Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem, mi tam bardzo podoba sie flashback Nagato, widzimi postacie które w teraźniejszości już nie zobaczymy, to jest - Jiraya, Hanzou, młody Danzou, może nawet pojawi sie Madara ? tak czy inaczej, bardziej wkręcają mnie te flashbacki aniżeli ostatnia walka Naruto vs Pein.

 

btw już olejmy te spoilery, prosze, temat o Naruto, to piszmy o Naruto, jak ktoś nie czytał Mangi, to niech przeczyta, albo założy osobny temat dla anime :)

Odnośnik do komentarza
Odcinek 203-204-205 to połączony special

 

- Ale u mnie pod nr. 202-203-204 rozpoczyna się nowy epizod (Kurenai Decision-Team 8 Left Behind)do którego pasują te napisy i który kończy się później w 207 odc. A ten special to tylko jeden krótki odc.

- Świetny Opening tego epizu (...kur...ka żeby normalnie w anime była taka animacja :good: )

Odnośnik do komentarza

- A obecnie ile jest wszystkich odc. Naruto Shippuuden? Tylko nie mówcie że ta beznadziejna kreska ...

ap2866_QUALUTO.PNG

QUALITY no jutsu! :P

Spokojnie to potrwa jeszcze chyba tylko do 112 odcinka (4 czerwca), potem już będzie raczej oczekiwany powrót do mangi w postaci "Sasuke Shippuden".

:zgon: ... jest wpleciona w scenariusz. Rozumiem że to jakiś filer czy inny special ... (?)
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Potwierdzony:

Shizune, Pa frog and Kakashi.

They survive!

Only Nagato and Jiraiya died in the end of the fight.

Nagato revives all people in Konoha and entrusts to Naruto and then died.

Konan leaves akatsuki and bring the corpses Nagato and Yahiko back to Hidden Rain. She prays for Naruto's success and says that both Nagato and Naruto have the same dream. She gives him a bunch of paper flowers.

 

The dialogue between Kakashi and his dad

Kakashi: I'm proud of my father.

Dad: Thanks.

An arrow shining with light spots on Kakashi.

Dad: This is the place where it is too early for you.

I can finally see your mom.

Then Kakashi wakes up.

 

The last panel which Sasuke is heading to Konoha.

Side cover is Kabuto.

 

Spoiler Pic:

http://i41.tinypic.com/hv2x6s.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Ale tragedia, Nagato padł, moj Respect dla tej mangi spadł o połowe, miałem nadzieje że Naruto zdobędzie NAPRAWDE potężnego sprzymierzeńca, a ostało mu sie ino Konan, co sie bawi kartkami i pląta pod nogami. noż kurde, a miałem nadzieje zobaczyć akcje Madara vs Nagato po zdradzeniu Akatsuki :( I bardzo podobał mi sie pomysł dwóch głównych Bad-guy'ów. a tak to będzie tylko że Sasek sie nawróci, i wybiją Madara i reszcze Akatsuki w (pipi)ec.

Edytowane przez Pikol
Odnośnik do komentarza
Post pod postem, ale mam to gdzieś:

 

Potwierdzony spoiler:

 

 

Danzou jest 6 Hokage

 

 

A tu reszta:

 

Naruto heads back to the village exhausted. There he finds Kakashi, whose shoulder he lends.

Naruto is meet by a horde of fans back in the village.(Kakashi praises him in his mind)

 

Naruto sheds a tear in the distance. Hinata thinks back to how lonely Naruto was in his childhood, and compares that to the present time. Iruka gets tears in his eyes over sees how Naruto is adored by everyone. Sakura punches Naruto in the face, then immediately hugs him.

Shikaku thanks Naruto in his mind, and calls for an important meeting.(Concerning the Jounin squad leaders)

 

Zetsu is watching.

 

"Pain was killed... I'll report this to Tobi"

Scene changes to Akatsuki

 

Zetsu: "With Pain killed, I don't think Konan will be coming back here"

Madara: [unsure, he says something about two persons who can make a link to Gedou Mazou, or something]

Madara: "Kisame, you'll go after Hachibi. I have something to take care of after this."

Scene changes to Konoha

The envoy from the Cloud finally arrives.

 

"Tsunade exhausted herself?" [unsure about the rest of this line]

 

Sakura is at a loss too.

 

Then there's a meeting to decide the next Hokage for the Fire Country.

Before Danzou can introduce himself, Shikaku recommends Kakashi.

Danzou is disgusted

Everyone agrees[with Shikaku], but Danzou protests

"The one who destroyed Konoha is Jiraiya's pupil"

"The betrayal of our allies, the Sand"

"Orochimaru's destruction of Konoha"

"And the nuke-nin, Uchiha Sasuke"

"This was all caused by the Sandaime Hokage's lenient way of thinking"

 

He then nominates himself to be Hokage.

 

The Fire Daimyou appoints him[Danzou] as the Rokudaime Hokage.

 

Danzou smiles from ear to ear

 

Ja się nie zgadzam!!!!!!!!! jakim prawem to nie może być!!!!!!!! :-(

Odnośnik do komentarza
zobaczymy. zbyt wiele wskazuje na to, ze to jednak on ;]

 

to samo było z obito, zbyt wiele wskazywało, ze to jednak on ;] kishimoto bawi się w ten sposób z czytelnikami, niedługo każda postać w mandzie będzie madarą a ludzie nadal będą zakładać na forach tematy "Madara = tu wstaw pierwszą lepszą postać z mangi 100% proven!1!!!!11".

 

ten urywek z jutuba to nie oryginał przeciez xd shippuudena nie śledzę od dawna bo to imo tragedia jednak z tego co wiem to w czerwcu (juz?) kończą się filery i wracamy do sasuke

Edytowane przez John Smith
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...