Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem jak to jest z "designem i pomysłami", ogólnie chyba większość podziela popularny pogląd, że iOS po prostu działa lepiej. Szybciej, stabilniej, telefon wolniej zaczyna się starzeć i rzadziej są błędy itp. Dodatkowo jest dużo lepiej na niego pisać aplikacje, w dużej mierze (choć nie tylko) przez ujednolicenie pewnych spraw. Android ewidentnie chce trochę z tego zaczerpnąć w ostatnich edycjach, a to powyżej z dbaniem o działanie pamięci to tylko jeden przykład.

 

Przykro mi, ale pleciesz 3 po 3. "Ogólnie chyba większość podziela popularny pogląd"? Od kiedy "ogólnie większość" ma w czymkolwiek rację? Szybciej? Nie, Android jest równie szybki. Wolniej się starzeje? Miłego używania iP4 na iOS7 czy iP4S na iOS8. iPady z nowymi wersjami softu też zaczynają gorzej działać. Rzadziej są błędy? iOS8 jak na razie to jeden wielki błąd, komicznych bugów są dziesiątki, nie mówiąc o krytycznych jak zepsucie funkcji dzwonienia w 8.0.1.

 

Z developerką masz rację, ale to jest zupełnie inna strona sprawy.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie przyszedł, kosmiczny telefon :D

 

20141105_142520.jpg

 

Na żywo wygląda o wiele lepiej niż na zdjęciach. Świetnie leży w dłoni i sprawia wrażenie naprawdę solidnego. Sprawdziłem go pod kątem wad pierwszych egzemplarzy, o których czytałem w necie (np niedoklejony ekran, albo 'żółta poświata') i nic takiego nie zauważyłem. Jak na razie jestem pod ogromnym wrażeniem :)

Odnośnik do komentarza

O, no to szybko, po fantastycznie udanym iOS8, iOS8.0.1 (ten to był bezproblemowy, hoho), iOS8.0.2 i dopiero iOS8.1. Dużo tych aktualizacji coś, nieprawdaż? Na pewno wszystkie dlatego, że było tak super bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza

Osobiście używam oryginalnego skórzanego etui od Apple, ale jeśli ktoś szuka ciekawego nie psującego wyglądu etui to ciekawą opcją wydaje się być etui Puro Ultra Slim 0,3 ( są różne kolory)

 

http://www.puro.com.pl/puro-ultra-slim-0-3-cover-zestaw-etui-folia,3,3840,3864

 

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Osobiście używam oryginalnego skórzanego etui od Apple, ale jeśli ktoś szuka ciekawego nie psującego wyglądu etui to ciekawą opcją wydaje się być etui Puro Ultra Slim 0,3 ( są różne kolory)

 

http://www.puro.com.pl/puro-ultra-slim-0-3-cover-zestaw-etui-folia,3,3840,3864

 

Mam takie coś tylko przezroczyste, za 9zł na Allegro kupiłem :D Faktycznie nie widać żeby cokolwiek było założone na telefon.

Dzisiaj kupiłem jeszcze szkło hartowane na ekran, jutro rano odbiorę i telefon będzie zabezpieczony całkowicie ;)

Odnośnik do komentarza

Miał. Nie naginajmy faktow.

No więc co się prujesz? Żadna aktualizacja Androida nie przyniosła tylu problemów, co iOS8 i późniejsze poprawki aż do iOS8.1, nie mówiąc o tym, że wciąż są aplikacje, które mają problemy z kompatybilnością. Nigdzie się nie myliłem ani nie wyolbrzymiałem. Nie ma iPhone'izowania się Androida, bo iOS wcale wyznacznikiem jakości już nie jest, a Android na wielu polach jest mocno z przodu.

 

Odpowiadam ogórowi na jego śmieszne teorię z "opinią ogólnej większości", ale musiał pojawić się typowy fan jabłka ze swoim "NO ALE WSZYSTKO JEST PRZECIEŻ SUPER".

 

A, żeby nie było: słodki jezusiczku jak ja bym chciał mieć iP6. Nie wiem tylko kiedy będę zarabiać tyle, by bez rocznego moralniaka tyle wydać na telefon ;___;

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Kupilem sobie iP6 i troche nie rozumiem. Okres dostawy to 7-10 dni roboczych. 10 dzien mija w ten piatek, a termin dostawy przewidziany jest od piatku do przyszlej srody. Ktos mnie robi w ch :(

 

Czy ktos zauwazyl gdzies moze jakis fajny pokrowiec do 6? Chodzi mi o to, zeby dodawal jak najmniej do gabarytow telefonu, ale jednoczesnie troche go usztywnial. Ewentualnie myslalem o czyms w formie takiej otwieranej ksiazeczki. Ma ktos cos takiego?

Odnośnik do komentarza

Sprawdź na iMagazine.pl, ostatnio kilka fajnych etui pokazali. Bardzo cieńki od Puro silikonowy i ładny portfel od Moshi. Do tego oryginalne od Apple - zarówno silikonowe i skórzane, albo ten od Mujjo, który się wczoraj mi przewinął na makoweabc.pl z wejściem na kartę. Ja jestem wyznawcą peel case, nie wiem czy już zrobili do iP 6, ale one są pierwszego sortu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...