Skocz do zawartości

inFamous


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie ostatnio coraz bardziej widzi mi się InFamous, przynajmniej od strony technicznej gra wygląda kozacko. A z drugiej strony Prototype chodź gorszy graficznie to bardziej mnie przekonuje. Szkoda że, akurat obydwie gry wychodzą praktycznie równocześnie przydały by się jakieś demka do sprawdzenia. Chodź demko Prototype ma podobno wyjść. Najwyżej jedna z gier zagości u mnie później i tyle.

Odnośnik do komentarza

Demko inFamous też będzie bo zapowiadali, także sprawdzi się oba tytuły , mnie jednak bardziej kupuje inFamous także tą grę najpierw u mnie wyląduje a dopiero później Prototype jak stanieje :)

 

ps. Jeśli potwierdzą że premiera jest parę tygodni wcześniej też w EU to zawsze można skończyć najpierw jedną a później wymienić na drugą :)

Odnośnik do komentarza

SCEP obiecywalo, ze kazda wieksza gra Sony bedzie lokalizowana. Bankowo InFamous bedzie w polskiej wersji jezykowej ;)

 

Swoja droga - ponoc Sony wiąże olbrzymie nadzieje z nowym tytulem Sucker Punch, jednak po wynikach sprzedazy KillZone 2 lepiej niech troche ochłoną i nie spodziewaja sie za wiele...

 

PS. Nie znaczy to oczywiscie, ze gra bedzie slaba, bo zapowiada sie nad wyraz znakomicie. A pomyslec, ze kiedy zaprezentowano pierwszy trailer na E3 w 2006 wiekszosc graczy stwierdzila, ze bedzie crap.

Odnośnik do komentarza
Demko inFamous też będzie bo zapowiadali, także sprawdzi się oba tytuły , mnie jednak bardziej kupuje inFamous także tą grę najpierw u mnie wyląduje a dopiero później Prototype jak stanieje :)

 

ps. Jeśli potwierdzą że premiera jest parę tygodni wcześniej też w EU to zawsze można skończyć najpierw jedną a później wymienić na drugą :)

Noo to elegancko że, będzie demo obydwie gierki będzie można sprawdzić przed zakupem, a raczej kolejność ich kupienia ;) .

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

No no bardzo dobry filmik-prezentacja. I bądź tu mądry dziś obczaiłem nowy filmik z Prototype, po którym byłem pewny że, na stówe go zakupuje. Po czym po kilku godzinach oglądam video z InFamous i już nie jestem taki pewny. Praktycznie teraz obydwa tytuły są u mnie na równi, i całe szczęście że będą demka. Chodź raczej na pewno biorę/zamieniam 2 gry. Jest już jakieś info kiedy dokładnie demo InFamousa? I czy już coś wiadomo z datą eurepejskiej premiery, bo z tego co wiem to w Stanach szybciej ma wyjść.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...