Skocz do zawartości

Rage


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Skończyłem grę (X360) w 12h na hardcore (robiłem tylko wątek główny). Rage to jeden wielki side quest. Fabuła nie istnieje w ogóle, a sama gra kończy się tak, że gdy liczysz na ostatnie 3h ostrej akcji to grę dosłownie ucina. Świetny gameplay nie jest w stanie zatrzeć takiej maniany. Jak ktoś jeszcze nie kupił to niech się wstrzyma bo gra nie jest warta więcej niż 80-100 zł.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

świetny gameplay, zresztą to gra twócy Dooma i Qauke'a więc nie mogło być inaczej , okraszony świetnym engine jak na konsole(super wygląda i ultra płynne 60fps) z pięknym concept artem post apokaliptycznego świata obdarzonym dosłownym brakiem jakiejkolwiek fabuły.

 

serio ale nawet 5 latek mając taki potencjał by to lepiej poskładał - brak charyzmatycznych postaci, jakiegokolwiek sensu fabularnego, twistu czy chociażby wgłębiania się po co i dlaczego. Same zadania polegające na tym, że jakiś koleś mówi nam ,że jesteśmy super, inni niż wszyscy bo pochodzimy z starych czasów i arki dlatego musisz nam pomóc pokonać to i to. Jedziemy do punktu docelowego - eksterminujemy je i wracamy by nowy koleś powiedział nam to samo.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Utknąłem. Błąd gry, albo mój.

 

Pierwsza misja dla tego łysego starucha, zowie się jakoś na K. Misja jest w Dead City Central, trzeba wziąc defibrylator i przynieśc temu naukowcowi. Jestem już pod koniec misji, w tym gabinecie, zabieram defibrylator, przez drzwi wbija się dwóch mutantów dzięki czemu otwiera się przejście w dół. Schodząc tam dochodzi się na sam początek tunelu, gdzie się wchodzi do Dead City. I tyle. Domyślam się, że to koniec misji i trzeba wyjśc przez właz, ale nie mogę go otworzyc. Wszystkie ścieżki zablokowane, nie mogę nic zrobic ;/

 

Odnośnik do komentarza

Utknąłem. Błąd gry, albo mój.

 

Pierwsza misja dla tego łysego starucha, zowie się jakoś na K. Misja jest w Dead City Central, trzeba wziąc defibrylator i przynieśc temu naukowcowi. Jestem już pod koniec misji, w tym gabinecie, zabieram defibrylator, przez drzwi wbija się dwóch mutantów dzięki czemu otwiera się przejście w dół. Schodząc tam dochodzi się na sam początek tunelu, gdzie się wchodzi do Dead City. I tyle. Domyślam się, że to koniec misji i trzeba wyjśc przez właz, ale nie mogę go otworzyc. Wszystkie ścieżki zablokowane, nie mogę nic zrobic ;/

 

 

Utknąłem. Błąd gry, albo mój.

 

Pierwsza misja dla tego łysego starucha, zowie się jakoś na K. Misja jest w Dead City Central, trzeba wziąc defibrylator i przynieśc temu naukowcowi. Jestem już pod koniec misji, w tym gabinecie, zabieram defibrylator, przez drzwi wbija się dwóch mutantów dzięki czemu otwiera się przejście w dół. Schodząc tam dochodzi się na sam początek tunelu, gdzie się wchodzi do Dead City. I tyle. Domyślam się, że to koniec misji i trzeba wyjśc przez właz, ale nie mogę go otworzyc. Wszystkie ścieżki zablokowane, nie mogę nic zrobic ;/

 

Jesli wlaz wyjsciowy nie da sie otworzyc to jest to ewidentny bug. Sprobuj jeszcze raz dojsc tam od poprzedniego sejwa.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

odświeżę temat bo już jestem po skończonej grze:

 

- popup po rebuild data base jest zdecydowania do zniesiania

- każda ale do dosłownie każda miejscówka w tej grze jest wykonana z takim pietyzmem,że głowa mała

- najlepszy concept postnuklearnego świata jaki widziałem w grach

- świetnie się strzela z każdej broni i gadżetu(no może zdalnie sterowane autko średnio wykorzystane)

- rewelacyjna oprawa graficzna w ulstra stabilnym 60fps(przedostatnia misja w grze..WTF)

- świetnie animowani przeciwnicy

- nawet fajne wyscigi pojazdów

- beznadziejne side-qesty które polegają praktycznie na odwiedzaniu miejscówek z fabuły i ich ponownym oczyszczeniu

- mimo wszystko świat gry nie jest tak ogromny, przydałoby się jeszcze kilka miejscówek

- bezpłciowy główny bohater

- TRAGICZNA KOMPROMITUJĄCA WRĘCZ FABUŁA A RACZEJ JEJ BRAK, taki świat,tyle frakcji, a nic dosłownie nic o tym nie wiadomo

- NAJGORSZY ENDING W FPS TEJ GENERACJI

 

8/10 ode mnie i metka chyba najbardziej zmarnowanego potencjału na hit tej generacji.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wystarczy włączyć demo by zauważyć, że hula w 60 fps. Wystarczy też by zauważyć te doładowujące się tekstury. Graficznie ogólnie ładnie wygląda.

Klimat dosyć dołujący, bronie różnorakie ale powera nie czuć za grosz. Przeciwnicy z adhd uciekają w ostatniej chwili przed pociskami, skaczą, turlają się, w ogóle ubić czterech w tych klaustrofobicznych pomieszczeniach to nie lada wyzwanie.

Odnośnik do komentarza

Ogralem demo i jakos nie jestem zachwycony, nie wiem dlaczego tak chwalono grafike. :) Sama gra tez jakas dziwna, nie wiem, nie wiem - po id software spodziewalem sie czegos wiecej.

Podobno ta gra ma mega grafe, ale ja jakos tego nie widzialem - rozmazane i doczytujace sie (nawet z HDD) tekstury nie wygladaja zbyt dobrze.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...