Skocz do zawartości

inFamous


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

A przepraszam, że się wtrącę co powoduje, że czekacie na Infamous? Są jakieś aspekty gameplay'u, fabuły, które was rajcują na tyle by powiedzieć -"to będzie bardzo dobry tytuł" lub "hicior murowany"? Bo ja niestety nie widze nic co by sprawiło, że mógłbym powiedzieć "to będzie niezła szpila". To samo mam z Prototype. Nie podaję konkretnych przymiotników określających tą grę bo byłoby, że znowu prowokuję flame wara.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
A przepraszam, że się wtrącę co powoduje, że czekacie na Infamous? Są jakieś aspekty gameplay'u, fabuły, które was rajcują na tyle by powiedzieć -"to będzie bardzo dobry tytuł" lub "hicior murowany"? Bo ja niestety nie widze nic co by sprawiło, że mógłbym powiedzieć "to będzie niezła szpila". To samo mam z Prototype. Nie podaję konkretnych przymiotników określających tą grę bo byłoby, że znowu prowokuję flame wara.

 

Ja czekam dlatego, że to exclusive dla PS3.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Otwarte miasto, przepakowany bohater władający nad elektrycznością, elastyczność poruszania się, ciekawa stylistyka, miejmy nadzieję zróżnicowany gameplay... (Z screenów z zapowiedzi w PSX Extreme, można wnioskować, że bohater będzie też mieć możliwość manipulowania metalem, niczym Magneto, przy pomocy elektromagnetyzmu)

 

Taki lepszy Crackdown. Mało? :huh:

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza
A przepraszam, że się wtrącę co powoduje, że czekacie na Infamous? Są jakieś aspekty gameplay'u, fabuły, które was rajcują na tyle by powiedzieć -"to będzie bardzo dobry tytuł" lub "hicior murowany"? Bo ja niestety nie widze nic co by sprawiło, że mógłbym powiedzieć "to będzie niezła szpila". To samo mam z Prototype. Nie podaję konkretnych przymiotników określających tą grę bo byłoby, że znowu prowokuję flame wara.

 

 

Co do pytania. Oczywiscie ze sa. Gra ma mroczny klimat, ktory bardzi mi sie podoba. Jesli chodzi o gameplay to ruchy bohatera maja za(pipi)ista animacje. Po za tym kreci mnie sporo elementow przygodowo-platformowych . Jak do tego dodamy fajne cut scenki i konkretnie zapowiadajaca sie fabule to mysle ze jest na co czekac.. Dla mnie to chyba jedyna gra, ktorej oczekuje jesli chodzi o nie odlegla przyszlosc, po tym jak przesuneli premiere Batmana..

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

A to, że bohater potrafi ze 100 metrów zlecieć na dół na małych skrzydełkach i rozwalić swoimi ołowianymi nogami pod sobą asfalt lub samochód też ci się podoba? Ach zapomniałem. Przecież to logiczne jest, że jak koleś nagle dostał elektryczne moce to i giry ma twarde jak...stal. A z tym manipulowaniem metalem a'a Magneto z Xmenów to też normalnie bombowy pomysł. Powiem wprost - dla mnie ta gra (Oraz Prototype) zalatuje kiczem i sucharskimi mocami z du.py byleby sobie można rozwałkę w mieście zrobić. Ta gra nie prezentuje sobą nic więcej. Ale poczekamy do premiery i zobaczymy może jednak się mylę.

 

konkretnie zapowiadajaca sie fabule

Chyba sobie raczysz żartować? Ale OK, poczekamy do premiery i wtedy wyjdzie czy fabuła jest konretna czy tylko zabawiłeś się w podkolorowanie faktów izon ;)

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Tylko, że Prototype z gameplayu zapowiada się strasznie słabo (beznadziejna animacja, używanie jednej mocy non-stop, grafika be, kompletnie niepotrzebny w takiej grze HUD zasłania pół ekranu...) a inFamous zapowiada się bardzo dobrze. A co do...

A to, że bohater potrafi ze 100 metrów zlecieć na dół na małych skrzydełkach i rozwalić swoimi ołowianymi nogami pod sobą asfalt lub samochów też ci się podoba? Przecież to logiczne jest, że jak koleś nagle dostał elektryczne moce to i giry ma twarde jak...stal. A z tym manipulowaniem metalem a'a Magneto z Xmenów to też taki bombowy pomysł. (...) Ta gra nie prezentuje sobą nic więcej.

A co ma jeszcze prezentować? (No, oby był jeszcze porządny główny "zły") Przecież o to ma w niej chodzić! Jak będę miał ochotę na głębsze przeżycia, to włączę sobie MGS lub po kolejny raz sięgnę po jakąś grę fabularną.

 

PS. Tak, to mi się podoba.

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza
A to, że bohater potrafi ze 100 metrów zlecieć na dół na małych skrzydełkach i rozwalić swoimi ołowianymi nogami pod sobą asfalt lub samochód też ci się podoba? Ach zapomniałem. Przecież to logiczne jest, że jak koleś nagle dostał elektryczne moce to i giry ma twarde jak...stal. A z tym manipulowaniem metalem a'a Magneto z Xmenów to też normalnie bombowy pomysł. Powiem wprost - dla mnie ta gra (Oraz Prototype) zalatuje kiczem i sucharskimi mocami z du.py byleby sobie można rozwałkę w mieście zrobić. Ta gra nie prezentuje sobą nic więcej. Ale poczekamy do premiery i zobaczymy może jednak się mylę.

 

konkretnie zapowiadajaca sie fabule

Chyba sobie raczysz żartować? Ale OK, poczekamy do premiery i wtedy wyjdzie czy fabuła jest konretna czy tylko zabawiłeś się w podkolorowanie faktów izon ;)

 

LOL stary. To co napisales mozna powiedziec o 99 % gier ze sa nie realistyczne itd. Nie to swiadczy o tym czy tytul bedzie swietny czy nie. Zreszta chyba nie musze sie tlumaczyc z tego czemu mi sie gra podoba juz Ci napisalem..

Odnośnik do komentarza

Czy ja pisałem coś o realiźmie? No powiedz, pisałem? O co ci chodzi z tym realizmem?

 

A odnośnie posta MrBlue - fakt ja chyba wymagam od każdej gry porządnej fabuły i jakiejś większej głębi, logicznego poukładania jej elementów. Zresztą dlatego zainteresowałem się grami w przeszłości (Tzn erpegami). Bo oprócz głębi oferowały interakcję jakiej książki czy filmy nie mogły zapewnić. Zawsze gardziłem produkcjami mającymi za zadanie błyszczeć tylko swoją efektownością (Wiele gier i filmów tak ma) nie mając do zaoferowania nic więcej. Czaysty fun. I takimi produktami wydają mi się być Infamous i Prototype. Ja nie twierdzę, że nie może się komuś to podobać przecież wiadomo, że przeważająca większość graczy ceni sobie przede wszystkim lekko strawne gry mające bawić, pompować adrenalinę do krwi zamiast pobudzać uczucia, zmuszać do refleksji nad treścią poruszoną w grze. Szkoda, że niektóre tytuły są tak bardzo hypowane będąc jedynie grami-wydmuszkami. Przy oczekiwaniu graczy na premierę Infamous (czytając posty w tym temacie) sobie o tym przypomniałem ;)

Odnośnik do komentarza

Czepiasz się słów. Wiadomo, że on lata na jakiś elektromagnetycznych falach wytwarzanych w jego dłoniach or sth. Moje uproszczenie. Poza tym, jeżeli naprawdę zależałoby ci na odpowiedzi na

przepraszam, że się wtrącę co powoduje, że czekacie na Infamous? Są jakieś aspekty gameplay'u, fabuły, które was rajcują na tyle by powiedzieć -"to będzie bardzo dobry tytuł" lub "hicior murowany"?

To byś miał trochę inny styl postów. Szczególnie, że dostałeś już kilka odpowiedzi. Nie zgadzasz się z nimi albo nie widzisz w grze żadnych fajnych elementów, to najzwyczajniej w świecie nie kupuj. Każdemu podoba się co innego.

Odnośnik do komentarza

Gdzieś wie gdzie można w PL złożyć preordera na wersję angielską?

 

@Yeti

Ja bym chciał najpierw usłyszeć co to mają być za kody zwiększające moc bohatera. Takie zagranie stanowczo mi się nie podoba, no ale jak będę miał grać bez np. jednej exclusive mocy, to pewnie też zainwestuje w kolekcjonerkę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...