Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie jedno zastanawia, jak można mieć na iphone'a a nie mieć na soft/gry ...... oO no ale nikogo nie oceniam, każdy robi to co chce...

A no tak, bo posiadacz iPhone'a= bogol. Ja kupiłem swojego 3G za można powiedzieć 400zł (przeróżne kombinacje mi na to pozwoliły), ale nie uważam, że kto ma iP powinien kupować nań gry. Nie będę tutaj wchodził znów w kwestie 'moralne' piractwa, ale imo aplikacje, które nie posiadają wersji demonstracyjnych i są tak naprawdę tylko zapchajdziurami czasowymi, a nie pełnoprawnymi grami (z kilkoma zaledwie wyjątkami), nie zasługują na legalne kupowanie. W życiu kupiłem jedną aplikację na iTunes, miała kosztować 1 euro, z karty ściągnęło mi prawie 10zł. Do tego skorzystałem z niej ze 2 razy i w ogóle teraz jej nie używam. IMHO jeżeli kupuję prawdziwą grę za ponad 100zł to muszę obadać jakieś recki i sprawdzić DEMKO. Na iphone'owe appy natomiast szkoda mi pieniędzy i czasu na sprawdzanie czy tych pieniędzy nie zmarnuję, więc, ekhm, piracę. No i do tego dochodzi polski iTunes, a właściwie jego wykastrowana wersja AppStore, gdzie nie można ściągnąć chociażby dodatkowych piosenek do RB, o muzyce nie wspominając.

 

a tak w ogóle tekst "tylko frajerzy płacą za gry" to był spontaniczny flame :potter:

Odnośnik do komentarza

Jednak poczekam na dokladniejsze info,nie interesuja mnie "piracenie",darmowe gierki i appy bo te sobie spokojnie kupie z app store,raczej interesuje mnie to co ludzie maja na mysli poprzez "z JB iphone jest wykorzystywany w 100%" i co zyskam razem z JB,jakie funkcje,mozliwosci itd.

Odnośnik do komentarza

Wejdź sobie na jakąś stronę i poczytaj albo zrób jb i sam się przekonaj. Mam wrażenie, że nie chcesz robić jb, ale wystawiasz się jak francuska pudernica żebyśmy cię "niby" przekonali. A gdy my już się naprodukujemy, ty z chichotem pod noskiem powiesz, że w sumie to i tak już podjąłeś decyzję i że produkowaliśmy się na darmo.

 

Innymi słowy. DIY.

Odnośnik do komentarza

Wejdź sobie na jakąś stronę i poczytaj albo zrób jb i sam się przekonaj. Mam wrażenie, że nie chcesz robić jb, ale wystawiasz się jak francuska pudernica żebyśmy cię "niby" przekonali. A gdy my już się naprodukujemy, ty z chichotem pod noskiem powiesz, że w sumie to i tak już podjąłeś decyzję i że produkowaliśmy się na darmo.

 

Innymi słowy. DIY.

 

 

W chwili obecnej rozwazam poprostu JB,jestem niezdecydowany i nie moge sie opowiedziec za lub przeciw,dlatego szukam konkretniejszego info na temat JB,czytalem juz troche for,googlowalem,ale nie moge znalezc takich konkretow ktore mnie interesuja.

Wiekszosc ludzi albo daje niepelne info albo ogolnikowo wspomina ze daje 100% z iphone'a...no i super,ale chce wiedziec co to dokladnie za 100%;]

 

Slyszalem ze mozna wysylac mms,mam to w 3gs wiec mnie to wali,nagrywac filmy,to tez mam w 3gs wiec nie wiem po co mi to...zmieniac tapetki to juz fajne,podobno jakies lepsze zarzadzanie smsami i tyle w sumie znam szczegolow dlatego jak narazie wydaje sie to malo atrakcyjne.

 

@Coati dzieki za linki polookam bo jestem ciekawy czy po JB moge sobie ustawic dowona dlugosc dzwonka i utwor czy dalej jestem skazany na 30 sekundowe brzdakanie defaultowe,to by w sumie przemowilo mi za JB ale wciaz malo jak na ryzyko ze cos moge popsuc =D

Odnośnik do komentarza

No i robiąc JB nawet największy noob nic nie jest w stanie popsuc. Niespodoba ci się to przywracasz telefon i nie ma śladu ze coś kombinowales. Dla mnie główne zalety:

 

- multitasking (ma być w os 4.0)

- grupowanie gier i programów w foldery (jak wyżej)

- widgety

- ireal SMS, defaultowa aplikacja do smsa ssie przy tym

- aplikacje z cydii/rocka

- gratisowe gry, programy np nawigacja

 

Minusów brak wiec nad czym tu się zastanawiać.

Odnośnik do komentarza

Ja po JB używam następujących:

 

IntelliScreen, bo mi wyświetla kalendarz na locku i dzięki temu nie zapominam o niczym

Discover, bo to genialna aplikacja to wrzucania docsów, prezentacji itd.

Terminal, konsola po prostu

 

i to tyle.

 

Kiedyś miałem różne theme'y, 5 ikon w docu, refleksy na ikonach, inne ikonki obok godziny, numeryczna baterie i takie tam. Jako, że mam 3G to tel zaczął mi trochę zamulać, więc musiałem z czegoś zrezygnować.

 

A od siebie polecam jeszcze aplikację "SchedulerPL" (na AppStore). Rozkłady jazdy autobusów w większych miastach. Kosztuje marne 2 Euro, a można zaoszczędzić sporo czasu ;)

 

Edit: A właśnie chłopaki. Polecilibyście jakieś appy z Cydii/Rocka, bo tego tam jest tyle że głowa boli, a w sumie coś nowego bym sobie zainstalował ;) Tylko nie jakieś bajery. Jestem pragmatykiem.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Jako ze masz 3G i multitaskingu od appla nie uswiadzczysz to backgrounder+kirikae do tego, a poza tym np

 

- 3G unrestrictor, zdejmuje ograniczenie co do wielkości plików sciaganych z AppStore i programów chodzacych tylko po wifi np Skype

- useragent faker, oszukuje strony www ze uzywasz normalnej przeglądarki, dzięki czemu strony wyswietlaja się normalnie a nie w wersji mobilnej

-iblacklist,blokowanie połączeń, smsow itd od niechcianych numerów

- ifile, menadzer plików

-ireal SMS , wiadomo

-element, pogoda, kalendarz, maile itp na lockscreen

 

Narazie tyle. Terminal i zmiana hasła to podstawa :D

 

Polecam dodać sobie w sources repo - sinfuliphonerepo.com , dużo przydatnych rzeczy (w rocku doda się samo). Generalnie ja używam rocka w 90% przypadków.

Edytowane przez mataman
Odnośnik do komentarza

-iblacklist,blokowanie połączeń, smsow itd od niechcianych numerów

To jest jedyna rzecz jaka by mnie interesowała w cydii, bo rozwiązałoby to problem spamu od sieci, ale płacenie za program, który można wrzucić tylko na zhackowany telefon trochę mija się z celem według mnie.

Odnośnik do komentarza

-iblacklist,blokowanie połączeń, smsow itd od niechcianych numerów

To jest jedyna rzecz jaka by mnie interesowała w cydii, bo rozwiązałoby to problem spamu od sieci, ale płacenie za program, który można wrzucić tylko na zhackowany telefon trochę mija się z celem według mnie.

 

 

a kto powiedział że trzeba płacic za niego?

 

sinfuliphonerepo.com dodajesz i wszystko jasne.

Edytowane przez mataman
Odnośnik do komentarza

W iTunes nie ma gier tylko muzyka.

Gry są w AppStore.

 

Tak, można mieć gry za darmo, ale jako że jest to nielegalne to nie będziemy się nad tym rozwodzić.

 

Olej Cydie, przenieś się na Rocka.

 

Edit: Napisz dokładnie czego nie kumasz to postaram się wytłumaczyć.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...