Skocz do zawartości

Metal Gear Online


Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze, to jak to ktos tu nazwał glitch z shotgunem z pierwszego MGO jest i tutaj w wersji z użyciem kartonu. Po drugie, to nie jest glitch!! Konami specjalnie dało taką możliwość. Nawet jak druzyna KJP grała z klanem NFU w MGO1 to tego używali. Taka możliwość została dana specjalnie, więc proszę nie nazywać glitchem czegoś, co nim nie jest. Szybko przeładować można było tylko między strzałami, magazynek już normalnie trzeba było przeładowywac.

 

Sprawdzałem wczoraj jak nazywa sie Camera Orientation. W ustawieniach macie opcję co nazywa sie (tu mogę sie troche mylić jeszcze:P) Camera Direction After Changing View i zmieńcie tę opcję na "Camera Direction", bo standardowo jest na "player Direction", a zobaczycie jak szybko można heady walić w widoku zza bara. Wtedy jest podobnie ja w Uncharted. Celowac możecie juz nawet jak nie jesteście w widoku zza bara lub FPP, bo jak tylko wejdziecie do niego to celownik macie dokładnie tam, gdzie patrzyliście kamera. Headshot w ten sposób to bardzo proste zadanie.

 

W pierwszym MGO naprawdę trzeba było sie poduczyc grać, zeby SNE dawał satysfakcje, bo inaczej tylko dostawałes 3 kilki od Sneja i po Tobie :D. Byłes Sneją, to wszyscy byli przeciwko tobie, a ty jako Snake byłeś dopakowany tak, ze byłes kozak na maksa :D i to właśnie było nagroda. Miałes wykonac zadanie, a reszta miała Cie ukatrupić, a nie ze graja sobie TDM i tylko Snake sobie gdzieś tam biega i wyłapuje pojedyńczo ludzi, którzy specjalnie w niego nie wnikają, ot jak sie pojawi to strzelaja do niego.

 

Tak, fajnie jak sa zmiany, ale po co robić gre podobna do innych, skoro jej pierwsza część była unikalna i genialna zarazem. No i nie narzekałbym tak na te zmiany co mi osobiście bardzo nie pasują, gdybym mógł se włączyć stare MGO. Niech dadzą na PSS stare MGO, albo jako dodatek do MGS4, to niech nowe sobie bedzie jakie chce :D.

 

Edit, bo pisaliśmy posta w tym samym czasie.

Ja jak zabije kogoś to nawet jak mi zejdzie na to 5 naboi to sie chowam i przeładowuję. Seriami strzelam z daleka w FPP ale zza bara to seria po głowie i mam heada po góra 10 nabojach. Właśnie za chowanie sie i nie wychodzenie za bardzo na otwartą przestrzeń cenie bardzo MGO1. Tam zawsze prawie strzelało się zza rogu, na otwartej tylko jak sie przemieszczałes. Tutaj tak nie trzeba. Wybiegam na goscia z CO i headuje go, chyba, ze jest szybszy.

Edytowane przez Metal
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 758
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość KaIgrekO
OMG jak wam niewystarczy jeden magazynek na zabicie goscia to ja niewiem jak wy strzelacie, mowicie ze w cod4 wyciagasz hand guna a co ci zabrania zrobic to samo... strzelaj krodkimi seriami a jeden magazynek starczy na 3 gosci i bron jest owiele celniejsz... propo celnosci broni mowicie ze 1/4 pociskow trafia, a czego wy sie zpodziewacie jak dusicie spust. odrazu widac ze wiekrzosc z was niebyla w wojsku ani nie strzelala, wystrzel z ak caly magazynej za jednym nacisnieciem spustu a moge sie zalozyc ze nawer 1/5 naboi niebedzie w celu (celnosc broni zalatwiona)

Strzelasz sie z jakims kolesiem i widzisz ze konczy ci sie amo (wogule to kto pcha sie z pustym magazynkiem w walke) to zrob unik za jakac oslone, zacznij uciekac i chowac sie bedziesz mial mnustwo czasu na przeladowanie lub zmiane broni, w ciasnych pomieszczeniach najleprze jest cqc... napewno myslicie uciaczka, chowanie sie to dla noobow, lamerow czy jak tak to zwali, walka bezposrednia jest dla pro (lol)... teraz pomysl na wojnie tez bedziesz latal jak baran i strzelal jak rambo??? robiac rushe fakt zrobisz 30/26 fragow a ja unikajac bezposrednich starc zrobie 20/2 co leprze???

c.d.n. musze zpadac do urzedu skarbowego :/

Odnośnie celności broni napisałem że około 1/4 żeby ludzie zrozumieli co robią źle i jak można grać skutecznie. Przeczytaj jeszcze raz mojego posta, proszę.

Odnośnik do komentarza

faktycznie prawdą jest, że postać Snake'a jest tutaj 'dodatkową atrakcją' a nie esencją trybu Sneak. Generalnie mamy TDM a jak przy okazji wylezie Snake to się go ukatrupi...

będę Wam jeszcze wdzięczny za pomoc:

czy i gdzie mogę sprawdzić ile punktów brakuje mi do kolejnego levelu? czy mogę również sprawdzić kiedy moje skille pójdą o level wyżej?

Odnośnik do komentarza

Ile do levelu to nie wiem. Jeśli chodzi o skill, to jak wchodzisz w dany skill, to tam ładuje Ci sie pasek, który jest podzielony na 3 części, kazda na inny lvl kolejno. Nie wiem jak z levelem, bo mnie to od początku nie interesuje :P.

 

Co do SNE to właśnie nie nazywam tak tego trybu, bo Snake jest tylko atrakcja do ukatrupienia i ciężej mi ukatrupić tego robocika niż dziada haha.

 

W pierwszym MGO jak człowiek się nie zniechęcił, to go MGO wsysało, z tym jest odwrotnie, na poczatku wiele miłego, ale coraz więcej mnie denerwuje i mi brakuje.

Odnośnik do komentarza
Ile do levelu to nie wiem. Jeśli chodzi o skill, to jak wchodzisz w dany skill, to tam ładuje Ci sie pasek, który jest podzielony na 3 części, kazda na inny lvl kolejno. Nie wiem jak z levelem, bo mnie to od początku nie interesuje :P .

 

pytałem, bo przed grą mam napis ostrzegający mnie, że średni level graczy jest wyższy od mojego ... a ja ciągle tak nisko (i nie wiem co zrobić, żeby było lepiej)

 

Dzięki wielkie za info o skillach

pozdrówki

waldi

Odnośnik do komentarza
Gość KaIgrekO

Najprostszy sposób to chyba dużo headshootów i jak najmniej deadów ale to oczywiste. Podejrzewam że także ma wpływ ilość pkt. w trybie BASE (zajmować jak nawięcej baz) i wywalać jak najwięcej GOAL w CAP jak i to czy jesteś np. w zwycięskim teamie w TDM. Ale to tylko przypuszczenia. Ja mam LV. 5 :/ (ostatnie dwa dni praktycznie nie grałem) ale już są 8 i 9.

PZDR!

Kyo

Edytowane przez KaIgrekO
Odnośnik do komentarza
Gość KaIgrekO
. Ja mam LV. 5 :/ (ostatnie dwa dni praktycznie nie grałem) ale już są 8 i 9.

gdzie sie to sprawdza?

Można już przed wyborem lobby: Personal Data --> Personal Status (tam są nasze wszystkie statsy).

Odnośnik do komentarza

Bardzo wazny w level jest kill/death ratio, czyli stosunek zabic do umarc (lol). Zauwazylem, ze spadlem do 4 poziomu kiedy moje KDR spadlo ponizej 1.0.

 

Oczywiscie liczy sie tez ogolna ilosc tych zabic, przy 1000 powinno sie byc na levelu 5.

Edytowane przez Henry
Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj pierwszy raz pogralem i jestem milo zaskoczony:DGralo mi sie bardzo przyjemnie widac ze gra wymaga od graczy wspolpracy i i jakiejs tam gry taktycznej wiec zabawwa jest przednia.Grafika trzyma poziom tak naprawde tekstury nie sa gorsze niz w takim COD 4 tylko tutaj graficy nie umieli tego dobrze zatuszować.Mam nadzieje ze wkoncowej wersji gry bedzie duzo zroznicowanych map bo takie barakowe klimaty sie szybko mogą znudzić.Sam gameplay tez miodzio bardzo szybko sie wszystkiego nauczylem.Jak cos to ja wieczorkiem bardz ochetnie pogram moj id to Izon_PL

Gerenralnie na dzisiaj dalbym note 8+ za caloksztalt.Mam tylko nadzieje ze mimo ze tu grafiki nie zjechalem bo nie jest zla to MGS4 bedzie ją mial duużo lepszą..

Odnośnik do komentarza
Gość mevek

po dzisiejszej partii zauważyłem, ze z czasem areny zostają przebudowane. mile zaskoczenie gracza, który udaje sie w ucieczkę, a tu ślepy zaułek :D

aha... i jeszcze jedna fajna rzecz, gdy leżysz na glebie przytrzymaj trójkąt (zdradliwa pozycja, ja jej nie znalem). pozdro.

Odnośnik do komentarza
Dwa pytanka:

 

Jak leżąc, przewrócić się na plecy ? Tak,a by można było celować i głowa była z tyłu.

 

Gdzie ustawią się obrazki, które widać w trakcie gry nad postacią ?

 

 

1. :triangle:

2. Musisz byc w jakims klanie ( te obrazki, to loga klanu - aby zalozyc swoj klan, musisz miec conajmniej 2 lvl i czas gry powyzej 5 godzin)

Odnośnik do komentarza
polskich klanow jest juz sporo,ja reprezentuje demony wojny...12 miejsce w rankingu klanow

Od którego lvl/rankingu przyjmujecie?

 

to jeszcze traktowane jest z przymrozeniem oka,kazdy polak powinien sie dostac...nie wiem jak bedzie w dalszym ciagu

 

ps.wspomne ze w klanie znajduje sie jak narazie pierwszy w rankingu gracz tdm provano 8)

Edytowane przez theGrimReaper669
Odnośnik do komentarza
Gość KaIgrekO

Polecam wszystkim ANKIETĘ przygotowaną przez Konami na Metal Gear Online Community Support Page.

Jeśli coś komuś leży na sercu i chciałby zmienić w grze to jest to chyba najlepsza okazja żeby się tam wypowiedzieć.

31 pytań jeśli dobrze pamiętam w tym np. takie jaki tryb gry podobal się najbardziej i jaki najmniej i dlaczego.

 

Update: Wszystkim zainteresowanym się radzę pośpieszyć, gdyż stronę zamykają bodajże 19 maja i otworzą ją ponownie dopiero po premierze gry

Edytowane przez KaIgrekO
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...