Skocz do zawartości

inFamous


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze lykasz wszystko co psiacza deweloperzy? :P

Slyszal ktos juz polska wersje gry?

Nie rozumiem odnośnie czego to się odnosi. To, że koleś jest zabawny, a to że ciśnie marketingowy bełkot to dwie różne rzeczy. Jeżeli natomiast chodzi o moce to moją małą "analizę" na podstawie dema z Hong Kongu masz na poprzedniej stronie. Prosiłbym o czytanie ze zrozumieniem.

 

Edit: Ocena w IGN nie mogła być inna. Kolesie tak się hype'owali, że prawie przypominało to Killzone 2 ;]

 

Edit2: Brak New Game+ ;\

 

Edit3:

It took me about 25 hours to go through both storylines

Strasznie krótka gra w takim razie.

 

Edit4: W Video Review są ujawnione pozostałe moce poza jedną.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Fakt, że trochę się czepiłem, ale liczyłem po prostu na dużą różnorodność. W sumie 16 to "trochę" mniej niż 70, a z tych 16 3 to kontekstowe (po podbiegnięciu do leżącego typa), więc zostaje 13 ale... Nie ma ale. Miało być 70 jest 13. WTF? Poza tym cieszę się z kolejnego dobrego "spila" (chyba szpila?). Cieszę się na tyle, że gierka wylądowała w mojej liście pre-orderów, a jak na razie udało się to tylko dwóm tytułom w całej mojej growej karierze ;]

 

Edit: I nie zalecam czytania recenzji na IGN bo zawiera jeden całkiem pokaźny spoiler. W sumie to może nie spoiler, ale nakierowanie na konieczną do podjęcia decyzję i jej konsekwencje.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Przy 70 mocach musiał byś mieć klawiaturę i operować skrótami niczym w Wowie. Pamiętaj, że mamy do czynienia jedynie z padem i ograniczonym polem do popisu w kwestii intuicyjnego sterowania. Alternatywą mogło by być wybieranie mocy z jakiegoś podręcznego menu, ale to już nie była by gra akcji, a coś na wzór RPG. W Crackdownie nie mieliśmy żadnych mocy, a gra mimo tego dawała spore pole do popisu.

Odnośnik do komentarza
A wie ktoś z was może jak jest z poziomem trudności Infamous ? Nie wyłapałem tego z recenzji a jestem ciekaw czy gra jest wymagająca i czy istnieje możliwość wyboru poziomu trudności.

sa 3..easy, medium, hard przy czym demko na medium do najlatwiejszych nie nalezy :) Latwo nie jest :)

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza
A wie ktoś z was może jak jest z poziomem trudności Infamous ? Nie wyłapałem tego z recenzji a jestem ciekaw czy gra jest wymagająca i czy istnieje możliwość wyboru poziomu trudności.

 

Gold Trophies

Hard Finish - Finish story mode on Hard, without changing the difficulty setting.

 

Jak widać, będzie taka możliwość. :)

Odnośnik do komentarza
Fakt, że trochę się czepiłem, ale liczyłem po prostu na dużą różnorodność. W sumie 16 to "trochę" mniej niż 70, a z tych 16 3 to kontekstowe (po podbiegnięciu do leżącego typa), więc zostaje 13 ale... Nie ma ale. Miało być 70 jest 13. WTF? Poza tym cieszę się z kolejnego dobrego "spila" (chyba szpila?). Cieszę się na tyle, że gierka wylądowała w mojej liście pre-orderów, a jak na razie udało się to tylko dwóm tytułom w całej mojej growej karierze ;]

 

Edit: I nie zalecam czytania recenzji na IGN bo zawiera jeden całkiem pokaźny spoiler. W sumie to może nie spoiler, ale nakierowanie na konieczną do podjęcia decyzję i jej konsekwencje.

 

 

Wktórym akapicie zawiera sie ten spoiler bo nie chce mi sie czytac wszystkiego a jestem ciekaw??

Odnośnik do komentarza

Gra będzie u nas dostępna tylko w polskiej wersji językowej.

 

Cytat z oficjalnego forum PlayStation:

 

Odpowiadając na pytania, gra InFamous będzie dostępna tylko w polskiej wersji językowe. Miejmy nadzieje, że tym razem trafią w nasze gusta.

 

http://community.eu.playstation.com/playst...p;thread.id=326

Wiadomość nr 13.

Edytowane przez Snake_Plissken
Odnośnik do komentarza

Holy shit teraz to się muszę pożądnie zastanowić czy i kiedy ją kupię jeśli ma być tylko wersja polska ,a na płycie nie będzie angielskiej( no tak wkońcu to mało pojemny bluray).Tym bardziej obawiam się,że poziom dubbingu będzie zbliżony do tego z K2.

 

btw. genialna szczerość pani administratorki z oficjalnego forum sony,która oczywiście pracuje dla SCE ale z tego co się orientuje to siedzi w Anglii.

 

Odpowiadając na pytania, gra InFamous będzie dostępna tylko w polskiej wersji językowe. Miejmy nadzieje, że tym razem trafią w nasze gusta.

 

Jak widać nawet administratorka od Sony się boi o polską wersję :D

Odnośnik do komentarza

No to sobie SCEP sprzedaż zaniży tym, że tylko Polski zamieszczą. Naprawdę tego nie rozumiem, przecież o tyle tańsze byłoby wykonanie napisów, zaczynam się bać, że Kratos będzie zdubbingowany.

 

Po za tym ktoś orientuje się ile może kosztować taki dubbing jak np do Killzone 2? bo napisy no to wiadomo kwestia tłumacza i wrzucenia na płytę oraz synchronizacji.

 

Wiem tylko jedno SCEP mie osobiście stracił jako klienta, a jak tak dalej będą mieli taką politykę to wszystkie EX będziemy zamawiać za jakiejś wody.

 

 

Co do Infamous to naprawdę po recenzji z IGN można być dobrej yśli, jednak co EX na PS3 to EX na PS3. Czy ja mam tylko takie wrażenie, że grafa na fotkach z recki IGN wygląda na dużo lepszą niż w rzeczywistości?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza

Wełna - płaczą bo Nas na siłe teraz Sony rozpieszcza i uszczęśliwia :D

Swoją drogą ja teża bym wolał same napisy a jeśli nie ma to anglika. Po prostu fajnie by było jak by dali też angielską wersję a najlepiej wybór czy same napisy czy full PL.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
A ja sie bardzo ciesze,

 

Od malego chcialem gry w jezyku polskim, a teraz kiedy wkoncu sie to dzieje jesetm bardzo zadowolony.

 

Nie rozumiem was, Jak nie bylo to plakaliscie ze nie ma, a jak sa to placzecie ,ze po polsku

 

 

Uwielbiam te stwierdzenie, to taki sztampowy tekst, że już ręce opadają :)

 

Kurde płaci się często ponad 200 zł za grę , jest się obywatelem Unii Europejskiej, posiada sie sprzęt z BD i nie można mieć wyboru języka Angielskiego?

 

Welna nie wiem czy grałeś w KZ2 i to z polskim dubbingiem ale zabija on klimat, jest to stwierdzenie praktycznie każdego kto grał w tą wersję. Dla mnie osobiście klimat i gameplay to najważniejsze rzeczy w grze więc dlatego tak się obawiam (obawiamy) o dubbing.

 

pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza

Może się okazać, że polski dubbing w tym wypadku odda nam przysługę - jednym z zarzutów recki IGN jest fakt, że Cole ma bardzo grobowy głos, nawet jeśli kroczy drogą dobra. Co podobno trochę gryzie się z resztą - może więc polski falsecik będzie lepszy dla klimatu :P

A w ogóle po lekturze recki IGN mam wrażenie, że inFamous to taki "sleeper hit" - bez wielkiego hype'a (typu K2) uderzył znienacka i jest jedną z najlepszych produkcji na PS3. Niedoceniony, pobłażliwie traktowany i zagubiony na liście wydawniczej w środku roku - tymczasem pokazał wszystkim wielkiego fucka. Hmm... tylko z drugiej strony to jednak IGN. Najlepiej przekonać się samemu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...