Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie. Poczekam aż go złamią, wtedy może będzie Apple'owski multitask w 3G, bo z tego co czytałem to kwestia zmiany jednego 0 na 1 ;)

No wiesz, raczej nie zablokowali tej opcji na 3G złośliwie, tylko z powodu płynności jej działania, więc nie wiem czy jest sens się w to bawić, ale to się pewnie okaże.

 

Myślę, że gorzej niż backgrounder z Cydii chodzić nie będzie, a jego prędkość jest dla mnie zadowalająca. Poza tym jak sam piszesz oni to zablokowali z powodu płynności. Natomiast dla mnie priorytetem jest mniejsze zużycie baterii przy multitasku i w tym aspekcie chyba nie ma znaczenia na jakim telefonie się to odpali.

Odnośnik do komentarza

Fajnie. Poczekam aż go złamią, wtedy może będzie Apple'owski multitask w 3G, bo z tego co czytałem to kwestia zmiany jednego 0 na 1 ;)

No wiesz, raczej nie zablokowali tej opcji na 3G złośliwie, tylko z powodu płynności jej działania, więc nie wiem czy jest sens się w to bawić, ale to się pewnie okaże.

To jest pewnego rodzaju wykluczenie 3G z obiegu. Soft 5.0 pewnie już na 3G nie wyjdzie. Analogiczna sytuacja do pierwszego iPhone'a.

 

customizacja tła- mam, a nawet mogę zmieniać więcej

multitasking- niepotrzebny mi

foldery- jw.

 

Tylko szkoda, że zapewne nowe appy będą wymagały OS4 :/

Wszystko o czym piszesz to syf, przez ktory telefon chodzi wolniej i jest mniej stabilny.

 

Fajnie. Poczekam aż go złamią, wtedy może będzie Apple'owski multitask w 3G, bo z tego co czytałem to kwestia zmiany jednego 0 na 1 ;)

No wiesz, raczej nie zablokowali tej opcji na 3G złośliwie, tylko z powodu płynności jej działania, więc nie wiem czy jest sens się w to bawić, ale to się pewnie okaże.

 

Myślę, że gorzej niż backgrounder z Cydii chodzić nie będzie, a jego prędkość jest dla mnie zadowalająca. Poza tym jak sam piszesz oni to zablokowali z powodu płynności. Natomiast dla mnie priorytetem jest mniejsze zużycie baterii przy multitasku i w tym aspekcie chyba nie ma znaczenia na jakim telefonie się to odpali.

O tą baterię to bym się martwił, choć wszystko wyjdzie w praniu. Soft prawdopodobnie pojawi się ok 19 naszego czasu.

 

Ja niestety muszę poczekać na JB bo mam do zdjęcia simlocka. Tylko dla tej pierdoły łamie soft ;/

Odnośnik do komentarza

iOS4 na swoim 3G już mam, i znowu mogłem się poczuć jak gorszy klient. Już mi całkiem zbrzydło Apple, no ale przecież to takie logiczne, że bebechy 3G nie uciągną tapetki czy 'przycisku blokowania orientacji poziomej ekranu' bo już o multi na choćby 2-3appki to nie wspominam. Dobrze, że są chociaż foldery bo sobie porządek zrobiłem w appkach.

A taki byłem miły i zlewałem JB.

Edytowane przez Cethu
Odnośnik do komentarza

Powoli 3GS staje się staruszkiem ;)

 

Jest to rzecz irytująca ale to odnosi się do większości firm. Niedługo (tu akurat jest więcej zalet i wad) twórcy gier skupią się na tworzeniu, nie uwzględniając pierwszego iPhone i 3G. iP 4 ma bebechy lepsze niż mój pierwszy PC i jest w stanie wygenerować pełnoprawne porty i gry na poziomie PS2 bez utraty jakości i płynności. ;)

Odnośnik do komentarza

Panowie. Zrobiłem up do iOS4, przed procesem oczywiście zarchiwizowałem dane i wróciło wszystko, oprócz E-maili. Czy da się zrobić tak, żeby e-maile też się zapisywały w kopii zapasowej? Muszę zrobić znajomemu takiego upa, a on ma setki maili na telefonie, nie zapisane na serwerze i nie może sobie pozwolić na ich stratę.

Odnośnik do komentarza

Jak na razie jestem zadowolony z OS4 :) nie myślałem, że taka pierdołka jak tapeta da mi tyle frajdy xD lol

 

No i to jest właśnie geniusz Apple - sprawić, że ludzie cieszą się z tak oczywistej rzeczy w telefonie, z rzeczy, która już od dawna jest standardem.

Odnośnik do komentarza

Wyjezdzam na 3tygodnie. Poprosze jakies tytuly gier 'zbieraczych' typu pokemony, harvest moon itp ;D Przy tym mozna spedzic najwiecej czasu.

Pokemony i Harvest Moony to nie wiem, ale moze takie pochłaniacze czasu jak Chronicles of Inotia, Zenonia 1&2, Dungeon Hunter, albo od Square Enix to może Final Fantasy I&II Cię zainteresuje badz Chaos Rings ;p

 

A tak z innej beczki to ja bym Ci polecił GTA Chinatown Wars. Zajebiste.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...