Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Co ma ten kawałek wspólnego z rozmowami o kupie?

 

W ogóle to chyba Kishi rozpisywał dialogi na kacu, przed poranną Hiroshimą.

 

Cóż, mamy flashback Obito, to może zgodnie z tradycją ktoś go trzepnie? :P Ja bym chciał jakiegoś flashback'a Madary, mimo że nie przepadam za flashback'ami ;)

 

Ps. Trochę się zapomniałem, ktoś mi przypomni co ma wspólnego przywołanie Juubiego z Mugen Tsukuyomi? Znaczy oni chcą to pyknąć na księżycu, albo stworzyć księżyc i użyć go do tego, ale jak ten stworek niby ma w tym uczestniczyć?

Odnośnik do komentarza

Ja to rozumiem tak, że żeby powstało takie wielkie genjutsu to trzeba mieć mega dużo chakry czy coś, więc chcą stworzyć 10 ogoniastego, zostać jinchuriki i rzucić genjutsu. Nie rozumiem tylko czemu Madara teraz tego nie zrobi skoro ma nieskończoną ilość chakry.

 

A może chodzi o to, że np. Madara ma tej chakry powiedzmy 10 jednostek, które mu się nieskończenie odnawiają, a do rzucenia tego genjutsu potrzeba np. 100 jednostek, więc może dlatego potrzebna jest bestia. Jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi ;)

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Coś ciekawego, ale czemu ku.rwa poczułem się jakbym jakąś telenowelę oglądał? Znaczy wiem, że i tak jest to telenowela, ale teraz tak mocno - w stylu: "Twoim prawdziwym ojcem jest twój brat, Fernando!".

Jest jednak opcja, że to wszystko zainicjował Madara, ale pewnie wyjdzie że Rin była szpiegiem albo coś w ten deseń.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zapowiada się ciekawie... Hela może mieć rację. Madara wiedział, że nie przekona Obito tylko Talk Jutsu potrzeba jeszcze katalizatora, jakiejś motywacji, a najlepszą motywacją jest zemsta i żal. Madara zaaranżował zapewne ten teatrzyk po którym będzie mógł łatwo manipulować młodym shinobi wkręcając w to jakoś jego osoby jemu najbliższe. Czekamy na następny chapter ale podejrzewam, że wszystko dąży do wiadomego finału.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...