Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

E-koledzy, kupilem dzisiaj uzywanego Iphone 5s od znajomego. Zalozylem sobie konto i chcialem zalozyc iClouda i pojawil mi sie komunikat ze aktywowana jest maksymalna liczba bezplatnych kont. 

Poczytalem troche o tym i sie dziwie bo kumpel kupowal przy mnie ten telefon i byl 1 wlascicielem i nikomu wiecej go nie dawal. Nie mam pojecia jak mam sobie sprawic dzialajace konto iCloud. Poprosilem nawet znajomego ktory tez kupil sobie iphone i mnie "zalogowal" na swoim telefonie lecz to nic nie pomoglo. Dalej ten sam komunikat. WTF

Odnośnik do komentarza

E-koledzy, kupilem dzisiaj uzywanego Iphone 5s od znajomego. Zalozylem sobie konto i chcialem zalozyc iClouda i pojawil mi sie komunikat ze aktywowana jest maksymalna liczba bezplatnych kont. 

Poczytalem troche o tym i sie dziwie bo kumpel kupowal przy mnie ten telefon i byl 1 wlascicielem i nikomu wiecej go nie dawal. Nie mam pojecia jak mam sobie sprawic dzialajace konto iCloud. Poprosilem nawet znajomego ktory tez kupil sobie iphone i mnie "zalogowal" na swoim telefonie lecz to nic nie pomoglo. Dalej ten sam komunikat. WTF

Możesz spróbować założyć konto przez przeglądarkę na https://beta.icloud.com/a potem wpisać te dane w iphonie.

Odnośnik do komentarza

 

E-koledzy, kupilem dzisiaj uzywanego Iphone 5s od znajomego. Zalozylem sobie konto i chcialem zalozyc iClouda i pojawil mi sie komunikat ze aktywowana jest maksymalna liczba bezplatnych kont. 

Poczytalem troche o tym i sie dziwie bo kumpel kupowal przy mnie ten telefon i byl 1 wlascicielem i nikomu wiecej go nie dawal. Nie mam pojecia jak mam sobie sprawic dzialajace konto iCloud. Poprosilem nawet znajomego ktory tez kupil sobie iphone i mnie "zalogowal" na swoim telefonie lecz to nic nie pomoglo. Dalej ten sam komunikat. WTF

Możesz spróbować założyć konto przez przeglądarkę na https://beta.icloud.com/a potem wpisać te dane w iphonie.

 

Tez tak zrobilem, komunikt na iphonie wciaz ten sam...

Odnośnik do komentarza

najpierw Twój znajomy musi rozłączyć swojego iTunesa z tym telefonem?

 

z tego co widzę to popularny problem, apple ograniczyło 3 konta do jednego swojego urządzenia :o

 

jak nie pomoże rozłączenie iTunes z telefonem to pozostaje jedynie korzystanie z czyjegoś konta na Twoim telefonie.

 

 

 

 

Apple jest chore umysłowo.

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza

Aktywowany wszedzie, nie da sie nic. 

Siedzielismy troche przy tym czasu i tam (pipi)a nie ma zadnego rozlaczenia, podejrzewam ze wlasnie z tego powodu poznikaly te funkcje. 

Z tego co sie orientuje ktos musi na swoim iphonie, aktywowac moje loginy do iClouda i wtedy to powinno zadziałac. Podejrzewam ze moj kumpel, ktorego o to poprosiłem jest ułomny i nie dokonczyl tego dlatego tez to nie dziala. 

Mam passy do iClouda mojego znajomego ale nie chce w ten sposob tego uzywac, chyba ze moglbym zmienic jego maila na mojego, no po prostu nie pasuje mi to w ten sposob. Jutro ma do mnie zadzwonic wsparcie geekow i zobaczymy co oni mi powiedzą. 

Odnośnik do komentarza

Apple do mnie zadzwonilo, opisalem sytuacje i typiara nadała maila do apple w sprawie mojego problemu z prosba o przyznanie mi dodatkowej aktywacji konta icloud na danym telefonie. Po kilku godzinach sprawdzilem sobie czy moze cos działa i udalo sie! 

Ulomne apple jednak cos moze zrobic dla uzytkownika, dobrze ze mam go na gwarancji bo tak pewnie by mieli wylane 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Akurat Mini 3 to w zasadzie to samo co Mini 2 poza czytnikiem linii papilarnych i dostępnością wersji 64/128 GB.

 

Bebechy się nie zmieniły, jest jak piszesz. Ponoć trochę poprawiona matryca (Mini 2 z Retiną był oceniony jako najsłabszy ekran ze wszystkich iPadów jeśli chodzi o odwzorowanie kolorów).

Odnośnik do komentarza

Hmm, te proporcje w 5S są dziwne trochę. Ale też kwestia fontów OK, ja mam słaby wzrok i wolę jednak większe fonty mieć bo jak je sobie zwiększę na 4" to chyba oślepnę już zupełnie. Zresztą teraz mam 5.5 i jakbym miał IP brać to bym pewnie w 6 Plus celował :-) Pewnie tyle samo informacji zmieścisz na zegarku ale czy to się będzie dobrze czytać to inna para kaloszy.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość ragus

W mojej szóstce soczewka przedniej kamery była lekko przesunięta względem obudowy. Efekt? 2 dni w serwisie i przysłali mi nowy telefon. Stary oczywiście był porysowany i obity na bokach. I za to właśnie kocham Apple.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...