Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Panowie jak tam z Anime Naruto ? warto coś tam po oglądać ? skończyłem na momencie w którym naruto uczył się panowania na kyubim, przypomnie mi ktoś który to był mniej więcej docinek ?

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

http://www.senpuu.net/galerie/boruto-001

 

 

Naruto zabity, wioska w zgliszczach, Boruto z Byakuganem, i koniec ery ninja. To wszystko na trzech stronach, a potem powrót do początku i odgrzany kotlet z filmu.

Kreska wygląda jak doushinji…

 

No, ludzie narzekali na brak broni palnej w Naruto, to teraz będą kałachy strzelające technikami.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Abstrahując od Boruto, to wracając do anime - to oprócz fajowego odcinka z mangi (hurra!) polecam poprzedni filler, który był chyba najlepszy w tym sezonie. Tym razem wracamy do sprawy twarzy Kakashiego. Odcinek humorystyczny i pozytywny, do tego fajoskie zakończenie ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Po ponad czternastu latach oficjalny koniec anime Naruto.
http://www.crunchyroll.com/anime-news/2016/10/13/anime-staff-say-an-emotional-goodbye-to-the-story-of-naruto
Wreszcie będę mógł obejrzeć ją do końca, bo przestałem śledzić ją ponad rok temu jak było wiadomo że manga ma ulec rychłemu zakończeniu. Jakoś się tam uchowałem przed major spojlerami, więc teraz trzeba znaleźć czas by godnie pożegnać pomarańczowego dresa i obejrzeć resztę odcinków imho najlepszego (choć przegiętego z liczbą fillerów) shounena.

Liczę na porządny rozpie.rdol, bo świadomie skończyłem oglądać od deklaracji wojny :banderas:

Edytowane przez columbo
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Ja tam Boruto nie oglądam, bo po prostu straciłem zainteresowanie już samym Naruto zanim się jeszcze skończyło.

No ale anime potrafi dowalić do pieca takimi odcinkami, że się ogląda dla samej animacji i epickości, i dlatego polecam wszystkim ściągnąć 65 epek Boruto w full hd i obejrzeć. Orgazm gwarantowany. Zwłaszcza, że walka to Naruto I Sasuke vs jakiś typ, więc nawet bez znajomości Boruto każdy się poczuje jak za starych czasów.

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Dla mnie Naruto zaczelo wiac (pipi)em juz po walce z Painem. Cała ta wielka wojna to byla porazka.

Obczaje to Boruto, bo nie ma zbyt wielu epizodow, podrzucam liste fillerow, moze komus sie przyda, ja mam zamiar ominac niepotrzebne odcinki.

 

Filler Episodes:16-18, 32-34, 48-50

Canon Episodes:1-15, 19-31, 35-47, 51-68

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Shen napisał:

Dla mnie Naruto zaczelo wiac (pipi)em juz po walce z Painem. Cała ta wielka wojna to byla porazka.

Wiać zaczęło po time skippie kiedy Kishimoto uznał Sasuke za swoją ulubioną postać i dawał mu kolejne w miarę logiczne power-upy, a że pisał o Naruto, o czym przypomniał sobie dziesiątki chapterów później, to i jemu dał jeszcze silniejsze moce. Wuj z chakrą, hur-dur walimy technikami ile ich tam wymyślę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...