Skocz do zawartości

Rage


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Wywiad z Timem Willitsem

 

http://www.vg247.com/2010/08/18/interview-rages-tim-willits/

 

We haven?t seen RAGE?s multiplayer mode yet, but is there a set date for its unveiling? Can we expect it soon-ish?

 

Looking at what we want to do next year, it?s obvious we want to build up excitement and kind of keep the buzz going. So the multiplayer?s cool, and there?s a group of guys who are busy working on it.

So hopefully soon, but I don?t know the exact date of when we?re gonna talk about multiplayer. I can tell you it?s cool! [Laughs]. Sorry I can?t give you a better answer.

 

Zżera mnie z ciekawości jak prezentuje się multi w Bulletstorm. Oby jak najszybciej to pokazali ;]

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Co tam po demie jak nie ma 100% pewności, że gra wyjdzie w tym roku :P

 

Data premiery to 15 wrzesień.

 

A tutaj najnowszy nowy gameplay:

 

http://www.gametrailers.com/episode/gametrailers-tv/117?ch=1&sd=1

 

WoW, ehhh tylko żeby tej gry nie zwali na Ps3 ;/.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jakoś niespecjalnie porywający... W dodatku nadal nie rozumiem zachwytu niektórych na temat grafiki w tej grze :unsure:

Wszystko wygląda ładnie.. ale to tyle. Wo dodatku całkowity brak dynamicznego oświetlenia. Wszystkie cienie (oprócz postaci i obiektów ruchomych) są wypalone. Podobnie jest ze światłami... Gra ma niby chodzić w 60fps.. jeśli tak będzie to ok, ale jak na 30fps to nie ma tu nic specjalnego. Podobny poziom grafiki (a może nawet lepszy) prezentuje chociażby Ratchet: AciT, który tez chodzi w 60fps.. a jakoś nikt się nim tak nie podnieca.

Byłoby to coś świetnego jakieś 3 lata temu (kiedy chyba pokazali pierwszy raz tą grę.. w dodatku wtedy wyglądało to DUŻO lepiej niż obecnie) ale nie dzisiaj...

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nowy gameplay!

 

http://www.gametrailers.com/video/the-shrouded-rage/713568

 

Grafika jak dla mnie bardzo ładna (i do tego podobno chodzi w 60FPS). WOW! Zapowiada się taki ładniejszy (o wiele) Borderlands. Jestem na tak :) !

Nom, szkoda tylko, ze to wersja z PC, na konsolach ucierpia tekstury i niektory efekty :confused:

Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza

Na pewno PC? Nie sądzę... Tekstury są kulawe, geometria to standard a oświetlenie jest strasznie prymitywne (już nawet CoD ma bardziej zaawansowane). Jedynie design jest dobry. Z każdym kolejnym mateirałem gra wygląda coraz gorzej... Teraz to nie robi wrazenia nawet jak na 60fps... Może i znowu piszę tylko o grafice.. ale w sumie poza tym ta gra mnie niezbyt interesuje :P

 

e: Może i jednak z PC (na ekranie pojawia się przycisk E).. ale w takim razie skoro wersja na PC wygląda tak czerstwo ciekawy jestem jak mogą wyglądac wersje konsolowe :unsure:

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...