Skocz do zawartości

Jaki laptop ?


psx18

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

post kobika już zabolał  :frog:

 

overwatch na ultra lata w 45-60 klatkach w rozdziałce fullhd, ale gierka jest słabo zoptymalizowana niestety, na wysokich jest już beton 59-60 fps.

jak dociągne wieśka i fallouta 4 dam znać jak to wygląda w praktyce. 

 

Poza obrzydliwym dizajnem, jest jeszcze jeden babol czyli materiał który pokrywa matrycę lapka, ściąga odciski paluchów niczym komenda policji. Lapek tez ma tu i ówdzie ostre krawędzie i to będzie piekło do czyszczenia. no i rzeczywiście te zawiasy od klapy matrycy nie wyglądają na solidne. Teraz mam go z 4h na nogach przy graniu i nawet nie grzeje sie jakoś specjalnie mimo ze wentylator pracuje na full obrotach, nie mam odparzeń jak to było w poprzednim moim lapie XD

Odnośnik do komentarza

Ok, to brzmi kurde jak ten kawał o żonie.

 

 

- Hej, stary, kopę lat się nie widzieliśmy! Co za spotkanie! Co tam u ciebie?

- Ja wiem... No, niedawno kupiłem laptopa za 4500 zł.

- Wow, gratulacje! I co, jaki on jest?

- No wiesz, kwestia gustu... Mi akurat się nie podoba.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ostatnio kumpel wstawił mi ssd120gb i 8gb ramu do mojego starutkiego della inspiron, czy jak mu tam z i3. Mam teraz Windowsa 10, który odpala mi na tym dysku szybciej niż PS4. Ja nie wiem po chooy pakujecie tyle kasy w lapki do Youtube i maila jak za grosze można zmodernizowac starocia, który zapierdziela jak rakieta :)

 

Kalinho_PL

Odnośnik do komentarza

 

Z tego co czytam to 50-60 fps na średnich w wieśku. Czyli lepiej jak na ps4 :> Tutaj recka jak by kogoś:

http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Lenovo-Y700-15.156795.0.html

 

Za(pipi)iście porównywać konsolę za 1200 zł i lapka za prawie 4 razy tyle, dobra robota 

 

ile trzyma na baterii ta konsola za 1200? Rozumiem monitor w zestawie? Excela odpali?

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Jest ok, gierki na których mi zależało by dobrze śmigały, śmigają dobrze (gry blizzarda) najwyższa grafika przy full hd trzyma 60fps. Z innych gierek to odpaliłem rano Fallouta 4 i gra na prawie najwyższych lata między 60-24 fps przy zadymie xd super optymalizacja gry gurwo. Wolfenstein new order na ustawieniu oczko niżej niż uber 57-60fps. oczywiście w rozdziałce full hd.

 

czy głośny? nie wiem gram na słuchawkach xd ale raczej poziom akceptowalny, to nie poziom ps4 czy x360 falcona

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...