Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Bateria w moim iP7 mi się kiepsko zachowuje, robiłem już stawianie systemu na świeżutko żeby odświeżyć OS i pozbyć się niepotrzebnych programów, ale dużej poprawy nie ma. Wciąż podczas standby przez parę godzin np. w nocy potrafi zejść 10-15%, no tak być nie może. Chcę iść do Apple żeby jakiś Geniusz podłączył telefon do swojej aparatury i może stwierdził, że telefon do wymiany się nadaje czy tam bateria. Robił ktoś już coś takiego? Wezmą mi telefon od razu, jak stwierdzą, że jest zepsuty? Że backup przed oddaniem zrobię to oczywiste, ale interesuje mnie coś innego: dają telefon zastępczy na czas naprawy (coś czuję, że to marzenie, no ale spytać można)?

Odnośnik do komentarza

No jakby to z miejsca zrobili to byłoby perfekcyjnie, ale w duchu przygotowuję się już na możliwość życia z SGS3 przez tydzień :/.

 

Jest słaba, to prawda, ale jak zaczynałem używać iP7 to aż tak źle nie było. Jak słaba by nie była, to przez noc >10% nie powinno schodzić.

Odnośnik do komentarza

No jeszcze mi się nie zdarzyło ani na 5s, ani na SE, ani na 6, żeby bateria spadła o 10% w nocy xD. 1-2% maks. Tyle, że z notyfikacji Push miałem tylko messendżera. Dopiero jak zainstalowałem baddo i tindera, to zaczęło w nocy lecieć.

 

Akurat jak bateria w iP działa jak trzeba, to nie ma na co narzekać, Android mógłby się uczyć. Gorzej, jak się zaczyna sypać. Od czasów 5 da się nawet zauważyć pojedyncze przypadki drenażu baterii, gdzie nawet wymiana baterii nic nie daje (przerabiałem to już wymieniając samemu w 5c baterię). Dziewczyna kumpla z 5s to samo - nowa bateria, dalej leci jak chore. Coś nie tak z płytą główną musi być chyba, albo jakiś srogi bug w iOS.

 

Dlatego też kruku jak ostro ci leci bateria, to wymiana może chu,ja dać. Zresztą to nieistotne, bo i tak ci pewnie nowego dadzą :cool:

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Bateria w moim iP7 mi się kiepsko zachowuje, robiłem już stawianie systemu na świeżutko żeby odświeżyć OS i pozbyć się niepotrzebnych programów, ale dużej poprawy nie ma. Wciąż podczas standby przez parę godzin np. w nocy potrafi zejść 10-15%, no tak być nie może. Chcę iść do Apple żeby jakiś Geniusz podłączył telefon do swojej aparatury i może stwierdził, że telefon do wymiany się nadaje czy tam bateria. Robił ktoś już coś takiego? Wezmą mi telefon od razu, jak stwierdzą, że jest zepsuty? Że backup przed oddaniem zrobię to oczywiste, ale interesuje mnie coś innego: dają telefon zastępczy na czas naprawy (coś czuję, że to marzenie, no ale spytać można)?

 

Przed iOS 10.3 bateria dzialala o wiele lepiej moim zdaniem

Odnośnik do komentarza

W przyszłym tygodniu się przejdę. Już dwa razy się umawiałem w sumie ale raz anulowałem a raz stwierdziłem, że a, najpierw wyczyszczę wszystko i zobaczę czy jest poprawa. Jak od ręki by się udało to byłoby cudownie.

Odnośnik do komentarza

Dobra juz trzeba naprawde myslec nad sprzedaza 7 Plusa. Ile wyrwe za wersje 128GB w bdb stanie? 670 euro to minimum imo.

 

Nie wiem gdzie najlepiej zamowic tego iP8. Myslalem nad zakupem w sklepie Apple, ale tam trzeba by bylo stac w kolejce z 10-15 godzin. W sklepach zawsze sa problemy z zamowieniami, wiec raczej teraz celuje bardziej w Apple Store. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...