Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Ip4s do tej pory cały czarny był ładny, a te nowe z tymi paskudnymi szarymi paskami wyglądają brzydko. Płacę za design premium a mam jakiś *wyróżniający się* plastik z tyłu. To samo było z HTC One przy jasnym srebrnym, czarny już był i dalej jest ok bo ma czarny plastik i tego tak nie widać. Nigga plz:

 

iPhone-66.jpg  iPhone-62.jpg

Bizon, tak teraz dopiero zwróciłem uwagę na te zdjęcia i to jakieś fejki są. Te paski w wersji space gray nie są takie ciemne, wręcz przeciwnie - dużo bardziej 'wtapiają' się w tył niż białe w złotych egzemplarzach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na iOSie 7.1 iPad Air działał praktycznie bez jakichkolwiek przycięć, a po aktualizacji do ósemki zdarzają się praktycznie na każdym kroku, co w ogóle nie powinno mieć miejsca (...)

Niczego takiego nie zaobserwowałem (iPad Air + iOS 8).

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Lucek, to real foto od goscia co kupil telefon, specjalnie szukalem takich fot bo często można znależć rendery. Może jakieś kolory i kontrast ma zwiększone, nie wiem, tutaj inne fotki, wersja silver:

 

gsmarena_019.jpg

 

 

Space gray i gold:

 

maxresdefault.jpg

 

Zalezy w jakim świetle to plastik jest jaśniejszy lub ciemniejszy. No nie zmienia to faktu, żże słabo to wygląda, a jeszcze doniesienia, że farbuje to już porażka. Boli mnie, że te telefony nie tanieją, a są co raz gorzej wykonane - jak był IP4 cały szklany to było mega. Teraz jak chcemy szkło to praktycznie tylko Xperia Z a Apple serwuje nam grubą plastikową kreskę...

Odnośnik do komentarza

bylem dzisiaj w ispocie pobawic sie tymi iphoneami i o ile zwykla szostka jest calkiem spoko to 6+ to jest jakis zart. nie wyobrazam sobie nosic tego w kielni, obslugiwac jedna reka tez mialem problem. z ciekawosci przylozylem sobie do 6+ 4s ktory byl obok i dlugosc ekranu w 4s jest prawie taka jak szerokosc ekranu w 6+ xd stanowczo za duzy zeby komfortowo uzywac. za to zwykla 6 mi sie podoba, rozmiar jest taki akurat. co do kolorow to mieli chyba tylko silver i space grey i zaden specjalnego wrazenia nie robi, w ciemno obstawiam ze zloty prezentuje sie najlepiej

Odnośnik do komentarza

 

Na iOSie 7.1 iPad Air działał praktycznie bez jakichkolwiek przycięć, a po aktualizacji do ósemki zdarzają się praktycznie na każdym kroku, co w ogóle nie powinno mieć miejsca (...)

Niczego takiego nie zaobserwowałem (iPad Air + iOS 8).

 

A ja tak, już objaśniam gdzie:

- odpalone Safari, iBooks, Facebook, Spotify, wciskam 2 razy home i pokaz slajdów zamiast płynnej animacji,

- w Safari otworzona wikipedia, tvn24 i dwie podstrony forum PE, wciskam home - znowu pokaz slajdów,

- na ekranie głównym zjeżdżam palcem w dół, żeby użyć spotlight - znowu przycinki,

itd.

Odnośnik do komentarza

bylem dzisiaj w ispocie pobawic sie tymi iphoneami i o ile zwykla szostka jest calkiem spoko to 6+ to jest jakis zart. nie wyobrazam sobie nosic tego w kielni, obslugiwac jedna reka tez mialem problem. z ciekawosci przylozylem sobie do 6+ 4s ktory byl obok i dlugosc ekranu w 4s jest prawie taka jak szerokosc ekranu w 6+ xd stanowczo za duzy zeby komfortowo uzywac. za to zwykla 6 mi sie podoba, rozmiar jest taki akurat. co do kolorow to mieli chyba tylko silver i space grey i zaden specjalnego wrazenia nie robi, w ciemno obstawiam ze zloty prezentuje sie najlepiej

 

Z doświadczenia powiem Ci że człowiek szybko się przyzwyczaja do gabarytów urządzenia. Kiedyś takie 5,5" wydawało mi się strasznym bydlęciem. Ale od dłuższego czasu używam słuchawki z taką właśnie przekątną i już wcale nie robi na mnie takiego wrażenia jak kiedyś. Momentami wręcz wydaje się mały... I chyba właśnie na tym bazują producenci urządzeń i stąd coraz więcej słuchawek z ekranami 5,5-6" - choćby nowy nexus. Zresztą Apple zdecydowało się na taki ruch bo po kilku latach mamienia ludzi ideologią stojącą za 3,5" wyświetlaczem sami przejrzeli na oczy i dostrzegli że coraz więcej klientów im ucieka właśnie wybierając urządzenia o większej przekątnej ekranu. Wygoda użytkowania - chowanie w kieszeni, czy obsługa jedną ręką mogą się wydawać problematyczne, ale jak się człowiek przyzwyczai to ciężko później zrezygnować i wrócić do jakiegoś "mikrusa".

Odnośnik do komentarza

Zgadza się. Dziwi mnie tylko popularność Phabletów w Azji. Gdzie średnia wzrostu i tym samym wielkość dłoni jest mniejsza niż w Europie. U nas sprzedawało się tego zdecydowanie mniej.

 

BMW serii 3 produkowane na rynek chiński ma zwiększony rozstaw osi o ponad 10cm żeby zapewnić pasażerowi więcej miejsca na nogi. Po co, skoro średnia wzrostu a co za tym idzie długość nóg jest mniejsza niż w Europie?

 

 

Najwyraźniej azjaci w ten sposób leczą swoje kompleksy ;-)

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem restore tej mojej czwórki i kurde, jakoś tak żwawiej chyba. I problemy ze znalezieniem lokalizacji od razu zniknęły.

 

Z innej paki: da się jakoś przenieść SMS-y z Androida na iPhone'a? W zasadzie żadnych danych mi nie jest szkoda na ewentualną przesiadkę, ale tych SMS-ów to mam kilka tysięcy i nie chciałbym się z nimi rozstawać.

Odnośnik do komentarza

 

 

Następny. Co Wy kur,wa tacy tajemniczy? Napisz szybciutko, jak legalnie i bez wielkiego kombinowania cofnąć soft.

 

ja niestety jak głupi połakomiłem się na aktualizację 8.0, która zablokowała możliwość dzwonienia (shit Apple Wy parszywe kur.wy). Jak się zorientowałem ocb to podłączyłem IP pod kompa i odtworzyłem kopię zapasową iTunes z wersji iOS7. Wszystko poszło szybko i bez bólu. Nie, nie jestem hakierem

Odnośnik do komentarza

Widzę, że dzisiaj na stronie MM iPhone 5s 32 GB za 2549 zł i są raty 0%. Myślicie, że to dobry czas, żeby kupić, bo już lepiej nie będzie, czy warto jeszcze poczekać, aż dostępność 6-tki wzrośnie i sklepy będą jeszcze między sobą konkurować cenami? 

 

Ja kupiłem 16gb za 2300 w Saturnie miesiąc temu i od tego czasu cena nie ruszyła się nawet o złotówkę, jak masz kasę to nie ma sensu dłużej czekać. Sam czekałem około 2-3 miesięcy i zaoszczędziłem przez ten czas.. 50zł. 

Odnośnik do komentarza

Tim Cook CEO Apple jest gejem.

Zbyt śmieszne.

Kolejny oręż w rękach hejterów xd

 

http://appleinsider.com/articles/14/10/30/im-proud-to-be-gay-apple-ceo-tim-cook-says-in-open-letter-supporting-equality

 

 

'I'm proud to be gay,' Apple CEO Tim Cook says in open letter supporting equality
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...