Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

No Naruto zamiast podbić do Karin odbudować potężny klan, to się z jakąś Hyuuga sparzył i wyszły mega mieszańce. Ciekawe czy dziedziczą Kekkei Genkai jakieś, to jest chyba rzecz wykolejona przez Kishiego. Bo niby klany, a nagle zaczynają się jakieś mieszaniny... :)

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Wiedzieliście, że szykują musical do Naruto? Ciekawa sprawa bo przedstawiono fotki aktorów i szczerze przyznam, że robią wrażenie. Choć sama trójca Sasaek/Naruto/Sakura średdnio mi podchodzą tak reszta wypas. Plus wysoka jakość i dbałość o szczegóły jeśli chodzi o kostiumy.

rj7sw03yjvd8vge9bclo.jpg

cci966i83ugqwuvx7j69.jpg

uhalqojkl6soaqy4cmpx.jpg

sl9se9qmo0lx3rwd2ssk.jpg

 

Najlepiej wypadają trzeci Hokage i Zabuza.

A właśnie. Fabuła skupiać się ma na pierwszych odcinkach, a w szczególności na Zabuza Arc. Choć wiadomym jest, że poza Japonią tego nie uświadczymy.

http://kotaku.com/naruto-live-action-actors-look-dirty-1679175100

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość DonSterydo

Tak obejrzałem jeszcze raz trailer i wywnioskowałem, że Naruto jest w podróży po świecie (jak kiedyś Jiraya) i powróci do wioski akurat w trakcie grubej zadymy.

 

EDYTA: Widzę, że to już wyszło w JP.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość DonSterydo

Obejrzałem z grubsza wersję cam.

 

Nie ma na co czekać. Film jest równie głupi jak wszystkie poprzednie, jeśli nie najgłupszy i najsłabszy. A Naruto Super Sajan wszystko już praktycznie na hita bierze ;) 

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Najnowsza to Ultimate Ninja Storm Revolutions, ale nie mam, nie grałem. Za to cholernie polecam UNS2 i UNS3, lecą przez wydarzenia z Shippuudena (dwójka od początkowej walki Gaary z Deidarą do końca arcu z Painem i trójka od tego momentu do rozwalenia maski Tobiemu), mają tryby fabularne (latasz po wiosce, robisz questy i obijasz brzydkie ryje przeciwnikom), których główną zaletą są walki z bossami. Sprawdź to dla przykładu:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...