Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Burning Blade-Jak chcesz napisz PW wyślę ci stronę gildii do której należę.Często są robione raidy jednak trzeba być dobrym by się na nie załapać.Czasami są robione starsze raidy np ULDULAR w celu uzyskania mounta

Edytowane przez szarku123
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wiecie mi wbrew pozorm wyjatkowo nie zalezy, zeby to byl polski serwer ;D Powiedziano mi, ze Molten to chyba jeden z bardziej dopracowanych serwerow.

 

@Raiga - a grasz na tym Sunwellu? Jak tak to odezwij sie na privie ;D

 

Stary olej piraty, serio. ~1zł dziennie to nie tak dużo, a wszystkie upgrade'y to jednorazowe wydatki. Odezwij się jakoś, sprawdzisz sobie 10 dni triala i Ci się odechce prywatnych serwerów.

 

CO TO KUR'WA JEST TO NA DOLE??

 

 

 

 

 

usoPreviewPopup

 

usoPreviewPopup

 

 

Edytowane przez Stona
nie wiem co to jest ale jest chore
Odnośnik do komentarza

Grałem na Sunwellu przez pół roku ... Nie żałuję tego czasu, było całkiem fajnie, ale nie ma tam niemal NIC wspólnego z Blizzem. Ledwie działający Dungeon Finder, bossowie na 5 manach pobugowani, na RBG nie ma IoC, arenki cięzko zagrać, bo rano nie ma lagów, ale też nie znajdzie się wielu chętnych, a po południu gdy dzieci wracają ze szkoły do Azeroth, ledwo da się grać. Ale doceniam starania ekipy Sunwella, wprowadzają już T9, podobno nawet działa ;p Gorzej, że to akurat najgorsza część Wotlka...

 

Na keye.pl WoW ze wszystkimi dodatkami plus prepaid to wydatek rzędu 250 zł, w tym ma się trzy miesiące gry (miesiąc w podstawce i dwa w prepaidzie). Potem 76 zł co kolejne dwa miechy. Jak dla mnie wcale nie taki zły interes ;] Zwłaszcza, że już wkrótce wyjdzie patch 4.1 (Rise of Zandalari) i 4.2 (Firelands) ;]

Odnośnik do komentarza

Gra na PRV mija sie z celem - juz o tym dawno temu dyskutowalismy. To nie jest CS czy Quake, gdzie tak samo fajnie sie gra, lub jest tym samym.

Jesli komus szkoda 76 co dwa miechy... ludzie, to jest jedno wyjscie na impreze na miasto przeciez (bedac i tak ekonomicznym).

Odnośnik do komentarza

Ja zawsze mówiłem że najlepiej zrobić tak:

- ściągnąc sobie pirata WoW - pograc powiedzmy 2 tygodnie. Zdecydować czy to fajne, czy nie. jak fajne, to nie ma sensu tracić czasu i nerwów na prv, bo w chwili w której wejdziecie na offa będziecie zdumieni jakie to różnice.

 

Można stopniowo kupować. Nikt nie każe z miejsca Cata Wam brać. Za 30 zł (jeżeli dobrze pamiętam macie podstawkę i 30 dni zabawy w tym. Jak wam się skończy conte3nt podstawki to kupujecie TBC za kolejne 30 zł i w nim wam pewnie zejdzie pierwszy miesiąc. Jak jest fajnie to jedziecie WoTLK i Cata.

 

 

Co do ceny abonamentu. WoW jest tani jak barszcz gdy wziąć stosunek ceny do ilości i długości zabawy. Taka prawda.

Wyjdziecie do kina, potem pizza/piwo i w 8h wydajecie jakieś 100 zł. Za ~80 zł macie dziesiątki/setki godzin zabawy (zależy kto ile gra).

jak ktoś ma ochotę na MMO to WoW jest idealny by sprawdzić, czy nas to rusza ;)

Odnośnik do komentarza

Tak wszyscy chwala tego retaila, ze stwierdzilem ze faktycznie sprobuje xD

 

Biore to

http://www.psxextreme.info/topic/94522-s-world-of-warcraft/ (zaufana osoba, juz troche zakupow u niego robilem)

I teraz pytan pare:

1. Wiadomo Wam cos na temat jakichs gratisow za rekrutacje kogos i jak potem przedluzy abonament? Legion ma cos, ze sie dostaje jakas rakiete dwuosobowa, wiem ze kiedys sie dostawalo za darmo miecha abonamentu. Sa jeszcze jakies takie?

2. Z tego co patrze to priesta mocno znerfili w ostatnim czasie. Czy jest nadal robienia go stricte pod healera (mialem na 80 i fajnie sie gralo)? Jezeli nie to jaka klasa i rasy pod nia? Jezeli tak to tez jaka rasa ;D

3. Na jakich serverach gracie? =D

Odnośnik do komentarza

2. Z tego co patrze to priesta mocno znerfili w ostatnim czasie. Czy jest nadal robienia go stricte pod healera (mialem na 80 i fajnie sie gralo)? Jezeli nie to jaka klasa i rasy pod nia? Jezeli tak to tez jaka rasa ;D

 

Priest był jest i będzie w ścisłej czołówce healerów (mówię o PvP bo o PvE nie mam praktycznie zielonego pojęcia)

 

Co do serwerów to ja gram na Auchindounie (Alliance) i jest to najlepszy realm na którym grałem. Bardzo dobry progress pve, wielu dobrych graczy pvp (wystarczy spojrzeć na ranking drużyn na arenie). Jestem w jakiejś polskiej gildii która ma 22lvl i gram raczej casualowo bo czas nie pozwala na nerdzenie po 12h na dobę.

Odnośnik do komentarza

Tak wszyscy chwala tego retaila, ze stwierdzilem ze faktycznie sprobuje xD

 

Biore to

http://www.psxextrem...ld-of-warcraft/ (zaufana osoba, juz troche zakupow u niego robilem)

I teraz pytan pare:

1. Wiadomo Wam cos na temat jakichs gratisow za rekrutacje kogos i jak potem przedluzy abonament? Legion ma cos, ze sie dostaje jakas rakiete dwuosobowa, wiem ze kiedys sie dostawalo za darmo miecha abonamentu. Sa jeszcze jakies takie?

2. Z tego co patrze to priesta mocno znerfili w ostatnim czasie. Czy jest nadal robienia go stricte pod healera (mialem na 80 i fajnie sie gralo)? Jezeli nie to jaka klasa i rasy pod nia? Jezeli tak to tez jaka rasa ;D

3. Na jakich serverach gracie? =D

 

ad. 1 ten program nadal jest. dostajesz w nim:

-300% wiecej expa jesli jestescie w party i max 100yardow od siebie

-mozliwosc wezwania sie nawzajem z osoba ktora zrekrutowaliscie

-30 dni darmowe jesli rekrut oplacil swoj abonament

-2 osobowy latajacy mount jesli rekrut wykupil min 60 dni gry

-zrekrutowany za kazde 2 lvle ktore wbije moze dac 1 lvl za darmo jakies twojej postaci ktora ma nizszy lvl niz on

Ale w polsce i tak nie ma tego programu. zawsze mozesz zmienic w danych adres na uk zrekrutowac i odmienic po odebraniu nagrod.

 

ad. 2 tez slyszalem ze dps priesta ma teraz jakies trudne momenty. healer bez zmian. (jak sa 3 klasy leczace to jak moze nie byc w czolowce :P tloku tam nie ma)

 

ad. 3 shattered halls po stronie ally. server jest ok tylko po stronie hordy. strona sojuszu jest martwa i pugi na dobrych serverach maja lepszy progress niz top raid gildia tutaj. jak odloze kase na transfer all postaci to znikam z niego

Odnośnik do komentarza

@Owiec:

@Gattz:

 

Tylko, że ten program, który nie działa w Polsce, bo jest sprzeczny z naszym prawem dotyczącym piramid finansowych, wymaga NOWEGO konta, a nie już aktywnego o ile się nie mylę :)

Więc imho nie ma sensu się nim interesować :)

 

 

Offtop: why koleś nie sprzedaje wraz z charami konta to nie wiem - dostał by więcej kasy :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...