Skocz do zawartości

inFamous


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam dziwny problem. Obecnie jestem na 3 wyspie, gdzie mam za sobą 50% pobocznych misji. Pierwsza wyspa pod tym względem zaliczona na 100%, problem dotyczy drugiej, gdzie na samej północy pozostał mały skrawek na czerwono. Jest szansa, że jeszcze jakaś misja się uaktywni, czy może coś źle zrobiłem (tylko co?).

 

Z góry dzięki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

A właśnie, że spodziewaj się cudów, a zostaniesz sowicie wynagrodzony - wizualnie i grywalnościowo :)

W końcu w ilu grach można siać chaos i widowiskową destrukcję na ulicach miasta, kontrolując elektryczność i dysponując mega-mocami?

Imo inFamous bardzo blisko do pozycji must-have na PS3.

Po Killzone 2 to imo jak na razie najciekawszy tytuł w tym roku na Chlebaka, a na pewno świeży, ciekawy, oryginalny i bardzo grywalny.

Odnośnik do komentarza

W weekend ukończyłem inFAMOUS. Trzeba przyznać, że końcówka dała rade. Niemałe zaskoczenie, ciekawe jak sytuacja potoczy się w kontynuacji?

 

Obok KZ2 najlepszy ekskluzywny tytuł na PS3, który został wydany w tym roku. Gra z otwartym światem, które się nie nudzi (w odróżnieniu do GTA). Właśnie podchodzę drugi raz, tym razem obieram ścieżkę zła. Dobry scenariusz (według Kosa niedopracowany), wizualnie jest na mocne 9-, co najważniejsze przy dużym zamieszaniu, gra chodzi płynnie.

Odnośnik do komentarza

 

A to jest akurat proste - żeby ją podrzucić sobie samemu bez mocy.

 

 

nie ma w tym żadnej nielogiczności, poza tym to fabuła - niektóre rzeczy po prostu są częścią opowieści i nie ma sensu zastanawianie się czy to się kupy trzyma. Przecież nie skreśla się na dzień dobry filmu w którym w pierwszej scenie w zagrodzie lądują kosmici, skoro wiadomo że UFO nie ma.

Odnośnik do komentarza

Musisz to robic bardzo dokladnie, w glowie dzielic sobie mapke na kwadraty i robic to po kolei.Ja sobie dzielilem na sektory,ktorych granice wyznaczaly mi ulice. Jak bedziesz szukal od nowa,to zacznij od skrajnych czesci mapy,tam mozna kilka czesci ominac. Przelecialem wszystkie dzielnicy w niecale 2h i znalazlem wszystkie shardy.Powodzenia;)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj skończyłem inFamous'a na 100%. Nie będę się rozpisywał ale coś muszę skrobnąć. Do czasu Dema z mojej strony było zero zainteresowania grą (epitety: tępa strzelanina itp.) a teraz uważam ją za jedną z bardziej klimatycznych gier w jakie było mi dane grać - nie wiem jak z Polską lokalizacją i w sumie nie chcę wiedzieć ale głos Cole'a i jego chrypka miażdżą :). Gra praktycznie wyłoniła się nagle i nie powiem sprawiła mi wiele godzin zabawy - co więcej nie lubię gier w stylu GTA (bieganie po mieście itp.). Więc cofam wszystkie wyzwiska typu "strzelanie piorunami z du.py" itp. i nie powiem - czekam na równie klimatyczną kontynuację.

No i ta fajna nuta na koniec nagrana przez anglików: Working For A Nuclear Free City - Silent Melody :)

 

P.S. Czy mi się tylko wydawało czy w pełnej wersji w stosunku do demka jest lepsza grafika (min. lepsze kolory, mniejsza ilość ząbków i lepsze efekty świetlne?)

Rozmawiałem z costamcostam i miał podobne wrażenia.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...