Skocz do zawartości

inFamous


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Doskonale Cię rozumiem bo i dla mnie ta tematyka jest wielce rajcująca. Zawsze po cichu marzyłem by posiadać jakiekolwiek moce (od telekinezy przez pirokineze na miotaniu gromami z jasnego nieba niczym Zeus kończąc ;) ), ale na marzeniach się kończy - dobrze, że filmy pomagają nam w karmieniu naszych niespełnionych snów... Ech, się rozmarzyłem.

Wracając do tematu: w grze InFamous nie podoba mi się krew wylewająca z bohatera, gdy ten doświadczy gonga od przeciwników - wygląda ona jak ze wczesnych edycji Mortal Kombat i w ogóle nie pasuje do reszty oprawy. Jakby za animację krwi był odpowiedzialny oddział z zupełnie innej bajki. Ale to tylko 1 minus w morzu plusów tej gry. I jeśli tylko potencjał nie okaże się zmarnowany, a sama akcja nie sprowadzi się do "one trick pony" to będzie byczo, tłusto i ogólnie miodzio.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ze mną coś jest nie tak, czy co...ale wszystkie materiały jaki widzę z tej gry sprawiają na mnie wrażenie, iż będzie strasznie monotonna. Moim zdaniem ciężko będzie autorom na tyle urozmaicić założenia tej gry aby stworzyć ciekawy gameplay na kilkanaście godzin. Na pewno nie est to tytuł, na który wydam 200 zł w dzień premiery.

Odnośnik do komentarza

O to właśnie też się boje, szczególnie że piętą Achillesa gier sandboxowych jest dynamika. Może wiać nudą tak jak chociażby w GTA.

 

Edit: Cytat z polygami:

Gra jest w pełni lokalizowana na język polski i dostępna będzie także w wersji specjalnej, wzbogaconej o wyjątkowo wydany komiks oraz specjalne kody zwiększające moc bohatera.

O co chodzi?

 

Edit2: Mam nadzieję, że będzie angielski do wyboru... inaczej będzie trzeba sprowadzać zza granicy.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...