Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam dopiero 60h na liczniku i zaczynają mnie drażnić błędy. Nie odkryło mi krypty 87 na mapce, a byłem w środku szukając Gecka, a drugi babol to brak achievementa za 20 poziom dobrej karmy, jestem Ostatnią Nadzieją Ludzkości, wyżej chyba nic nie ma. Miał ktoś podobne problemy? A w ogóle gierka rządzi.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

I dlatego posiadacze polskiej wersji czekają na komunikat Cenegi dotyczący jesiennego wydania Fallout 3 GOTY czyli podstawka + dodatki. Jakaś tam szansa na takie wydanie w PL na Xboxa360 jest. Ale raczej nie w tym roku. Ja właśnie kończę podstawkę którą sprzedam i zobaczę jak się sprawa potoczy. Jeśli nie wyjdzie GOTY PL to biorę anglika. Czytałem trochę o tych dodatkach i większość wydaje się bardzo fajna.

Odnośnik do komentarza
Fallout 3: Game of the Year Edition is to be released sometime during October 2009 for PC, PS3, and 360; this edition will include all five add-on packs, and cost $59.99 US for PS3 and 360, and $49.99 US for PC. Mothership Zeta will not be available in any disc version aside from the Game of the Year edition.
Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza

Czy jest możliwość rozwiązania misji w Tenpenny Tower bez utraty karmy ?

Pomagając dostać się gulom do wieży czy też zlikwidowaniu Roya Philipsa zawsze tracę karmę w obydwu przypadkach, zaznaczę tylko że pana Tenpennego niestety już nie ma :P .Jest jeszcze jakieś inne wyjście, mam na myśli te pozytywne ?

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Po pierwsze: masz za dużą sygnaturę, lepiej ją zmień zanim jakiś mod ci +20% wlepi.

 

Po drugie: takie rzeczy to lepiej otagowuj SPOILER /SPOILER bo zdradzasz trochę z fabuły gry.

 

Po trzecie:

 

Można. Trzeba trochę pobiegać pomiędzy ghulem a Tenpennym i wszystko załatwić słownie. Musisz ugadać, że mieszkańcy zgodzą się zamieszkanie ghuli w wieży

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...