Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

ciezko mi sie wypowiedziec, bo na baterii siedze sporadycznie(mam cos kolo 60 cykli ladowania). ale ogolnie z plusow to zwolnilo sie troche miejsca po mialem go zawsze pod gwizdek a teraz 10 gb for free. z minusow to faktycznie system spowolil ale to z powodu tych wszystkich bajerowodotryskow w stylu przezrocza i przeswity.

 

edit: a i odbieranie telefonow na maku za(pipi)ista sprawa, iphone'y leza metry ode mnie a polaczeniu z obu moge odbierac na kompie, bajka.

Edytowane przez Rambo7
Odnośnik do komentarza

Panowie sprawa jest poważna. Proszę o pomoc.

 

Mam "dziwny" problem, ponieważ mój iPhone nie zapamiętuje mojej domowej sieci wi-fi muszę za każdym razem wklepywać hasło (co gorsza dość długie). Wszystkie inne sprzęty zapamiętują moje w-fi nawet te od Apple czy mój iPad czy sprzęty znajomych iMac, iPhone).

Dodam, że np w hotelach czy innych sieciach wi-fi mój telefon zapamiętuje od razu hasło do danej sieci.

 

Co może być tego powodem. Proszę o rady dla pomocnych oczywiście plusik za pomoc.

Pajda problem rozwiązany!

 

Kupiłem nowego iPhona i jest już ok xD

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witajcie, potrzebuję pomocy w zakupie iPhone 4s. Forumek to moje całe życie i wam najbardziej ufam, więc wierzę, że i w tej sprawie doradzicie najlepiej. Mam kilka pytań, liczę, że pomożecie :)

 

1. Nowy czy używany?

2. Gdzie kupić? Allegro, sklep naziemny, inne źródło?

3. Która wersja najlepsza jeśli chodzi o kartę? Im więcej tym lepiej?

4. Jakieś sugestie odnośnie tego telefonu?

 

Bardzo bym był wdzięczny za pomoc, bo się trochę napaliłem i zamierzam na początku roku kupić tego ajfona. Plusuję w miare możliwości :D

Odnośnik do komentarza

No ja bawilem sie troche ta czworka i mi sie podobalo. Wazne, ze nie jest to duzy telefon, a na tym mi zalezy. Co do nowego softu to slyszalem, ze dziala, ale dosyc chu.jowo. Ale ja sie na tym nie znam, dlatego was pytam, bo jestescie w temacie ogarnieci. Aha, nie mam takich wymagan, bo jak zmienie na iphona, to z se k800i, wiec i tak przeskok spory. Wazne, zeby sie dalo neta przegladac, w poksa posmigac troche, jakies appki wrzucic. Nie potrzeba mi zbyt wiele, naprawde. 5s odpada wlasnie ze wzgledu na rozmiar, 4s wydaje mi sie idealny pod tym względem :)

Odnośnik do komentarza

Właśnie przymierzałem się do kupna 5 albo 5s ale mam pytanko. Czy apple dalej olewa starsze modele po premierze nowszych? Pamiętam jak miałem kiedyś iphone to w pewnym momencie żadna aplikacja nie chodziła bo mój iphone nie obsługiwał tego ios. Telefonów za często nie wymieniam więc jeżeli dalej jest tak samo to lepiej coś na androidzie sobie fundnąć w podobnej cenie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...