Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zmacałem dzisiaj iP6+ i... wow, jak on jest świetnie wykonany. W ogóle jak dla mnie w rzeczywistości wygląda 100x lepiej niż na zdjęciach. Fajnie leży w dłoni, ale nie miałem okazji obczaić normalnej 6 żeby porównać i w sumie sam nie wiem, na którego się zdecydować.

 

Ja wzialem iP6, bo plus to kloc. Oba piekne, a wielkosc co komu pasuje.

Mówiłem, że tak będzie. Hejt, że brzydki, paski, aparat a jak się zobaczy samemu i weźmie do ręki to każdy go che. Tylko iOS 8 o kant du.py rozbić wciąż.

Jest juz przeciez iOS 8.02 ktory dziala na tip top.

Odnośnik do komentarza

Może jest jak w Windowsami? Co druga wersja dobra? Pierwszy raz Apple otworzyła iOS na takie ingerencje zewnętrznych programów, na razie wszyscy jesteście betatesterami. Nawet duża grupa nie wyłapie tylu błędów które ludzie wyprodukują użytkowaniem. iOS 8 ma na razie wolną adopcję, nie wiem najwolniejszą ale dość wolną jak na Apple. Z tego co pamiętam to i 6 i 7 miało sporo błędów w pierwszych wersjach, zawsze lepiej poczekać.

 

If it ain't broken, don't fix it.

Odnośnik do komentarza

Generalnie takie przeładowanie to sposób na oszczędzanie ramu, to jest pewnie gdzieś cacheowane w pamięci rom telefonu (na Andku tak ty wygląda) bo tak to można w nieskończoność pakować w ram strony + skrypty mogą być źle napisane i mogą mieć jakieś leaki pamięci, niezamknięte pętle czy inny syf. U mnie chrome na laptopie gdzie nie robi się takich rzeczy potrafi dochodzić do 8gb zużycia jak pracuję i nie chce mi się stron zamykać. Natomiast czytam że na starszych sprzętach są jakieś problemy w sensie płynności ale od iOS7 jest chyba coraz ciężej. Znak czasu :-/

 

Może jak ktoś nie aktualizował niech sobie odpuści na razie, może troszkę poprawią płynność w nowszych wersjach?

Odnośnik do komentarza

17 października rusza przedsprzedaż iPhone'ów 6 i 6 Plus w iSpot i Cortland

 

A ja się nadal zastanawiam, którego zamówić :( Byłem dzisiaj w sklepie gdzie mają oba do obczajenia, ale to nie rozwiązało problemu. Oba fajnie leżą w dłoni, ale zastanawiam się czy taki duży telefon jak plus nie będzie na dłuższą metę męczący. Ani się to do kieszeni specjalnie nie mieści, ani nigdzie w sumie, a zwykła 6 jest wielkości mojego Samsunga, czyli w zasadzie ok. Z drugiej strony plus ma lepszą baterię. No normalnie problemy pierwszego świata jak w pysk strzelił :confused:

 

Michu, Ty miałeś Note i wymieniłeś na coś mniejszego jednak, nie?

Odnośnik do komentarza

to samo chcialem napisac co Szejdj jak bym miał kupować iphone 6/6plus to brałbym plusa gdybym nie miał tabletu, pomijając cene 6tki z 64gb z 6 plus 16gb to brałbym plusa i tak. kusi mnie ten plus :/ ale poczekam pół roku, zobaczymy co mi przy przedłużeniu umowy zaproponują.

Odnośnik do komentarza

Ipad mini czy mini z retina? Jak mini z retina i 5s, to olej 6. Żaden skok, bo 5s śmiga aż miło.

liczę na obniżkę mini z retina, bo ispotowe 1699 jest zabójcze za to.... 1099 powinno kosztować. Zdrowa konkurencja dla Nexusa 7 za 700zł. 1700 ostre przegięcie. Może jak zejdzie do pułapu 1200 po prezentacji mini 3, to się skusze na małego. 

 

Fajnie się zapowiada Nexus (6) od Motoroli. Może być potwór. Ale nie o tym teraz. 

 

Oprócz Aira 2 i 3 mini- oba z id touch, na coś jeszcze liczycie? 

 

Lucek- ja miałem Nexusa 5 i był odczuwalny w jeansach np przy nachylaniu się czy coś takiego. Nie wiedziałem gdzie to będę chować latem, bo kieszeni w badejkach są małe. W ręce nosić nie będę, a gejowskiej tytki na ramieniu z łyżwą też nosić nie będę. 

Edytowane przez luck1985
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ajfona 5s nie czuje, a w dresowych leży sobie normalnie. Latem problemów nie miałem. 

Podobno jak ktoś zakupi coś większego, to już nie chce wracać poniżej tych 5 cali. Mi to zachodzi już o tablet. Telefon zostaje dla mnie telefonem. No i do dzisiaj pamiętam typa u mnie w chacie jak wyjął note 2 i chował- kieszeń wew kurtki, a była to jesień. Latem nie wiem gdzie on to trzyma.. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...