Skocz do zawartości

inFamous


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

ja w gta nie nudziłem się ani chwili, zależy od gustu ale przede wszystkim od czasu spędzonego z grą; wiadomo, że po setnej godzinie grania już będziemy mieli dość, ale niestety w wielu przypadkach schematy i monotonia pojawiają się już w połowie wątku fabularnego... takim przykładem jest właśnie assasins creed czy z czasów ps2 jeszcze spider-man, który zachwycił swobodą, a jak zachwyt minął to właściwie nie było juz co robić

postacie z nadprzyrodzonymi mocami w grach dają radę, już psi-ops pokazało że z połączenia wydawałoby się przeciętnego tpp z mocą bohatera może wyjść naprawdę świetny tytuł; w przypadku inFAMOUS liczę na rozbudowane ciosy miotania energią, swobodę biegania po mieście, ale przedewszystkim na nowatorski system moralności i widoczną zmianę bohatera zależną od działań.

Odnośnik do komentarza

zastanawia mnie tylko jedno..

 

Jak daleko będą posunięte konsekwencje posiadania mocy związanej z elektrycznością..

 

Czy będziemy mogli wejść do wody?

Jeśli tak to czy w wodzie możemy użyć mocy bez konsekwencji dla siebie?

 

Czy będziemy mogli użyć mocy kiedy się zmoczymy (nie tak) chodzi mi o deszcz..

 

 

Odnośnik do komentarza
zastanawia mnie tylko jedno..

 

Jak daleko będą posunięte konsekwencje posiadania mocy związanej z elektrycznością..

 

Czy będziemy mogli wejść do wody?

Jeśli tak to czy w wodzie możemy użyć mocy bez konsekwencji dla siebie?

 

Czy będziemy mogli użyć mocy kiedy się zmoczymy (nie tak) chodzi mi o deszcz..

 

Mysle ze napewno sie bedzie dalo.. Skoro sami przewodzimy prąd to nie sądze zeby woda mogla nam w jakikolwiek sposob szkodzic :D

Odnośnik do komentarza
ja w gta nie nudziłem się ani chwili, zależy od gustu ale przede wszystkim od czasu spędzonego z grą; wiadomo, że po setnej godzinie grania już będziemy mieli dość, ale niestety w wielu przypadkach schematy i monotonia pojawiają się już w połowie wątku fabularnego... takim przykładem jest właśnie assasins creed czy z czasów ps2 jeszcze spider-man, który zachwycił swobodą, a jak zachwyt minął to właściwie nie było juz co robić
To widzisz różnimy się z poglądach diametralnie. Mi się GTA i inne klony nudziły w połowie wątku, a taki ultimate spiderman (to to o niego pewnie ci chodziło) bawił mnie free roamem dość długo. Zgodzę się, że kwestia monotonii, w szczególności zadań pobocznych odgrywa ogromną rolę w "wolnych" światach, to była bolączka AC - 3-4 rodzaje zadań w tak gigantycznym świecie to śmiech na sali. Mam nadzieje, że SP nie popełni takiego błędu i da kilkadziesiąt, nawet minimalnie ale zróżnicowanych się od siebie side questów :)

 

A propos wody, to coś mi się kojarzy, że pan deweloper w jednym z wywiadów mówił, że woda będzie osłabiać naszego supermena (coś jak anty-żywioł do jego elektryczności - jak ktoś kojarzy Pokemony to wie o co biega ;)) i w wodzie nie będzie szalał ze swoimi elektrowstrząsami :)

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

Niestety jak dla mnie wszelkie filmiki z gameplay'u wyglądają bardzo monotonnie. I to nie dlatego, żeby generalnie nudziły mnie gry FR.

Bohater do mnie nie przemawia, a gdy widziałem jak przez 10 sekund pierdzi z łapy prądem w gostka żeby go zabić....a zaraz potem w drugiego to dopadła mnie fala ziefffffów.

 

Mam nadzieje, że się mylę, bo PS3 potrzebuje mocnych exclusive'ów ale daleki jestem od euforii. Tak samo jest z podobnym nieco Prototype. Infamous prezentuje się jednakże o wiele lepiej graficznie, póki co...

 

Zasadniczo uważam że developer musi wykazać się nie lada kunsztem aby sprawić, że gra FR bedzie ciekawa i zajmująca na całej swej przestrzeni. Chyba jak na razie nikomu nie udało się w pełni tego sprawić.

 

Pożyjemy, zobaczymy.

Edytowane przez Marchi
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Sorki, ze post pod postem, ale mam pytanie:

 

Czy nowa, ekskluzywna dla PS3 pozycja od InFamous nie wzbudza w was żadnego zainteresowania? Do premiery kilka miesiecy, a na forum zapisalismy raptem 3 strony w tym temacie.

 

Ja licze na pozycje co najmniej bardzo dobra! Zabawa z prądem moze okazac sie calkiem sympatyczna, grafika jest niezla, a efektownosc daje rade! Dema wprost nie moge sie doczekac! A wy co sadzicie o inFamous w chwili obecnej?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...