na złą drogę. Gdy jednak opróżniłem szafkę w pewnym domu (czynność była wyróżniona kolorem czerwonym) to na ekranie wyświetliła się informacja, że tracę punkty karmy, czy coś w tym stylu.

Jak więc jest z tą karmą?

Odnośnik do komentarza

Karma jest uzależniona od Twoich poczynań w grze. Jak pomagasz bliźnim i jeszcze nie żądasz od nich za tą pomoc zapłaty to karma Ci rośnie. Jak kradniesz, zabijasz wszystko co się rusza to karma leci na pysk. Proste. Na karmę wpływają także dialogi i decyzje podejmowane w trakcie rozmów (np. wybór rozwiązania jakiegoś questa) więc uważaj.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej graj jak ci wygodnie, w sensie zachowuj się tak jak byś chciał się zachować- grę i tak ukończysz, achievmenty również zgarniesz( za każdy rodzaj Karmy są do zdobycia, więc i tak za jednym razem nie zgarniesz wszystkich, chyba że bedziesz korzystał ze starych sejwów, ale wg mnie bez sensu ), po prostu rozgrywka bedzie miała inny przebieg i inne będą postacie, które będziesz mógł włączyć do druzyny.

Odnośnik do komentarza

Przy awansie na poziomy 7, 14, 20 dostajesz achievmenta związanego z karmą.Czyli przykładowo jesli na poziom 7 wskakujesz mając dobrą karmę dostajesz achievmenta ,strzelam z pamięci "obrońca pustkowi", a gdy wskakujesz ze złą to hmmm..."siewca zła".Czyli jak chcesz złapać wszystkie to na każdy z tych poziomów musisz wskoczyć z trzema różnymi Karmami(czyli ukończyć grę 3 razy, lub przed zmianą poziomów na którymdostaje się achievment robisz sejwa i grasz tak żeby zmienić karme, ale nie wiem czy te punkty są warte psucia sobie rozgrywki).

To jaką masz Karmę możesz sprawdzić w Pip-boy,u w statystykach (nad rysunkiem postaci będzie napisane)

Edytowane przez adi
Odnośnik do komentarza

Zaraz psucia rozgrywki; wbijasz osiągnięcie za właściwą karmę (np. dobrą), wczytujesz sejwa zrobionego chwilę wcześniej i np. wybijasz parę osób w Megationie, level up i osiągnięcie za neutral, potem wczytujesz jeszcze raz i zabijasz więcej mieszkańców, osiągnięcie za złą karmę, a na koniec wczytujesz sejwa z prawdziwą karmą i grasz dalej. Chwila wygłupów która nic nie zmienia, a za to można spokojnie scalakować grę bez zaczynania od nowa.

Odnośnik do komentarza

Robiłem to w troszke inny sposób.

Grając postacią dobrą tuż przed przeskokiem na poziom robiłem specjalnego save'a. Potem wchodziłem do mieszkania Moiry i wchodzilem do jej kompa (ten z napisem na czerwono) ale go nie hakowałem. W tym momencie karma troszke spada. Moira ani nikt inny choć to widzą sie nie wnerwiaja na postac gracza. Wystarczy wchodzic do kompa i natychmiast z niego wychodzić. Kilkanascie-kilkadziesiąt razy (zależy jak dobry byłeś) wchodząc i wychodząc obnizasz do neutralnego lub do złego. Potem wystarczy sprzedać np trosze złomu u faceta od wodociagów i wskakuja punkty doswiadczenia i nowy level.

 

Z tego co wiem to chyba nie ma szybkiego sposobu zmiany karmy ze złego na dobre (wiec jak ktos gra złą postacią to, by te osiągniecia zdobyc musi grać dwa razy minimum)

Odnośnik do komentarza

mi ostatnio ten koleś od złomu zniknął, może to jakiś bug? szukałem go w tej jego ruderze kilka razy i nic. Zaczeło się to jak przekonałem tego ćpuna żeby przestał brać dragi, moze to jednak przez to? bo koles właśnie siedzi w tej jego chacie i ma tam nawet biurko gdzie miałem wziąść jego prochy za free (i przy okazji 100 kapsli ;] )

Odnośnik do komentarza
Walter will also wander around in the airplane structure on the roof of Lucas Simms' house, which is accessible through a trap door in the ceiling. He might fall from this area while attempting to return to the water processing plant, meeting his demise on the pipes below.

Może to to, zobacz czy nie ma tam jego trupa.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...