Skocz do zawartości

inFamous


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Nie czaję, przecież normalnie podajemy nr karty tak jak na PSS US niektórzy robili i po zawodach, podajemy nr. karty, imię nazwisko, a reszta to dane brytyjskie ;).

 

tak ale jak juz wszystko zatwierdzisz to nie chce przyjac danych karty bo sa one "niezgodne' to wszystko dlatego ze sa obsługiwane karty tylko ZAREJSTROWANE w UK!!

 

Czy pojawily sie moze jakies potwierdzone informacje o New Game + lub jakeijs namiastce tej opcji( powtarzanie misji po skonczeniu gry or somehing like that?)??

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Powiem szczerze ze nie krecą mnie supoerbohaterowie pierdzący pyłem gwiednym i kosmiczno-apokaliptyczne klimaty a zaciekawieniem odpaliłem demo. No i (prawie) szok. Przefajna gra, demko przeszedlem narazie 2 razy ale pewno jeszcze zagram. BTW na prawde mozna sobie pograć, dluuugie demo i swoboda, brawa za to! No i pomimo moich uprzedeen do tych klimatow to z checią nabyłbym Infamousa z 2nd-hand'u Sama przyjemność ze skakania po latarniach i dachach no i miłe uczucie posiadania super mocy.

Grafa dla mnie spoko, albo i wiecej niz spoko, żadnych wiekszych wad nie dostrzegłem. Obawiam sie tylko troche o monotonie, ale byc moze bezpodstawnie. No i jakbym mial sie czepiać to moze troche przeciwników ktorych spotkalem w demie.. jakieś "ponure skrzaty" w kapturach..

Ja się miło zaskoczyłem InFamous'em.

Odnośnik do komentarza

pierwsza polska recka InFamous

 

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95390,6648...__inFAMOUS.html

 

fragment o poslkim dubbingu :

Pozostaje ostatnia kwestia - tłumaczenie. Mówiąc delikatnie, jest ono średnie. Jeszcze głos Cole'a ujdzie (chociaż jego barwa wydaje się ciut za niska), ale pozostałe występy wołają momentami o pomstę do nieba. Nienaturalne sformułowania tłumaczone bezpośrednio z języka angielskiego, nijak brzmią jak mowa potoczna. Do tego kwestie bardzo często są nie odgrywane, ale czytane z kartki - to niestety słychać. Podsumowując, całe tłumaczenie wygląda, jakby było robione na ostatnią chwilę. Zabrakło tego szlifu. Szkoda.
Odnośnik do komentarza

Pod koniec tygodnia przekonam się osobiście jak brzmi to w całości, bo jedynie co to Cole'a słyszałem i jego kumpla + randomy jakieś. Teksty czytane z kartki to standard, bo w końcu w teatrze grają i uczą się sztuczności xD. Dubbing Killzone robili chyba z 3 tygodnie na szybkiego i jak słyszałem "wielkie aktorzyny" nie zawsze miały czasu wpaść do studia, bo do teatru(chyba teatrzyku dla lalek)szli albo jak pisali to chyba w Neo Plus nie chcieli "nadwyrężać głosu". Faktycznie profesjonaliści, a ja myślałem że jak Cole brzmi dość fajnie to reszta również będzie bez zarzutu...krew mnie zalewa.

Odnośnik do komentarza
tyle tylko że opinia polygamii na temat dabbingu killzone 2 pokryła się w 100% z rzeczywistością

Nie twierdze, że na polygamii nie mogą mieć racji ale po tym fragmencie, który ktoś tu wcześniej wrzucił dubbing nie wydaje się słaby. Zagram w pełną wersję to ocenię, na razie nie ma co się negatywnie nastawić bo potem tym bardziej może być ciężko przekonać się do polskich głosów :)

 

Faktycznie profesjonaliści, a ja myślałem że jak Cole brzmi dość fajnie to reszta również będzie bez zarzutu...krew mnie zalewa.
Z tego co mi się zdaje inFamousa dubbingowali profesjonalni "podkładacze głosu" wiec jak coś to słabe nagrania świadczą tylko o ich małych umiejętnościach Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

Jestem tego samego zdania, ale już sam fakt, że przeczytałem pewne opinie na temat dubbingu trochę mnie nastawia inaczej, ale trochę ciężko mi też uwierzyć, że jest tak źle niby. Dubbing w Killzone 2 był w miarę dobry, skopane kilka postaci itd, ale tacy Helghaści i Radec brzmieli w mojej opinii lepiej niż w wersji angielskiej. Jestem mimo wszystko dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza

inFAMOUS bez DLC i multiplayera?

Bruce Oberg - współzałożyciel wspomnianego studia - w jednym z ostatnich wywiadów zagadnięty został w temacie przyszłości gry i wsparcia, jakiego możemy oczekiwać...

http://www.ps3site.pl/infamous-bez-dlc-i-multiplayera/17934/

 

plus fotki z limitki

http://www.ps3site.pl/limitowany-infamous/17919/

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...