Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no akurat 6s jest strasznie slizgi dlatego go nosze w case, wiec wole sie zabezpieczyc niz pozniej zostac bez telefonu 2-3 tygodnie i stracic ponad 1000 zl na ekran+ obicia.  iP 5 / 5s byl super. Byl wygodny i nie mialem mysli, ze zaraz mi sie wyslizgnie z dloni.

 

Co do postu Kubsona ze niby ekrany iP6s sa takie super to prosze bardzo, pare postow z forum o Apple :

 

 

Co do minusów - napiszę tylko, że niesamowicie irytuje mnie tafla szkła pokrywająca ekran, która rysuje się. Telefon po 3 miesiącach ma całą masę mikrorys... Niestety... Może Apple powinno zacząć znowu współpracować z Gorilla Glass

 

 

A ja myślałem, że to tylko mój egzemplarz jest tak bardzo podatny na porysowanie. Rysy pojawiły się już po kilku dniach noszenia 6s w tylnej kieszeni spodni. Strach pomyśleć co będzie za rok, za dwa.

 

 

No właśnie chyba nie tylko Twój. Co ciekawe, nie noszę telefonu z kluczami... Zwyczajnie w kieszeni jeansów. Nie wiem od czego te rysy, ale jest ich więcej niż na zwykłej 6 (bez "s", której używam jako telefon służbowy)...

 

 

Widzę, że to nieodosobniony przypadek. Żona złapała ryske w 6s juz po kilku dniach użytkowania mimo obchodzenia się z telefonem jak z jajkiem. Po tej rysce kupilismy szybę ochronną. Dotychczas ani ja ani żona nie używaliśmy żadnych folii czy szkieł ochronnych i żaden z telefonów nie miał porysowanego ekranu. iPhone 6s jest pierwszym do którego cos takiego założyliśmy. U mnie 5s po 2 latach nie ma ani jednej rysy na ekranie.

 

Mi tak samo po pierwszych 2 dniach uzytkowania ! Pojawila sie ryska w gornym lewym rogu. 

 

 

Mam jeszcze nadzieje ze w nastepnym roku iP7 pojawia sie w standardowej wersji 32GB. Mam 64GB i wolne jeszcze 40. Co prawda na nim nie gram zbytnio poniewaz mam zamiar przesiasc sie z iPad Mini 3 na iPad Air 2 akurat u mnie promo w media markt za 499 euro w wersji 64GB. Cala trylogie GTA trzeba bedzie kupic :D Chociaz i tak juz ogralem kiedys na androidzie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

iP4s za 80 eurusow nie jest zlym wyborem bo tanio ale pod warunkiem ze siedzi tam jakis stary soft gdzie to wszystko jeszcze potrafi dzialac sprawnie. Za 3 stowki taki ajfon ze starym softem to moim zdaniem dobry wybor jak ktos ma male wymagania. Zdjecia robi, nie jest plastikowy. Jak za takie pieniadze to nie ma dramatu.

Odnośnik do komentarza

Ludziki, jak to w końcu jest z tym rysowaniem się ekranów w modelach 6s i 6s+? Pytam bo będę na dniach zmieniał tel. i od kilku dni bije się z myślami ale na 90% jestem zdecydowany na 6s+. Ostatnie 2,5 roku przesiedziałem na andku i czuje że potrzebuje odmiany. Z zabawkami appla nie miałem doczynienia od czasów 4s którego bardzo dobrze wspominam. Ale te opinie o (zbyt łatwo) rysującym sie ekranie trochę mnie odstraszają. Nie należę do osób które jakoś przesadnie dbają o sprzęt. Tel. nosze tam gdzie jego miejsce tj w kieszeni a w jakieś pierdóły typu folie, nakładki etc z zasady sie nie bawię. Jedyny tel na którym miałem folie to stara poczciwa xperia play a i to tylko dlatego ze folie na ekranie miała fabrycznie.

Odnośnik do komentarza

Ludziki, jak to w końcu jest z tym rysowaniem się ekranów w modelach 6s i 6s+? Pytam bo będę na dniach zmieniał tel. i od kilku dni bije się z myślami ale na 90% jestem zdecydowany na 6s+. Ostatnie 2,5 roku przesiedziałem na andku i czuje że potrzebuje odmiany. Z zabawkami appla nie miałem doczynienia od czasów 4s którego bardzo dobrze wspominam. Ale te opinie o (zbyt łatwo) rysującym sie ekranie trochę mnie odstraszają. Nie należę do osób które jakoś przesadnie dbają o sprzęt. Tel. nosze tam gdzie jego miejsce tj w kieszeni a w jakieś pierdóły typu folie, nakładki etc z zasady sie nie bawię. Jedyny tel na którym miałem folie to stara poczciwa xperia play a i to tylko dlatego ze folie na ekranie miała fabrycznie.

Nie mam pojecia skad takie opinie. Jestem ze sprzetem apple od iphone 1, nie pamietam by jakis mi sie w ogole kiedys porysowal. Chyba tylko 5s jakas mikro rysa, nie widoczna podczas uzywania - widoczna dla purystow, do ktorych nie naleze.

Teraz na 6s bez zadnej oslony dzialam od pierwszego dnia na rynku. Nie ma zadnych rys i na nie sie nie zapowiada. W ogole 6s jest najlepszym, najszybszym iphonem w historii i jesli mialbys zrezygnowac z zakupu tylko z powodu rys, ktorych nie ma, to popelnil bys blad. To jest swietny telefon, nie zawiedziesz sie.

 

Nigdy nie uzywalem folii ani zadnych kondomow a na telefonie prawie pracuje, takze wiem co mowie. Nie ma problemow z rysowaniem sie telefonu podczas normalnego noszenia go w kieszeni razem z kluczami, czy tez podczas upadkow typu domowego. Z mojej strony polecam.

Odnośnik do komentarza

Używam od ponad roku iPhone 4S, soft najnowszy. Mi telefon służy do dzwonienia, smsowania, szybkiego zerknięcia jaki przyszedł mail, ewentualnie zerknięcia na net jak mi się nie chce wyciągać iPada. Plus do tego muzyka i czasem cyknięcie zdjęcia. W tym zakresie sprawdza mi się super. Jest mały, poręczny, wytrzymały. Ale jak próbowałem używać go jako narzędzia do ostrego przeglądania netu, gier i tak dalej to nie dawał rady. Potrafił się ostro zamulić i ciężko się pracowało. Zależy do czego chcesz używać. Ja zadowolony jestem, ale do pracy i zabawy mam iPada.

Odnośnik do komentarza

Dokłądnie - kilka zdjęć, nawigacja i się przytyka. Trzeba pamiętać że przy ściaganiu wiekszych apek musisz mieć więcej niż 2x tyle miejsca gdyż w szczycie masz ściągnięty plik i tyle samo albo więcej instalowanego właśnie programu. Czyli jakiś TomTom 2gb i musisz mieć ponad 4gb wolnego. Nie polecam 16 za nic, tak jak Bizon pisze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...