Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

ogólnie jasne że tak, tylko te przeładowywanie w safari :////

E tam, jak mam być szczery to mały problem. Aplikacja chyba i tak zapisuje strony w pamięci i tylko je później renderuje od nowa bez zaciągania ich jeszcze raz. Chyba.

 

No i nie żeby na Androidzie było coś lepiej. Z tego co pamiętam to S7 na premierę ubijał nawet stoper jak się parę aplikacji przełączyło :niedobrze:

Odnośnik do komentarza

 

ogólnie jasne że tak, tylko te przeładowywanie w safari :////

E tam, jak mam być szczery to mały problem. Aplikacja chyba i tak zapisuje strony w pamięci i tylko je później renderuje od nowa bez zaciągania ich jeszcze raz. Chyba.

No i nie żeby na Androidzie było coś lepiej. Z tego co pamiętam to S7 na premierę ubijał nawet stoper jak się parę aplikacji przełączyło :niedobrze:

Nie poczujesz bólu 1gb do czasu gdy wysmażysz posta na 6 akapitów, wejdziesz na drugą zakładkę, wrócisz a tam odświeżenie i tekst który przepadł :(

Odnośnik do komentarza

>pisanie na telefonie

>w ogóle pisanie na forum o gierkach dla dzieci

 

A jak już mi się zdarza, to zazwyczaj wtedy co parę minut kopiuję cały tekst do schowka, by tam był bezpieczny w razie czego. Na PC też tak robię, polecam :lapka:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

To zależy do czego Ci trzeba. Jak nie zamierzasz wgrywać jakiejś niesamowitej ilości gier czy filmów to 16GB styka. Na maile i zdjęcia masz chmurę (50GB za 0,99 EUR miesięcznie, super wygodna sprawa), do muzyki z Spotify czy innego serwisu chyba Ci miejsca wystarczy. Mi przy takim użytkowaniu jakie napisałem spokojnie styka 8GB z 4S, wymieniam go właśnie na SE za miesiąc i biorę 16GB

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

11gb? A po co mi więcej xD

 

Gierki? Lmao.

Filmy? xD

Muzyka? Streaming z Tidala nie zżerający pakietu.

Aplikacje codziennego użytku? Można jak najbardziej jeszcze jak.

 

Kupując wersje 64gb siedziałbym z 55gb wolnego miejsca. To po co mam za to płacić?

 

No ale jak się chce grać w super gierki i oglądać sezony gry o tron to oczywiście polecam 64gb.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Nie gram w gierki na telefonie.

 

Z 32GB mam wolnego 9GB. Reszta to muzyka, pliki offline z dropboxa, fotki czy historia backup. Jakis tidal czy spotify w ktorym w wiekszosci dostepna jest tylko popularna komercha to nie dla mnie. wole miec wgrane z wlasnej kolekcji audio. Sama nawigacja zajmuje chyba z 1GB.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...