Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

iPhone 4 zawiódł pierwszych swoich użytkowników problemami z ekranem, brakiem obiecanej nierysującej się obudowy i, co bardzo ważne, odbiorem sygnału sieci komórkowej. Trzymając w typowy sposób telefon w lewej ręce lub w prawej tak, by palec lub dłoń dotykały zarówno lewej, jak i dolnej części obudowy powodują, że iPhone 4 gubi zasięg.

 

 

Po prostu nie trzymaj go w ten sposób - odpisał Jobs.

 

 

nie chcę być złośliwy ale to mnie rozbawiło - czekam teraz na nowy filmik ekipy od PR gdzie ten gość zachwalający wideorozmowy będzie z uśmiechem mówił, że iPhone jest tak rewolucyjny że zrewoluzjonizował nawet sposób trzymania go w dłoni (a w tle rysunek poglądowy z claw gripem i kątami pod jakimi mają być ustawione palce) :whistling:

Odnośnik do komentarza

http://www.apple.com/pr/library/2010/07/02appleletter.html

 

 

Zaklamanie i kurestwo tej firmy przekracza kolejne granice.

 

Leżę i kwiczę. Nie ma żadnych problemów z zasięgiem, tak naprawdę to iPhone pokazywał go za dużo i w momencie objęcia anteny pokazuje się prawdziwy stan.

Przy okazji eliminacji błędu powiększą pasek 1, 2 i 3 tak aby były bardziej widoczne xD.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panowie. Zrobiłem up do iOS4, przed procesem oczywiście zarchiwizowałem dane i wróciło wszystko, oprócz E-maili. Czy da się zrobić tak, żeby e-maile też się zapisywały w kopii zapasowej? Muszę zrobić znajomemu takiego upa, a on ma setki maili na telefonie, nie zapisane na serwerze i nie może sobie pozwolić na ich stratę.

anyone?

Odnośnik do komentarza

Panowie. Zrobiłem up do iOS4, przed procesem oczywiście zarchiwizowałem dane i wróciło wszystko, oprócz E-maili. Czy da się zrobić tak, żeby e-maile też się zapisywały w kopii zapasowej? Muszę zrobić znajomemu takiego upa, a on ma setki maili na telefonie, nie zapisane na serwerze i nie może sobie pozwolić na ich stratę.

anyone?

 

Musisz trzymac ajfona w odpowiedni sposob podczas backupu, inaczej sie nie zapisza. Jak nie pomoze to musisz dzwonic do Steve'a.

Odnośnik do komentarza

HTC maja kiepskie baterie imo i sa srednie jesli chodzi o piekno. No i gorszy touch screen jak narazie. Androidowi niestety brakuje tego "czegos",rowniez nie wyobrazam sobie zastapienia iPhone'a przez cokolwiek innego,ale w przyszlosci kto wie...moze Android sie rozwinie i stanie sie godnym konkurentem,ale na chwile obecna jest miedzy nimi zbyt duza przepasc.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza
No i gorszy touch screen jak narazie. Androidowi niestety brakuje tego "czegos",rowniez nie wyobrazam sobie zastapienia iPhone'a przez cokolwiek innego,ale w przyszlosci kto wie...moze Android sie rozwinie i stanie sie godnym konkurentem,ale na chwile obecna jest miedzy nimi zbyt duza przepasc.

 

witamy przybysza z przeszłości w drugiej połowie 2010 roku <chleb i sól>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...