Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

no to za 16gb 5c 549$=549 euro= 2399/2499zł w Polsce. podnieśli cene "normalnego" modelu i dali toćke niższą modelu "budżetowego" uwielbiam te zagrywki :D

szczerze to liczyłem na kwote mniejszą niż 2000zł w detalu, za 1500zł bym kupił bez wahania a tak to pffff ide przytulić swojego samsunga.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

 

 

5S 16 GB tyle samo co 5C 32 GB. Apple i ich ceny.

Nie wiem o co ci chodzi. 5c to plastik i brakuje mu czytnika lini papilanych dlatego dostajesz za taka sam cene wiecej GB. 

 

 

Przecież między 5S, a 5C są gigantyczne różnice. 5C to praktycznie Iphone 5 w plastikowej obudowie. Cena powinna być znacznie niższa, no chyba, że właśnie w abonamentach cena nie będzie zbyt wygórowana.

Odnośnik do komentarza

no to za 16gb 5c 549$=549 euro= 2399/2499zł w Polsce. podnieśli cene "normalnego" modelu i dali toćke niższą modelu "budżetowego" uwielbiam te zagrywki :D

szczerze to liczyłem na kwote mniejszą niż 2000zł w detalu, za 1500zł bym kupił bez wahania a tak to pffff ide przytulić swojego samsunga.

nie za tanio? 549 e -> 2350zł + 23% vat :] Nie ma tak dobrze. Elitarny sprzęt musi kosztowac

Odnośnik do komentarza

 

 

 

5S 16 GB tyle samo co 5C 32 GB. Apple i ich ceny.

Nie wiem o co ci chodzi. 5c to plastik i brakuje mu czytnika lini papilanych dlatego dostajesz za taka sam cene wiecej GB. 

 

 

Przecież między 5S, a 5C są gigantyczne różnice. 5C to praktycznie Iphone 5 w plastikowej obudowie. Cena powinna być znacznie niższa, no chyba, że właśnie w abonamentach cena nie będzie zbyt wygórowana.

 

To jest Apple,ceny zawsze beda wysokie. Chyba nie myslales,ze dostaniesz telefon za 400euro. Zeby to zrobic musieli by zabic ipod touch ktory nadal sie dobrze sprzedaje.

Odnośnik do komentarza

Nudy. Znowu nudy. Mam nadzieję, że w przeciągu kilku lat Apple weźmie pod uwagę, że są osoby, które z chęcią kupiłyby iPhone'a z ekranem o przekątnej większej niż 4 cale z dziwacznym aspect ratio. Widocznie zapotrzebowanie na plastikowe iPhone'y jest większe. Ich sprawa. Ja czekam na kuriera z moim HTC.

Odnośnik do komentarza

I plotki o budżetowym ajfonie poszły się jebać.

Szkoda, liczyłem na coś takiego.

 

Na engadget jest hands-on obu modeli. 

 

Pytanie za 100 punktów, warto w ogóle brać zwykłą "czwórkę"? I jaka jest sensowna cena za taki model (powiedzmy 16 GB)

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Za 16 GB rozsądne ceny widziałem 950 złotych. Średnio warto. Mimo swojego wieku jest wciąż dość dobrym telefonem, używam dwóch takich na co dzień, ale przy zapchaniu pamięci Safari potrafi przymulić. Generalnie to tak, jakby grać na konsoli w 25 klatkach na sekundę. Nie jest źle, nie przeszkadza mi to jeszcze aż tak bardzo, żeby wydać więcej pieniędzy i przesiąść się na 5/5s/5c. Nie wiadomo jednak jak będzie działał pod iOS7. Dostanie wsparcie, mimo upośledzeń, ale jak to będzie działało, to przekonamy się za tydzień. Jeśli nie jesteś power-userem to warto ze względu na stabilność i wciąż niesamowity wygląd tego telefonu, jeśli jesteś to kup przynajmniej 4s.

Odnośnik do komentarza

Ale czytnik linii to fajna sprawa, mam nadzieję że konkurencja podchwyci motyw. Brak potrzeby wpisywania PINu czy kodu, tylko dotykasz to fajna sprawa, podchodzisz to telefonu i go odblokowujesz, podchodzi ktoś inny i już nie. Moim zdaniem fajna opcja, ułatwiająca życie.

 

A ceny jak to Apple. 5C to po prostu 5 bez modelu 64gb z którym były ponoć problemy wydajnościowe (jakieś chyba kości NAND słabe, pewnie jakiś inny dostawca) więc go wycofali, wrzucili do plastikowej obudowy i na rynek.

 

No problem z iPhone'ami to będzie pewnie zapełnienie rynku. Nie widzę dla kogoś kto nie gra w gry specjalnej potrzeby na wychodzenie ponad 4s jeśli używamy go jako telefon. Mail działa i to dobrze w miarę, Safari podobnie, flasha jak nie było tak nie ma i nie będzie, sam telefon działa, nie ma problemu, SMSy, są, programy typu Viber itp są. 4S to pierwszy sensowny IP ze względu na 2 rdzenie, 1 potrafi przymulić i optymalizacja to fajna rzecz ale ma swoje granice, 4S to rozwiązał więc specjalnych ścinek nie ma. 5 wg mnie nic praktycznie nie wnosi. Znam ludzi którzy mają czwórkę i jak mają zmienić to nie chcą, bo KUPA kasy za to samo w zasadzie. Mam dziewczynę która odkupiła ode mnie 4kę w REWELACYJNYM STANIE (bardzo dbałem), teraz wymieniliśmy przyciski bo zaczęły się przycinać (ale to od używania) i telefon jest dalej świetny. Dziewczyna dzwoni, pisze SMSy, odbiera maile i obejrzy czasem stronę i ... tyle. Po co jej coś innego? Zresztą to jest też fakt dla którego te telefony nie tanieją tak. 

 

Mimo że nie mam już IP ale ja mam swoje powody to i tak - jakbym miał pieniążki to mojej dziewczynie sprawiłbym właśnie IP ze względu na plug and play - włączam jej i 99% czasu będzie jej po prostu działać.

Edytowane przez NemoKOF
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Za 16 GB rozsądne ceny widziałem 950 złotych. Średnio warto. Mimo swojego wieku jest wciąż dość dobrym telefonem, używam dwóch takich na co dzień, ale przy zapchaniu pamięci Safari potrafi przymulić. Generalnie to tak, jakby grać na konsoli w 25 klatkach na sekundę. Nie jest źle, nie przeszkadza mi to jeszcze aż tak bardzo, żeby wydać więcej pieniędzy i przesiąść się na 5/5s/5c. Nie wiadomo jednak jak będzie działał pod iOS7. Dostanie wsparcie, mimo upośledzeń, ale jak to będzie działało, to przekonamy się za tydzień. Jeśli nie jesteś power-userem to warto ze względu na stabilność i wciąż niesamowity wygląd tego telefonu, jeśli jesteś to kup przynajmniej 4s.

Wiesz, na co dzień korzystam z ipada 1, więc znam ból.

Zastanawiałem się nad taka opcją ze względu na ew. zmianę sprzętu, na oku mam lumie: 720/820 bądź w podobnym przedziale cenowym teraz IP4.

A jak jb, na którą wersję systemu obecnie jest dla "czwórki"?

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...