Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

w iOS baterię żrą głównie wszelkie usługi lokalizacji i połączenie z LTE - to pierwsze jest ograniczone do minimum przy "Low Power Mode" co zachowuje więcej baterii niż obniżenie taktowania procesora  :ph34r: 

Jak ktoś chce ajfona z dobrą baterią to tylko 6 Plus / 6S Plus, w tej krowie jest ogniwo jak od cingnika.
Reszta 'trzyma jeden dzień' przez rok, a później zaczynasz nosić lightninga przy sobie...

Odnośnik do komentarza

baterie w iphone zawsze ssaly, ja w swojej 6s zeby przetrwac caly dzien bez ladowania to od razu po odlaczeniu ladowarki uruchamiam low battery mode xD rowniez przymiezam sie do zmiany na wiekszego iphona ewentualnie przeprosze sie z nexusem

lol, iPhone SE 2 dni baterii. Polecam serdecznie tego najlepszego iPhone'a :cool:

 

Takie użycie jak mroku to ja mam przy 28+ godzinach w gotowości.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

potwierdzam mam ip se bateria 2-3 dni trzyma spokojnie :lapka:

 

łe tam pier,dolenie, pewnie macie po prostu czyste systemy bez miliarda programów które mają powłączaną lokalizację czy update'y w tle to trzyma dłużej

oczywiście nowa bateria też swoje robi, ale zawsze to widzę u ludzi którzy wsiadają na nowy telefon, że bateria kozak a za jakiś czas jak zwykle

 

przynajmniej nie ma tego co na androidach, że "łooo jaki szybki" a później "hej koledzy wiecie może co poradzić bo mój Samsung Galaxy S5 Turbo HD SPEED+ mi strasznie muli" xd

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Apple wymienia baterie w nowych modelach w ramach gwarancji, czy tylko dla osob ktore maja wykupiony pakiet Apple Care ? 

 

Mam podobne pytanie - w Iphone 6 bateria wytrzymuje dziewczynie już tylko jakieś 8 godzin, telefon 7 miesięczny - czy w takim razie w ramach gwarancji zostanie naprawiona sama bateria czy po prostu cały telefon na nowy?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...